0

@abram3k Mimo wszystko wątpię żeby mu dali czerwoną. Chociaż cały czas próbuje dostać haha.

1

Skoro tych szuka Interpol to przebijmy jeszcze o poziom wyżej dawać Al-Ka’ide i lecimy na grubo.

1

3

@tristan87 Druga od lewej nawet nie jest najładniejsza na tym zdjęciu a co dopiero w całym mieście.

0

@Kgorecki2500 A czyli według niego jak otworzą CPK to automatycznie zamykają wszystkie inne. Aha dobrze że się wyjaśniło o co chodzi.

0

@mekston Lepiej wyborczej niż normalnej.

0

@RosjaninBut Z ciekawości co rozumiesz przez większy tatuaż?

4

@Encore Nadwaga. Odrzuca mnie też palenie sztuczne usta jak u glonojada oraz zbyt krótkiej fryzury bo mi się kojarzy z typową feministką pseudo silną kobietą.

0

@FcPortoFan1999 W finale taka sytuacja była w roku 1942. A inne fazy to 1975 2010 i 2014.

1

Anglicy są tak dramatyczni że aż strach. Trzeci mecz męczarnia. Jak się nie obudzą to wkrótce na wakacje.

2

@Encore Zgadzam się ze Smokiem. Lewy prawie się zatrzymuje przy karnych. Dla mnie to irytujące.

0

@normasubiektywna Mi chodziło o jego zachowanie już po tym jak coś zj...... haha. To że go muszą jakoś odblokować to fakt. Psycholog to tu się chyba przyda każdemu z kibicami włącznie.

0

Chłopak jest młody. Jeśli w klubie się za nich wezmą i będą normalnie trenować a nie tylko o tym opowiadać to kto wie? Talent ma bo to pokazał. Tylko żeby przestał irytować tak jak na koniec u nas gdzie jak nie trafił na pustą (bodaj z Valencią) to się głupio uśmiechał (wiem że to w sumie nic ale mnie to wk...).

0

W sumie straszne że my jesteśmy kilka razy wolniejsi w podejmowaniu decyzji. Zagrożenie to my robimy z przypadku.

0

@FcPortoFan1999 W finale raz była taka sytuacja. W całych playoff 4 razy.

0

@Arden Wznowić ruch. Odciąć rękę. W przypadkach gdzie nie bardzo przeszkadzają zostawić. Opcji jest wiele.

0

@zadafcb Tkachuków w historii NHL też było kilku. Jego ojciec grał chyba 18 lat i nie wygrał.

1

@zadafcb Oby Edmonton to wygrało. Chociaż kto strzelał pierwszy w tej serii ten wygrał 5 na 6.

2

Space Marine II
Nie wygląda to źle. Powiem więcej wygląda to aż za dobrze. Pasowała by beta żeby zobaczyć czy to działa jak ma działać i czy faktycznie tak wygląda.

5

@Criss18Barca Czyli program śniadaniowy o chorobach psychicznych?

0

Anglicy są w stanie wygrać 4:0 żeby Chorwatów uratować? Oczywiście że tak. Chłopaki Southgata pokażą klasę i Chorwacja wchodzi hahahaha.

1

@macio_944 Tak ale tylko dzieci ze związków gdzie biologiczny chłop z biologicznym chłopem (lub babka z babka) zachodzi w ciążę w innym wypadku nie.

0

@Encore Skoro i tak nie mamy szans to może by go tak parę razy kopnąć albo w nos z łokcia. Idzie do Realu to niech Robert powie kolegą z kadry co i jak. Makembe z kontraktem i wykluczony z gry na sezon hahaha przynajmniej był by pożytek z tego meczu.

0

@Kessie Też się dołączę do życzeń

https://ibb.co/Ybr53ZP

0

@Tasde No widzę "czemu to zrobili" bo ktos zmądrzał. Dokładnie tak samo jak i z tymi porozumieniami paryskimi oraz tym całym WHO które i tak nic nie dają. Bo po pierwsze klimat i tak się zmienia i nawet gdyby USA i Europa zniknęły będzie się zmieniał. A to jak działa WHO pokazał covid. A teraz tylko wychodzi jak robili wszystkim wodę z mózgu odnośnie szczepionek i choroby jako takiej.

0

@Tasde To dlaczego USA indie Chiny czy Rosja nie podpisały tej konwencji? Skoro miny są i tak nie potrzebne z tego co napisałeś.

0

@Kgorecki2500 Strach pomyśleć co by się w Polsce działo gdyby teraz coś się zaczęło... Teraz tylko jakieś aktywiszcza jedyne co potrafią to farbą oblewać posągi. Ale tak to jest dobre czasy tworzą słabych ludzi. Dodajmy do tego komunistyczne pranie mózgu przez 50 lat oraz brak prawdziwej elity i aż strach się bać.

Za chwilę będzie rocznica powstania i jeden z drugim tłumok w telewizji będzie opowiadał brednie że to był błąd że się nie opłacało bo cena była za wysoka. Dobrze się mówi jak można siedzieć na d... w studio i nikt mi krzywdy nie zrobi. Tylko że jeden z drugim może siedzieć i mówić po polsku bo kiedyś komuś zależało na Polsce na tyle żeby walczyć chociaż nie było praktycznie szans. Dobrze wiedzieli co się stanie jak ruscy zajmą stolicę i liczyli że sojusznicy pomogą jak to ktoś napisał "powstanie wstrząśnie sumieniem świata" no i nie wstrząsnęło. A teraz nasze rządy (wszystkie) zamiast się zająć Polską dalej się opierają na "sojusznikach" i obyśmy się nie musieli przekonać co oni są warci.

0

@Kgorecki2500 Serii tak powiedział Zdradek?

2

@Sulimo Mi się wydaje że faul. Ale pomysł ciekawy.

0

@Encore I po co nam był ten ćwierćfinał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?