Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss Wydaje mi się że mówił komentator że jest 288 chociaż nie wiem.
0
@kulek22 Nie. Na jakimś placu ma być z tego co wczoraj gadali.
0
@Mixtape Może dojedziemy do 300 w sumie bo chyba brakuje z 12.
0
Już by to 30 razy odpalili. I poszli do domów. Ludzie przecież mokną....
3
@RosjaninBut Pewnie oatatni jego występ znając słynną wolność słowa.
0
@Nazio_87 Jakąś Floriane L coś tam ale nie słyszałem dokładnie.
3
Mógłby tak koń tam nasrać jak koń Tywina Lannistera w Grze o Tron.
0
Już wiem kto to jest Lord Inżynier z Warhammera.
https://ibb.co/k1h5TLb
0
Coraz gorzej....
1
@Kidd Nie wiem szczerze mówiąc. Ja lore Warcrafta znam praktycznie na pamięć więc trudno mi powiedzieć.
Ale myślę że tak bo bohaterowie są za.... wiadomo że jak wiesz co się dzieje z nimi później to jeszcze lepiej.
Z drugiej strony widać że książka była robiona dla ludzi co wiedzą o chodzi bo niektóre postacie jak Alexstrasza jest opisana np jako "Aspekt" albo takie wydarzenie jak "zebranie piątki" no to jednak fajnie wiedzieć co jest co. A do tego to jest na zasadzie podróży w czasie. Akcja się dzieje w roku powiedzmy -10000 ale są postacie z roku 50 i np Orków wtedy nie powinno być (Orkowie w lore są od roku 0). Dlatego jest to dziwne dla różnych postaci i jak nie wiesz dlaczego dziwne to byś mógł nie kumać o co im chodzi.
Dobra kończę bo Ci nie chcę gmatwać jeszcze bardziej haha.
0
@Kidd To są tak naprawdę 3 książki w jednym.
https://www.empik.com/world-of-warcraft-wojna-starozytnych-trylogia-knaak-richard-a,p1481063670,ksiazka-p
1
Są dla niepoznaki jako Demokratyczna Republika Korei.
1
Piękna moda nie ma co....
1
@Kidd Kupuję. Dużo. Ostatnio 4 (w tym jedna 1200 stron) z tego jedna pojechała na reklamacje bo nawet książkę potrafią roz.... Głównie fantasy i dark fantasy.
0
@Culer9002 Myślałem że to jedzie alfabetycznie po angielsku.
0
A North Korea gdzie?
10
Zamiast dać Joanne d’Arc to oni jadą feministkami...
0
Zrąbała się jedna statua czy tvp zamotane?
0
@ACMaldini3 Ta od roku ich wywożą.
0
Ta cała Nakamura brzydka jak noc.
0
@Arden I jeszcze czas na takie przemyślenia? Zazdroszczę.
1
@macio_944 I wszyscy nasi a nie kupieni za miliony.
0
@Arden Wydaje mi się masz za dużo wolnego czasu jeśli Cię nachodzą takie rozkminy.
0
@LeonadisPL Akurat ta gra ma tylko jedną część hehe (i dodatek Titans). No chyba że liczysz Age of Empires.
2
Age of Mythology.
Nie wiem czy kogoś zainteresuje 3 dniowa beta. Ale na steam w karcie gry można się do czegoś takiego zgłosić i wysyłają na email.
1
@arasz1819 No to faktycznie nie ma co kontynuować bo faktycznie nie wiem do czego się tu odnosisz "ale przyjaźnie Brauna z agentami rosyjskimi dobre? Jak napiszesz, że nie wiesz o co chodzi to nie licz na kontynuację" bo jak żem Cię prosił o źródła tych informacji chyba z pół roku temu to żeś zamilkną. No chyba że Ci chodzi o zdjęcie co było z jakimś chłopem (zapomniałem nazwiska) jak Braun kręcił film czy coś takiego (kiedyś ktoś tu pokazywał). Tylko że zdaję się że z tym chłopem to zdjęcia miał między innymi Sikorski oraz Tusk jak i pisowcy.
"JKM kilka dni przed wojną zapewniał całą Polskę, że nie zaatakują." Pomijam że JKM już w konfie nie jest bo to nie ważne. Ważne jest to że nie on jeden się nie spodziewał ataku. I to znaczy że wszyscy opłaceni? Wyciągasz jedną sytuację i sobie dopisujesz co Ci pasuję. Nikt nie jest nieomylny
Może napisz z czym miał rację? Strona popis lewica robiła 2 lata z ludzi którzy się nie szczepili największych wrogów ludzkości bo inaczej wszyscy umrzemy. Wojna się zaczęła i nagle każdy ma to w .... i jakoś nie było masowych grobów a uchodźców z Ukrainy tu weszło w c... i trochę.
Co do STOP UKRAINIZACJI Polski to ja tu nie widzę nic złego. Trzeba być ślepy żeby nie widzieć jak się zachowywał rząd pis. No chyba że mi za chwilę powiesz że normalne jest że w Polsce zasiłki dostają ludzie tylko dlatego że mają paszport ukraiński (500+ oraz prawo do emerytury po kilku miesiącach to na szybko a pewnie jest więcej). Albo ten spec co stwierdził że "jesteśmy sługami narodu ukraińskiego". Już nie będę mówił o tym jak oni nas traktują bo szkoda się denerwować.
"tam chcą razem rozsadzać UE żeby kreml miał łatwiej do nas." Nas przed Kremlem to broni NATO jak już. A interesy z ruskimi to od lat robi "elita" Europejska na czele z Niemcami.
3
@arasz1819 Lepiej się zajmij panami komunistami w Twojej partii bo takich co pili z jaruzelem to tam jest wielu.
Ja zawsze mówię "po czynach ich poznacie" a "postkomuna" przez 3 dekady nie pokazała nic.
1
@norbi77 No tak. Chociaż miał wiele niezapomnianych cytatów a kilka nawet zabawnych.
0
@DLFCB 10500 chłopów czy kobiety też dostały w razie gdyby trafiła na jakiegoś "księcia ze bajki"?
1
@norbi77 Brudny Harry był wcześniej ale z kryminalno policyjnych moim zdaniem najlepszy.