2

Jednak nie jest tak źle i Makrmbe oraz Komar nie pomogli o ile to prawda oczywiście.


3

@PatrychoO Ładnie siadło.

0

Karny trochę meh. Niby ręką od ciała daleko ale odległość i to że on robi wślizg wpływa na to że ja bym karnego tu nie dał.

0

@Tasde Ale to jest strażnik z dlc czy ten przed wejściem co jest w podstawce? Bo z tego co wiem to wejście jest kolo jajka co się biło z chłopem od krwi.

1

@misterio Nigdy tego nie oglądałem niestety w latach 90 u mnie w tv była bieda tvp 1 2 i polsat. Więc to nie leciało. Pamiętam jaki był szał jak co sobotę dawali kreskówki na 2 i jak na polsacie dali pokemony.

0

@Tasde Co tam trzeba zabić żeby wejść?

0

@Kinginiesta Lepsze to niż wałęsa "wódz OTUA z plemienia elektryków" na pogrzebie prezydenta USA.

0

Makarony do domu.

0

@negreanu Bo im się wyborca z wyznawcą pomieszało.

0

"PSV nie zdecydowało się aktywować opcji wykupu w wysokości 10 milionów euro" a to bierzecie go za free (prawdopodobnie). Hahaha no nie mam pytań.

1

@FabianekMrozek Co to jest 200-250 milionów jak on na Transfermarkt ma już 90 wartości a za chwilę pewnie będzie miał ze 130? 400 lub 500 milionów to by się można zastanawiać ale dziś na rynku te 200 nic nam nie pomoże.

0

@negreanu Grupę śmieszków twiterrowych która wyśmiewa wszystko z czym się nie zgadza. Grupę która dałaby się pokroić za Tuska albo kaczora i która klaska na każdy ich nawet najbardziej durny pomysł. Tych samych co jak były wspomniane zeznania podatkowe tłumaczyli dlaczego to dobrze że wiceminister ma wszędzie wpisane "nie dotyczy".

0

@negreanu No nie wiem. Ja wolę jako lidera gościa który coś w życiu osiągnął. Prowadzi firme i podejmuje dobre decyzje finansowe. Bosak jest może i lepszy jesli chodzi o merytoryke (może) ale co on w życiu robi poza polityką? Jaki miał majątek wcześniej?

To samo się zresztą tyczy kaczora i Donalda. Gdyby pospadali ze stołków i przyszło się mierzyć z tym co serwują zwykłym obywatelom od 30 lat to by nie wiedzieli gdzie jest prawo a gdzie lewo.

Możesz powiedzieć że ja tylko o majątku i pieniądzach. No tak bo według mnie władze powinni mieć ludzie którzy coś w kraju mają i teoretycznie im będzie zależało. A nie tacy co nawet jak wprowadzą gówno prawo to w sumie nic ich to nie ruszy bo oni nie robią tu nic poza dojeniem kraju.

4

Vinicjusz zaś do kogoś fika?

A obrońcy Paragwaju to jest porażka.

0

@negreanu Kto ma w polskiej polityce charyzmę wg Ciebie tak z ciekawości? Zwłaszcza ze "starych wyg".

3

@Kgorecki2500 Ciekawe ile mają wystąpień w sejmie "ci którym się chce". Podejrzewam że tam jest dużo więcej"pospolitych leni". Co najgorsze nie tylko politycznych. Żeby w sejmie było więcej ludzi którzy odnieśli sukces przed wejściem do polityki jak Mentzen to by było dobrze. Wystarczy spojrzeć na zeznanie podatkowe co kto ma.

@negreanu No nie wiem. Odkąd jest szefem to zrobili najlepszy wynik w historii partii prawicowych (pis to nie jest prawica).

1

@Radioactive9705 "25 Polaków i 3 Żydów". Czyli najprawdopodobniej 28 Polaków.

4

@TR3YWAY Przy każdej zmianie pozycji musi partnerka w aplikacji kliknąć "zgoda".

0

@macio_944 Prawdę powiedziawszy ona nawet nie jest najładniejsza ma tym zdjęciu a co dopiero w całym mieście.

0

@Tasde Tak z ciekawości. O co w tym chodzi "Najpierw wywalili się o stolik i zagłosowali przeciwko rozliczeniu aferzystów z PiSu, którzy na lewo kupili program do szpiegowania opozycji, "?

31

Cały miesiąc "dumy" to śmiech. Być dumny z tego jakie się ma preferencje... Dumny to można być z osiągnięć a nie z tego z kim się chcę spać.
Co do samej akcji wywieszania flag to mi się nie podoba. Ciekawe dlaczego nie wywieszają flag dla np niepełnosprawnych? Pewnie dlatego że oni są cichą grupą a ci są głodni ( zwłaszcza aktywności) i do tego promowani na coraz więcej sposobów.

Żeby nie było nie mam nic do gejów ale przeszkadzają mi aktywisci i ludzie którzy nie mają nic do zaoferowania ale jadą na swojej orientacji.

0

Pytanie do tych co mają aktualnie zainstalowane Horizon Forbidden Westna PC. Wczoraj wszedł patch który podobno dodaje opcję włączenia AMD FSR 3.1. Ale z tego co widzę u mnie max to jest 3.0. Jak to u Was wygląda?

1

@Herato "Goat pierwszy raz na dużym turnieju typu Euro czy mundial nie strzelił bramki w fazie grupowej" Messi na Euro nie mógł strzelić bo nie gra.

0

@MeAndSwan To na serio czy ściema? Bo szczerze mówiąc nie wygląda zbyt dobrze.

0

@MesQueUnClub_87 Jak się dobrze opanuję parowanie to ta gra przestaję sprawiać jakikolwiek problem. Ostatnio w to grałem i się nawet zdziwiłem że ostatniego bossa rozwaliłem za drugim razem.

1

@blakkudium Chwała że nie na polsacie bo ciężko się tam ogląda.

1

@Popitek12 Może być gorzej. Możesz być dziewczyną i chłopak oświadcza ci się w McDonaldzie.

0

@Hubert102 Na początku jest dostępny w jednym z więzień zakrzywiony miecz którym przeszedłem całą grę.

@MesQueUnClub_87 Sekiro to jest ich najprostsza gra moim zdaniem. Miałem tam problem tylko z jednym bossem.

2

@PatrychoO Pierwsze skojarzenie - płaszcz przeciwdeszczowy.

0

@Sulimo Z Éowiną się zgodzę ale Arwena i Galadriela są tylko przez chwilę więc nie wiem czy się liczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?