0

@GeneralXavi Który komunista z lewicy wszedł?

9

@Pedri16Future Jaką afere miał Braun? Nie porównajmy zgaszenia świecznik (które mam nadzieję nie zapłoną w grudniu) z okradaniem kraju. Biedroń bijący matkę to jest (powinna) afera a nie to.

2

@Aferzysta Przecież ludzie myślą że hitler to była prawica. Nazwa partii nic im nie mówi.

2

@tristan87 Z Polski. A z Niemiec jak?

0

@macio_944 Diablo fajny cinematic. Age of Mythology też dobrze. A poza tym co było?

0

@Gaz On i Iniesta się tak uzupełniali że szok. Długo zajmie znalezienie odpowiednich następców. Co zresztą już pokazały czasy po tym jak odeszli. Minęło x lat a my dalej mamy pomoc na zasadzie "co wyjdzie to będzie" błysk geniuszu to tu jest raz na ruski rok.

0

@maroon Przecież nikt się nie kłóci. Tylko sobie dyskutujemy. W granicach oczywiście. Nikt nikogo nie obraża ani nic. Nie każda wymiana zdań to od razu kłótnia.

1

@Rust_Cohle No to właśnie dlatego dałem Ci 2/10 jak @jowita to jest Twój top to się domyślam że nie może być dobrze hahaha.

1

@Rust_Cohle @Luciano99 No nie wiem co Wy od niej chcecie. Jak ona jest dla Was 2/10 to pokażecie babkę 7/10 albo 10/10 i porownamy.

8

Czekaliśmy na ten głos - głos dyrektora finansowego Barcelony.

1

@tristan87 To jego wyborcy muszą chyba masowo zostawać w domach bo tak złego dla Polski polityka ciężko znaleźć.

3

@Rust_Cohle Sam żeś jest 2/10. Iga może i nie jest 10/10 ale na pewno nie 2/10.

0

@Gaz Zależy. Bo jak patrzysz na same statystyki goli / asyst to ktoś go może dogonić (chociaż też nie są na to duże szanse bo on pod 50 w lidze lądował) ze względu na to że teraz zaczynają grać goście co mają 16-17 lat więc kilka sezonów więcej niż Leo w pierwszej drużynie. Ale jeśli chodzi o to jak grał to już inna kwestia.

1

O k...


0

@FcPortoFan1999 W NBA jakoś niedawno było Toronto z tego co pamiętam.

31

Powiem wam że jak jest cisza wyborcza to na naszym forum jest dużo przyjemniej. Ba w telewizji i internecie ogólnie też nagle się okazuje że na tych wszystkich portalach można coś ciekawego pokazać a nie tylko i wyłącznie gęby polityków.

0

@esem91 Styl obrony jak Dudek.

2

@FcPortoFan1999 Jestem tu za Edmonton jak już wywalili moje Dallas. Niech wygra Kanadyjska bo ostatnio bodaj w latach 90.

0

@esem91 No w sumie na mistrza świata też czekają ponad 20 lat. I szczerze mówiąc nie chciał bym żeby wygrali przynajmniej dopóki vinicjusz gra (tak nie szanuje go ani nie lubię bo jest jaki jest i dodatkowo gra w realu).

0

@Gaz Zakladam się że dalej by podawał lepiej niż nasi pomocnicy w 99% przypadków.

0

@Rust_Cohle Czyli w sumie obie dobrze rozciągnie ( raczej bo tej na pierwszym zdjęciu nie znam). A Anka no cóż korzysta na tym że ma męża znanego bo inaczej każdy by ją miał w .... Ok miała jakieś sukcesy sportowe ale w dyscyplinie która nikogo nie interesuje bo po niej jakąś babka też była mistrzynią w karate (czy co ona tam robiła) i nikogo to nie obchodzi.

0

@Kgorecki2500 Lepiej nie jeść niż nie grać wiadoma sprawa.

10

@bartas97 No cóż każdy ma skazę nikt nie jest idealny.

0

@DonMatteo901 W końcu coś innego. Bo te białe to bieda.

0

@KrychaFCB Jeśli to prawda to mam nadzieję że chłop już wyleciał z roboty. A dodatkowo powinien płacić a naprawę. Jeszcze jest kwestia czy ten poszkodowany miał szansę przeżyć jesli by go helikopter zabrał.

0

Z tego całego Summer Game Fest zainteresowały mnie dwie gry.

Space Marine II.



Oraz Phantom Blade Zero.



Ciekawe że Phantom Blade Zero PODOBNO ma być na PC. Bo do tej pory myślałem że tylko na ps5. Ale to dobrze bo klimat mi pasuje i bardzo chętnie zagram.

A Space Marine no to wiadomo FOR THE EMPEROR. We march for Macragge and we shall know no fear! Z pomocą Imperatora to dowiozą pod względem technicznym. Przydała by się beta żeby to zobaczyć bo na gameplayach to wygląda aż za dobrze i obawiam się że optymalizacja może być problemem (oby nie).

0

@kynio302 Czyli pewnie o Aragornie bo z tego co pamiętam on długo za nim gonił.

0

@Safrani Fajny zwierz.

9

Odszedł Messi. Odszedł Mbappé. Neymar to samo i w efekcie nikt nie chcę tego pokazywać.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?