Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Radioactive9705 A potem pan na B. I jedziemy w drugą stronę....
0
@Arden Ciekawe. Ostatnio chyba było że wszystko idzie szybciej niż zakładano. Czyżby jednak przyszedł normalny lekarz i im w sztabie powiedział że są poj.... i się nie ma co spinać? Dobrze by było.
13
Tu potrzeba psychiatry a nie psychologa.
0
@4drian0 Dziękuję dobry człowieku.
1
@tomek8756 Ładna. Chociaż nie wiem kto to jest.
0
@Aragorn33 Dlaczego minus? 99.9% ludzi to tam nie ma nic do gadania (zresztą u nas w sumie też. Ale przynajmniej jest ta szopka z wyborami i że niby się liczą z głosem ludzi). Nie jej wina że się tam urodziła. A podejrzewam że większość tych co coś osiągają w sporcie czy biznesie to tam nawet nie mieszka i ma wywalone na Putina i jego ekipe.
1
@4drian0 Wiadomo coś czy będzie Path of Exile 2 albo Space Marine 2?
0
@Borneo To właśnie nazwałem patrzeniem lokalnym "ja nie patrzę lokalnie tylko w ramach całej Polski nie będzie całą polska jeździć dłużej w interesie jakiejś firmy.I nie patrzę tu z własnego interesu.Ja akurat jestem z Wawy i wolę jechać bliżej na Okęcie bo mam taniej i szybciej niż do cpk.Takśowka mnie dużo więcej wyniesie niż na Okęcie.To samo tylko drożej będzie kosztowało każdą osobę w Polsce osobie z Zakopanego bliżej i taniej będzievna Balice niż do cpk.Gośc z Rzeszowa będzie miał Rzeszów rozbudowane Balice , Lublin i Radom.i dopiero jest cok.Czemu miałby orzeplaxać i jechać do cpk biorąc pod uwagę że 7% lata gdzieś dalej czyli lokalne lotnisko może zrealizować potrzebę zwłaszcza po rozbudowaniu i zwiększeniu ofertę.Osoba z Wrocławia ma bliżej wrocław ,poznań,Kraków i łódź.a także Lipsk I Berlin.Szczecin lma bliżej lotnisko u siebie w Berlinie Poznań i nie wiem czy nie Wrocław.Bo jest super drogą."
Przecież jak zbudują cpk to nie rozwalą innych lotnisk. Co Ci będzie broniło jechać na Okręcie (które swoją drogą i tak ma już max slotow)? Z Krakowa też nie będzie nakazu jechać do CPK będą chcieli to pojadą nie to są Balice...
Mi chodzi o to że to lotnisko może nam pomóc w kwestii transportu towarów ze świata tak jak mówi bodaj w 11 minucie tego filmu. Nic mnie nie obchodzi że w Niemczech czy na Węgrzech coś jest. Może być i na księżycu. Jak u nas będzie lepsze to do nas przyjdą bo w biznesie robi się to co się bardziej opłaca. Niemcy to wiedzą i dlatego jest taki kwik (zresztą nie tylko oni bo jak się zaczęły rządy Tuska to chłop z Ryanair od razu zaczął lobbować przeciw CPK ponieważ się zna i wie że dostał by po kieszeni jeden z drugim). Jak coś takiego się nie podoba Niemcom to znaczy że trzeba to zrobić i tyle. Oni się na nas nie patrzą. Przykład rury z gazem. Ruski złe ale interes do zrobienia był to i rure położyli i na protesty Polaków nie patrzyli. Teraz jak ją wy.... to nagle gaz jest be. No tak jest be bo się nie zarobi na przesyłaniu ruskiego gazu po całej Europie. Więc wykumali że będą pompy czy inne nie wiadomo co. I nagle to jest super eko.
0
@Borneo Ty patrzysz strasznie lokalnie. Obejrzyj sobie ten film. Tam jest zwięźle o tym całym CPK.
I mi powiedz gdzie tu gość sobie zmyśla albo kłamie. Bo mnie ten film tylko utwierdził w przekonaniu że to musi być zbudowane. A nie pieprzenie o jakiejś "megalomanii" i inne bzdury.
0
@against_modern_football Lech może i tak ale wisła niestety wygrała PP więc bym na nich nie patrzył jeśli chodzi o top frajerów.
0
@DLFCB Tak na poważnie. To w trójce Arka Pogoń i kto?
0
@Borneo Tak wszyscy chcą wysyłać że byłraport niemiecki że jak powstanie cpk to stracą. Prawdą jest taka że my mamy zajebiste położenie tylko infrastruktury brak. U nas może być przeładowywany transport na całą Europę. I trzeba to zrobić.
Albo niech Tusk wyjdzie i powie "mam analize tego i tego gościa albo tej i tej instytucji że to się nie opłaca z tego i tego powodu" i wtedy jak ktoś ręczy swoim nazwiskiem to możemy rozmawiać bo na razie wszystko co on mówi w tej sprawie to są jego "wizję". Dużo bardziej ufam komuś kto się wypowiada pod nazwiskiem a każdy kto to robi jest pro CPK (nie liczę dziennikarzy bo oni wiadomo jacy są. Kto za kim jest to w tą stronę manipuluje opinią publiczną).
