0

Wslizg i gol.... Ludzie

0

@Domin7777 A nie wiem co zrobili. Multilige oglądałem ale nie widziałem nic.

0

Ładnie wsadził.

0

No chyba żółta.

1

@Domin7777 No jak kibice zamiast kibicować to śpiewają żeby zarząd wyp..... to coś musi być na rzeczy. Chyba z 3 trenerów w sezonie. Komentator też mówił o co tam idzie dokładnie ale słucham ich 5/10.

1

Pedri coś odżywa. Dobrze bo euro i olimpiada idą hehe.

0

Szkoda że z pierwszej grał YL.

0

W Sevilli też ładny cyrk....

0

Pięknie łamanie linii nie ma co...

0

Chyba już poza boiskiem.

1

@Cule1234 Flick w wiśle Kraków?

1

@Bocheno1 Dużo takich jest.

2

@PatrychoO Czyżbym u Ciebie wyczuwał "WPŁYWY ROSYJSKIE"? Haha.

0

@Kapitan hawk Nie awansowali by bo zdaję się Odra ma z nimi lepiej.

0

@Popitek12 Tylko że oni go uważają za IDOLA a nie GOATA a to sa zupełnie inne sprawy.

2

@Sulimo Oby nie awansowali do baraży. Na razie nie jest źle ale daleko do końca.

0

@RosjaninBut Wybory idą. I kombinuje żeby wynik lepszy zrobić.

0

@aspr1me Roque i Spartakus zawsze w wygranych?

1

@Hosh No nie wiem. Patrząc na to jacy są u nas politycy to mam obawy że chętnie by nas wkręcili w tą maszynkę do mięsa.

6

@Kgorecki2500 W Polsce jako w jednym kraju okupowanym za pomoc żydom groziła kula w łeb bo taka była skala pomocy. Sprawiwdliwych wśród narodów świata też jest najwięcej Polaków bodajże. A oni teraz na Polskę plują bo jest interes do zrobienia.... Szkoda to komentować dalej bo w cenzuralnych słowach się nie da.

1

Serio? Przecież to jest zdrada stanu. Co nam taki pakt daje? My jesteśmy w NATO a za Ukraine nie mam (i podejrzewam że większość społeczeństwa też) zamiaru zdychać.


4

Gratulacje dla chłopa.


0

@TR3YWAY Może będzie ten co miał być co robił swego czasu bodaj w Chelsea.

0

@Magicc89PL Ja już bym chciał z DNA skończyć. Więc wolę Niemca. A jak wyjdzie zobaczymy.

0

Warhammer.

Byle do września i za Imperatora i maszerujemy za Macragge.



Dodatkowo doTotal Wara wchodzi pieseczek :)



Oraz zapowiedziano Space Marine VR.

11

Będzie wiadomo kto trenerem to niech sobie decyduje kogo chce a kogo nie. A nie żadna "dyrekcja sportowa".

1

"Niektórzy członkowie zarządu naciskają jeszcze na Márqueza." Niektórzy członkowie zarządu powinni wylecieć bo ewidentnie stoją w miejscu. Najwyższy czas skończyć z mitycznym DNA. Bo po pierwsze piłka się zmieniła przez lata a po drugie nie ma piłkarzy na poziomie Xavi Iniesta Busi Ney albo Luis już nie mówiąc o Messim.

4

@PatrychoO Iniesta z Chelsea (bo nie tylko w reprezentacji) Iniesta w finale mistrzostw świata. Xavi w el clasico. Dziękuję za uwagę.

1

@zodiak_10 Proszę Cię bardzo.

https://ibb.co/x73XfDq

1

@Krozzzyx Tylko że Casillas i Raul to byli piłkarze pożegnani w słaby sposób w sumie. Inaczej się żegna gościa w roli trenera zwłaszcza jak nie widać progresu. Mt sobie możemy zarzucić tylko sposób w jaki odszedł Leo i tyle trener to inna bajka.

"Nie podoba mi się, jak ludzie wyśmiewają lub obrażają Xaviego." Zawsze się trafi 1 na milion ale nikt normalny tak nie robi. No chyba że masz na myśli ogólną krytykę ale po mojemu to nie jest krytyka to nie jest obrażanie kogoś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?