Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Weź mi napisz zdanie z tego filmu wyżej gdzie Bryłka mówi że potrzeba nagle wyjść z UE.
0
@arasz1819 I znów gadasz brednie. Znów Ci ktoś coś wmówił a Ty wierzysz. Z Tobą rozmowa to jest praktycznie walenie grochem o ścianę bo jak TVN powiedział to muszą mieć rację.
Tu masz koleżankę z koalicji. Gratuluję dobrze oddanego głosu.
0
@arasz1819 Dobrze że widzisz że "sekta nie zawodzi". Ale to w sumie nic dziwnego że się coś widzi jak się jest w środku.
0
@arasz1819 I co to ma być? Pytanie jest czy Polska się powinna przygotować? I czy ona by głosowała za. Ale nie mówi NATOMIAST WYCHODZIMY. Cały czas konfa mówi że trzeba zrobić referendum. Też bym głosował za.
W pierwszym komentarzu jest "od Bryłki słyszymy, że już wyjście z UE nie jest takie pilne" przygotowanie się i głos za to oznacza że wyjście jest pilne. To jest dopiero "fikołek logiczny".
To że Wam panowie TVN coś wam wmawia to nie znaczy że to jest prawda.
0
@Szreko W Last Epoch nie grałem więc nie wiem. Ale PoE faktycznie gniecie Diablo 3. A PoE 2 rozwali DIV (jeśli nie będzie jakiejś katastrofy). Kim planujesz grać w II? U mnie druid na niedzwiedzia albo wilka jak będzie fajny ale jeszcze go nie pokazali.
17
Pamiętam jak trenował moją Cracovię.
7
@DonMatteo901 Aż niesamowite że to nie jest jakaś przeróbka...
2
Path of Exile.
Tymczasem wleciał nowy film z Path of Exile 2.
Coś mi się wydaje że Diablo (przy całej sympatii) nie ma szans.
1
@norbi77 Na 99% nie. Chociaż grałem dawno i nie pamiętam.
0
@DLFCB Byłyby jaja gdyby przy tym skoku załatwił się tak jak nasz wczoraj.
0
@Aragorn33 Podaj mi link z jej wypowiedzią w stylu że natychmiast trzeba wyjść z UE albo przestań opowiadać brednie. To że Twoja partia już ludziom dawno przerobiła ludziom mózg na wode to nie znaczy że możesz manipulować jak Ci pasuje.
Podejrzewam że link będzie taki sam jak i do tego z prorosyjskim Braunem na który czekamy 5 miesięcy i dalej nie ma.
1
@kuz Nie zapomnij że "Niego" powiedział małą literą.
1
@4drian0 Podejrzewam że te % na PC zwłaszcza to jest fake. Bo jest to pewnie brane z osiągnięć które się nie robiły przy modowanej grze. Ja go zabiłem (tak jak wszykich innych a osiągnięć mam na steam może ze 3.
0
@Sulimo Aresztowali go czy od razu zastrzelili haha? Przecież teraz to się takich rzeczy nie mówi bo jeszcze się kto obrazi.
0
@NeroTFP1 Co to? Spis katastrof?
0
Ruszył. Teraz nic nas nie powstrzyma.
0
@tbas Brutalne wejście a Wy się śmiejecie.... Patrzcie jak chłopa wybiło.
2
@Hosh Serio kogoś tak nazywali?
0
@jacobFCB Cała trójka załamana widzę.
0
@Worny Lepiej teraz niż na euro.
0
Di María by to strzelił.
2
Następny? Masakra...
0
Zapachniało Argentyną haha.
0
@Tarins A fakt. Sorry zwracam honor. Pomyliłem ze Skórasiem.
0
@FCB_dimiC Dzięki za zwrócenie uwagi. Literówka. Chociaż jak się okazuje chłop ma trwałość makaronu.
0
Widać że Świderski.... Gol z niczego i kontuzja.
0
Świderski widzę że trzyma poziom - dalej jest dramatyczny jak z Ukrainą.
7
@JarekS @Roobo Serio myślicie że tu większość tych co się czepiają wiedzą o czymś takim jak flagi mają być ustawione? Albo lepiej że ich to obchodzi? Przecież oni widzą Braun albo Konfederacja to od razu jest odpał w mózgu " muszę się przyspieszyć" bo im przeszkadza ale ci sami ludzie by się dali pokroić za złodziei z KO albo PiS. Afery im nie przeszkadzają ale Konfa to jest za dużo dla nich.
1
@FabianekMrozek Mają zmieniać grafikę. Tylko nie wiem czy w następnym czy dopiero kolejnym.
1
@Ojciec5tkidzieci Minusem jest to że pewnie będzie jej mniej w mediach a wydaje się że jako rzecznik robiła dobrą robotę. To samo moim zdaniem Braun. Chłop zniknie z Sejmu co może wpłynąć na Konfe albo dobrze albo źle zależy w którą stronę patrzeć.
Gdyby z Konferencji było dwóch innych też nie było by źle.