3
@Kessie Z tym będziesz szturmował granicę zakładu pracy?
4
Pierwsze i podstawowe powinno być czy trener kogoś chcę ( nie mówię tylko o tym gościu). Jak z nim gadali to pewnie jakiś plan przedstawił. Nic na siłę bo się komuś uwidziało. Trener niech sobie decyduje jaka pozycja a potem kogo.
0
@Borneo Ale ja nie chcę latać do Paryża Londynu czy Berlina. Tu nie chodzi o połączenia z Europą ale o cały świat. Głównie o transport towarowy z Azji. Chiny już dawno chciał tu zrobić "swoją bazę".
Nie rozumiem gdzie tu jest problem "prowadzić z miasta do miasta a nie z miast do cpk bo to absurd." Chyba normalne że CPK musi mieć kolej. To ma być tylko praktycznie dodatkowy dworzec kolejowy w całej sieci i tyle. Co to w ogóle znaczy z "miast do CPK" to jest tak jakbyś powiedział że nie chcesz żeby kolej z Krakowa do Białegostoku jechała obok Warszawy. Kolej ma być połączona w całym kraju.
Ludzie... Na logikę. Ląduje samolot z towarem na lotnisku i trzeba to jakoś z tamtąt wydostać. Co ma być lotnisko do którego nie prowadzi żadna droga? Lądowanie rozładunek i rozjazd na całą Europę czy to koleją czy ciężarówkami i koniec tematu.
1
@AmigoBlancos Spokojnie to tylko draśnięcie.
0
@Borneo Z tego co Ty napisałeś to wychodzi na to że tam problemem jest kolej. To weź obejrzyj to od 31:00 do 33:40. I mi wyjaśnij o czym ten chłop (z PSL) mówi.
0
@Kamiloza91 Z Realem może i tak ale nie z naszą niemiecką maszyną.
0
@Borneo No ja się nie pokuszę o to żeby mówić że coś jest absurdem w projekcie CPK bo się na tym nie znam. Wiem tyle co wynajde na internecie. A wszyscy którzy publicznie pod nazwiskiem się wypowiadają mówią że projekt był w dobrym miejscu i kształcie. Tylko Tusk widział jakieś mityczne analizy że to się nie opłaca. Tylko problem jest taki że nikt pod te analizy się nie chce podpisać. A przynajmniej ja nie widziałem ani jednego raportu który mówi że to się nie opłaca. W przeciwieństwie do np rozbudowy lotniska w Warszawie.
0
@Safrani Nno ciekawe. Chociaż ja mu nie wierzę. Gada to co daje procenty przed wyborami jak zawsze. Druga sprawa to CPK a CPK to może być co innego bo jak wykastrują ten projekt to będzie CPK a tak jakby nie było. A trzecia sprawa robić a chcieć zrobić to są różne rzeczy.
1
@against_modern_football Podejrzewam że oszuści dzwonią to setek albo tysięcy ludzi a my słyszymy o tym jednym który uwierzył i ma taką kasę.
0
@Ojciec5tkidzieci Aha więc bym wyciągnął telefon i siadł na podłodze czekając aż się naprawi bo pierwszego i drugiej dalej nie znam (na zdjęciu drugiej). A z Jachirą raczej bym się nie dogadał i tak. No chyba że babka tylko udaje że jest stuknieta bo się kliki zgadzają.
Dałem edit bo mnie zmyliło i myślałem że Jachira to ta druga.
1
@Borneo W jaki sposób "odzyskał 136 mld z kpo I 76 mld z fundusz spójności"? Co zmienił w prawie ze nagle w tym kołchozie stwierdzili że teraz można dać kasę a miesiąc temu się nie dało? To była cyniczna gra na zmianę rządu w Polsce i tyle.
Na razie to widzę praktycznie zaorane CPK. Atom też chyba problem. Na granicy też nic się nie zmieniło a nawet gorzej jest bo już są żołnierze ranni (chociaż wszyscy pamiętamy co środowiska platformy o nich mówiła jeszcze w październiku).
A poza tym to całe KPO to jest pożyczka w dłużej czekać więc bym się tak nie cieszył.
0
@Ojciec5tkidzieci Zapytał bym o imię bo nie znam żadnego z nich.
0
@Pawel13sz O ty c...
0
@jacobFCB Nie wiadomo czy imigrant może już dawno ma papiery hahaha.
0
@Borneo "tusk na oewno więcej może zrobić dla Polski" pytanie czy chce. Bo jakoś nie widać.
3
@Luciano99 600 tysięcy chyba z monopoly...
0
@4drian0 Nie ma na PC więc nic z tego. Ale dobrze bo konkurencja dla EA się przyda. Goście od 2k też coś robią podobno.
5
Ma rację. Co my możemy z tym zrobić kogo oni biorą? Nic. Zajmijmy się sobą żeby być coraz lepszym i eliminować błędy zarówno w grze jak i zarządzaniu Klubem.