Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96
1. Taryn Terrell od czasów TNA
2. Tawny Kitaen od teledysków Whitesnake (niestety już nie żyje).
3
@Kgorecki2500 Ten to akurat powinien siedzieć za to co wyprawiał na granicy. Przecież to jest ewidentnie działanie na szkodę państwa polskiego.
0
@NeroTFP1 Ona jest w ogóle w sejmie? Bo mi się wydaje że nie. Gorzej że takie zeznania podają goście co od lat siedzą w sejmie albo na stanowiskach ministerialnych.
0
@BorzyKrzys Sukces murowany a jak nie to się zrzuci na "hejterów".
1
@Kgorecki2500 Powinien każdy dać wypełnione na komputerze i by było najlepiej. Wszystko widać w przejrzysty sposób.
15
Akurat on jak się chce o tym meczu wypowiadać to powinien zacząć od tego że nie wyleciał po 15 minutach. A powinien.
1
@blakkudium Zrobić na kickstarterze zbiórkę i będzie za chwilę.
0
@skubi99 Dlaczego tak uważasz? A może on woli coś w stylu @jowita albo nie wiem Żukowska czy Scheuring-Wielgus.
0
@Kgorecki2500 Jeśli tusk nie zmienił ani jednego przepisu to znaczy że trwa to samo co za pis. Więc może doszli do wniosku że skoro praworządności wtedy nie było to logiczne i teraz nie ma.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Szczerze mówiąc nie wiem. Kiedyś na wp.pl było coś takiego ale dawno tego nie śledziłem. Szukał bym na oficjalnej stronie ekstraklasy jak już.
1
@BorzyKrzys Kibicuje akurat im od 2009 roku bo na pes 10 tam kończyłem karierę w become a legend haha. Piękna to była gra.
0
@kuz Pierwszy wygrali chyba 3:0. Więc jest ok. Niestety wejdą.
0
@Safrani Tak rozmawiają za kulisami tusk z pinokiem że coraz bardziej ta unia się w.... we wszystko. Kto proponował podatki europejskie? Kto był za kwotami imigrantów? Kto chciał paszporty szczepionkowe (i gdyby nie Putin to do tej pory by było ile chorych ile martwych i ilu zmartwychwstało w tv dzień w dzień).
Już wolę żeby ktoś powiedział prosto z mostu do kamery. Niż w kuluarach się dogadują a potem "no trudno unia każe nam to czy to"
1
@Borneo Zobaczymy co jej się uda. Bo w kampanii mówiła o 3-4 rzeczach które by chciała zrobić. Już nie pamiętam co to dokładnie było. Ale jakaś komisja. Jakiś % z czegoś na armię i coś tam jeszcze.
Na razie jest tam pierwszy dzień.
I dobrze że im wytyka to co robią bo może w Polsce ludzie się obudzą że unia wady ma. Forsowana jest masa bzdur. I jak się im będzie przyklaskiwać to będzie coraz gorzej. A kraje będą miały coraz mniej do gadania (pomysł biedronia żeby wywalić veto).
I za chwilę mi powiedz "ale unia dała nam dużo popatrz jak Polska wyglądała 20-30 lat temu". Dobrze nie neguję tego ale że ktoś mi dał drogę koło domu to nie znaczy że mi może obciąć rękę.
3
@Borneo U Was każdy kto się nie zgadza z lewą stroną to jest pro putinowski faszysta nazista albo marsjanin co wam akurat pasuje.
A skoro mówisz że tym wystąpieniem zamknęła sobie drzwi to tylko pokazuję że trzeba się wypisać z tego interesu. Skoro to ma być grupa przytakiwaczy a inne zdanie zamyka drzwi to coś tu jest nie tak.
Ja będę oceniał po tym co oni będą mówić a nie za to z kim są w sojuszu. Nawet nie będę oceniał co mówią ci goście z afd czy innej partii która w sojuszu jest bo mam to gdzieś. Będę oceniał polskich polityków a nie Niemca czy innego Czecha. Wiem natomiast że gdyby poszła w sojusz z Le Pen to byś ja nazywał ruską onuca chociaż widzę że "zwłaszcza że afd jest pro rosyjska i jest putinowskiwtyka" i tak tego nie uniknęła. Przypomnę Ci tylko że to nie afd zbudowało z putkiem rurę z gazem. A gdyby została jako niezrzeszona to byś twierdził że i tak nic nie zrobi bo trzeba być we frakcji żeby coś się dało. I poszła po kasę. Was boli że oni tam są. Że ktoś może mieć inne zdanie.
I jeszcze to "kto powiedział że wróciła." No powiedziała poniekąd konisja Europejska bo odblokowali to całe kpo.
2
@Safrani A co załatwił dla Polski Tusk i jego ekipa jak się klepał z nimi po pleckach? Nie licząc oczywiście standardu wejść do ładowarek w prezencie od pani Róży von Hände Hoch (bo to faktycznie ułatwiło życie milionów Europejczyków haha).
1
@FabianekMrozek A ja to właśnie widzę inaczej. Pochodzi z Polski wybrali ją Polacy to mówi po polsku. Nie ma w tym języku opcji żeby się pomyliła. Po to mają słuchawki że im tlumaczy. I tyle.
Druga sprawa jako Polak oczekuję że będą wszyscy Polacy rozumieć co ich przedstawiciele mówią. Bo oni tam reprezentują (powinni) polskie interesy.
