Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Było by ciekawie gdyby nawet rok nie minął a już by trzeba rozpisać wybory haha.
Szkoda że na tym cyrku jakim jest Polska polityka tylko Polska traci. I nie mówię tu o tej konkretnej ustawie. Ale o np budowaniu atomu 30 lat. Bo się zmienia rząd i wszystko co "nie nasze" do śmietnika.
0
@against_modern_football Kiedy pada gol którego brakuje żeby kupon wszedł a tu nagle VAR.
3
"Zawsze mówił, że piłka nożna to tylko nogi, ale nie, trzeba mieć minimalny poziom sprawności fizycznej." Coś uciekło w tłumaczeniu czy trener jest do wy... Bo coś mi tu nie pasuje.
0
@Janas11224 Widzisz do czego żeś się doprowadził tą wódą? Ponad 100 kilometrów się czołgać z prędkością ponad 20 na godzine.... Rekord świata. Ale jak będziesz kontynuował trening to i to pobijesz.
0
@RosjaninBut Nie marty się jeszcze Cię dopadną.
0
@Kgorecki2500 Wcześniej było że się katapultował i przeżył... Masakra.
0
@macio_944 Jestem za stary chyba bo nie czaję o co tu chodzi....
12
Dyrektor finansowy Barcelony przemówił.
0
@FcPortoFan1999 Sam jeden to jednak jesteś za mały żeby całą Polskę dla Ciebie zakreślić jako Anglia.
1
@macio_944 W sumie na Ronaldo "głosowali" chlopy co z nim grali albo jakiś inaczej powiązani są praktycznie. Ale Fakt jest taki że obiektywie ludzie przecież widzą.
Mi się Ronaldo praktycznie tylko kojarzy ze strzelaniem goli. Może już mam sklerozę ale nie pamiętam żeby Ronaldo rozgrywał albo robił jakieś solo akcje czy nawet klepy z kimś w ataku seriami. Jak się zastanowie to w porównaniu do Messiego jest jednowymiarowy. Podkreślam W PORÓWNANIU DO MESSIEGO.
3
Chyba nikt się nie spodziewał żadnych decyzji przed końcem udziału Hiszpanii na euro. A że grają długo to i nic się nie dzieje. Tylko dziennikarze piszą swoje bo wiadomo o czymś muszą.
0
@Stinger_ Moim zdaniem pierwszy wynik dużo zmienia. Można się śmiać ale w tym przypadku uważam że gdyby Barcelona potrzebowała to wygrać to by wygrała. Bardziej mi chodzi o to że dominacja w Polsce nie czyni świetnym. Bo potem jedziemy na Estonię czy do innego Dundelange i pomuleni.
0
@Stinger_ Świetna wisła bo dostali pierwszy chyba z 5:0? To że Cupi kasę dawał i dominowali ekstraklape to jeszcze nie znaczy że byli świetni. Ile mieli wpadek w eliminacjach europejskich pucharów? W Polsce żadnej drużyny bym nie nazwał świetną.
1
@ranger3120
Jeśli chodzi o dźwięk lub muzykę nie koniecznie ze śpiewaniem to:
Warcraft 3
World of Warcraft
Diablo II
Strażnicy otchłani w Dark Souls 3 mają fajny podkład
Jeśli chodzi o faktyczne piosenki to w sumie tylko w Baldur's Gate 3 zwróciłem na to uwagę muzyka tam jest 10/10 (zresztą jak i całokształt).
0
@Szklaner Wiadereczko dla pana.
1
@Criss18Barca Powinien dostać kulę w łeb.
3
@Hosh Tylko czy nas stać na takie coś? Czy tebas się nie przyczepi? Czy puszczą nas linity finansowe? Czy znów trzeba będzie dźwignie odpalać? Pytania pytania....
4
@blakkudium Za chwilę się okaże że piłkarze Barcelony mają najbardziej popsute zęby w całym biznesie i wiele rzeczy się wyjaśni.
1
@NeroTFP1 Jeszcze bodaj ojciec Fatiego.
0
@Safrani Gadać to każdy może. Tak jak o CPK a jak się słucha opini o tym co tusk opowiadał to wychodzi że to jego CPK to ma tyle wspólnego z CPK co nic. Kwota wolna też nie ruszona. Wszystko co dobre tylko gadają albo kasują co się da. Konkretów zrobili parę i do tego same bzdury a tymczasem ostatnio mi przyszedł rachunek za prąd 600 więcej przy mniejszym zużyciu który z uśmiechem zapłaciłem.
1
Pepe Conde już pracuje z piłkarzami Barcelony. Myślicie że już się chłop załamał czy to dopiero przed nim?
A tak na poważnie to mam nadzieję że ci nowi od przygotowania fizycznego coś zrobią i będzie mniej kontuzji bez kontaktu z przeciwnikami.
0
To jest hit "obecność Clementa Lengleta na dzisiejszych badaniach w Ciutat Esportiva na start presezonu wywołała pewien niesmak wśród kibiców" to znaczy co? Chłop na kontrakcie miał nie przyjechać? To by dopiero był "niesmak".
0
@ObiwanKenobi Tu mówi dlaczego są w tej frakcji ( parę minut na sam koniec).
0
@kuz To tylko w tym sezonie.
1
To jest w sumie straszne "British Journal Sports Medicine odkryło kilka lat temu, że 77% badanych brytyjskich piłkarzy miało zapalenie dziąseł, a 80% chorobę przyzębia". Teraz piłkarze aktorzy czy inne "gwiazdy" zęby mają jak od cyrkla. Wszystkie śnieżnobiałe dopasowane tak że nawet wykałaczki nie wsadzi a tu takie statystyki.
0
@tristan87 Rano nie dostali po mordach to po południu wyszli.
@T^L Nie może być w słoneczku bo planeta płonie i aktywiszcze by spłonęło razem z nią.
0
@kuz Ale z drugiej strony ile razy nie pojrdzie na LM tyle razy kontrowersje.
0
@ranger3120 Była nitka na Twitterze. Ale to było dawno i już nie pamiętam kto to wymyślał.
1
@tristan87 W sumie jak można być na forum 666 (co samo w sobie jest piękne) i mieć 64686 komentarzy to nie rozumiem... To jest 97 komentarzy dziennie.
@FcPortoFan1999 Widzisz? Świat jest pełen egocentryków. Każdy myśli tylko o sobie. O mnie myślę ja jeden na całym świecie.
3
@PatrychoO Cris zagrał dużo mniej meczy. W 9 meczy spoko zrobi z 10 goli i 20 asyst i Messi pomulony hahaha.