I trzy może się babka nie czuje pewnie w innym języku? Nie ma przymusu znać angielskiego gorzej jak twierdzi że zna i się dogada a potem Duda "this is this is this is".
16
@Borneo Tusk po rozmowach z nią i komisja załatwia mld z ue z kpo na rozwój polski" hahahaha. Tusk "załatwił" mld bo oderwał pis od koryta. Nie zmienił ani jednej ustawy i praworządność wróciła. I to powiedzmy sobie szczerze są mld na rozwój Niemiec. Bo za te mld kupi elektryki których nikt tam nie chce i wiatraki od Simensa.
Bodaj ona w czasie wyborów we Włoszech powiedziała coś takiego że "jak wybory nie pójdą po naszej myśli to mamy różne sposoby nacisku na rządy" i to było widać w Polsce czy na Węgrzech. Rządy im nie pasowały to robili pod górę ile się dało.
"Fakt zaatakowania najpotężniejszej kobiety w ue oznacza banicję i likwiduję konfederacji" aż trudno się do tego odnieść inaczej niż XD. Człowieku według Ciebie tam mają wszyscy jej brawo bić i najlepiej się uśmiechać. I krzyczeć jaką to unia jest cudowna? Ta baba powinna iść siedzieć za to co jakie umowy robiła w czasie pandemii z Pfizerem.
Sorry że jeden za drugim komentarzem ale już nie mogę edytować.
1
@DamianBarcaCule Moim zdaniem trochę niepotrzebnie te kartki ale to szczegół. Na plus że mowi po polsku powie co chcę powiedzieć i nie ma problemu że się zacina z nerwów albo coś. Po to mają słuchawki że jest tłumaczone i każdy rozumie.
1
@VbamboeB @Culer9002 Tylko się odniosłem do tego co napisane jest w poście "After testing positive for “Covid” Biden can BARELY even walk up the short stairs" a w zasadzie "After testing positive for “Covid” bo to jest właśnie tak napisane jakby wcześniej on był jak powiedział kolega @Kinginiesta "zwinny jak pantera".
0
Powiem szczerze że z napisem wygląda lepiej. Ten znak sponsora bez napisu jest strasznie duży (przynajmniej wg mnie jest coś z tym nie tak).
0
@Cule1234 Mi na euro ten Olmo się podobał. Przynajmniej z drugiej linii wchodził w pole karne. Ale oni chcą za niego chyba z 80 baniek i nawet gdyby przyjąć że mamy to nie wiem czy się opłaca. FDJ czy Raph raczej nie będą chcieli iść do araba a podejrzewam że tylko tam jest opcja żeby zaplacili nam i im wystarczająco.
6
@MesQueUnClub96 Szczpiony 30 razy i tak przechodzi że ledwo chodzi?
0
@kejdzi Na początku jak był Mateu Alemany to szału nie miał i za free przyszło kilku.
Mi nawet nie chodzi o to żeby on tu robił nie wiadomo co. Ale fakt faktem że jeździł do młodego Turka a Turek poszedł gdzie indziej jeździł zdaję się do jakiegoś Szweda i Szwed jest chyba w Chelsea.
1
@Popitek12 Cristiano by nie grał bo Lautaro Martínez i Julián Álvarez lepsi są.
1
Z agentką pewnego Norwega też się spotyka od czasu do czasu. Tak pół żartem pół serio.
A tak na poważnie czy Deco załatwił jakiś transfer poze tym Roque? A nawet to nie jestem pewien czy prawda.
0
@Faro Każdą gre łamią to tylko kwestia czasu. Dlatego mnie w sumie śmieszy że wydawcy płacą za Duenvo czy jak tam się to zabezpieczenie nazywa. Tym bardziej że udowodnione jest że to wpływa na ilość fps.
Jak jest dobra gra to ludzie i tak kupią co pokazuje Baldur's Gate 3 które tego nie ma.
3
@Amidamaru @mekston Pomijając wszystko. To interesujące jest to że jeśli chodzi o to że uefa wspiera Barcelonę zawsze jest pokazywany tylko mecz z Chelsea haha. A przykłady gdzie sędziowie pomagali Realowi można mnożyć. Nawet w tym sezonie LM pare takich jest. Ale już zawsze będzie "Uefalona"
Real ma chyba z 15 LM a uczciwie pewnie że 4 haha. Bo nawet czarnobiałe filmy z kantowaniem na ich korzyść były na YouTube.
0
@Kapitan hawk Nie spodziewał bym się. . Flaga to też jest symbol a mimo to robia koszule czy bikini które wyglądają tak samo. Nie wiem czy kiedyś Cejrowski nie mówił że w USA możesz nawet spalić flagę bo konstytucja zapewnia wolności słowa i przekazu. Chociaż pieron wie.
@Borneo Na gitarach ciekawie to brzmi.
1
@Kapitan hawk "Nie będę was oszukiwać, byłam pijana. Zgłaszam się do placówki, aby uzyskać pomoc, której potrzebuję. Nie byłam sobą" - napisała na platformie X.
"Przepraszam MLB, wszystkich fanów i ten kraj, który tak bardzo kocham, za to wykonanie. Dam wam znać, jak przebiega kuracja. Słyszałam, że to świetna zabawa" - dodała Andress. Ciekawe tłumaczenie. Czyli babka jest uzależniona od alkoholu i teraz sobie zdała sprawę? Wstyd a patrząc na to jak Amerykanie podchodzą do patriotyzmu to już na koncertach nie będzie mieć łatwo bo to się będzie ciągło za nią lata.