Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wslizg i gol.... Ludzie
0
@Domin7777 A nie wiem co zrobili. Multilige oglądałem ale nie widziałem nic.
0
Ładnie wsadził.
0
No chyba żółta.
1
@Domin7777 No jak kibice zamiast kibicować to śpiewają żeby zarząd wyp..... to coś musi być na rzeczy. Chyba z 3 trenerów w sezonie. Komentator też mówił o co tam idzie dokładnie ale słucham ich 5/10.
1
Pedri coś odżywa. Dobrze bo euro i olimpiada idą hehe.
0
Szkoda że z pierwszej grał YL.
0
W Sevilli też ładny cyrk....
0
Pięknie łamanie linii nie ma co...
0
Chyba już poza boiskiem.
1
@Cule1234 Flick w wiśle Kraków?
1
@Bocheno1 Dużo takich jest.
2
@PatrychoO Czyżbym u Ciebie wyczuwał "WPŁYWY ROSYJSKIE"? Haha.
0
@Kapitan hawk Nie awansowali by bo zdaję się Odra ma z nimi lepiej.
0
@Popitek12 Tylko że oni go uważają za IDOLA a nie GOATA a to sa zupełnie inne sprawy.
2
@Sulimo Oby nie awansowali do baraży. Na razie nie jest źle ale daleko do końca.
0
@RosjaninBut Wybory idą. I kombinuje żeby wynik lepszy zrobić.
0
@aspr1me Roque i Spartakus zawsze w wygranych?
1
@Hosh No nie wiem. Patrząc na to jacy są u nas politycy to mam obawy że chętnie by nas wkręcili w tą maszynkę do mięsa.
6
@Kgorecki2500 W Polsce jako w jednym kraju okupowanym za pomoc żydom groziła kula w łeb bo taka była skala pomocy. Sprawiwdliwych wśród narodów świata też jest najwięcej Polaków bodajże. A oni teraz na Polskę plują bo jest interes do zrobienia.... Szkoda to komentować dalej bo w cenzuralnych słowach się nie da.
1
Serio? Przecież to jest zdrada stanu. Co nam taki pakt daje? My jesteśmy w NATO a za Ukraine nie mam (i podejrzewam że większość społeczeństwa też) zamiaru zdychać.
4
Gratulacje dla chłopa.
0
@TR3YWAY Może będzie ten co miał być co robił swego czasu bodaj w Chelsea.
0
@Magicc89PL Ja już bym chciał z DNA skończyć. Więc wolę Niemca. A jak wyjdzie zobaczymy.
0
Warhammer.
Byle do września i za Imperatora i maszerujemy za Macragge.
Dodatkowo doTotal Wara wchodzi pieseczek :)
Oraz zapowiedziano Space Marine VR.
11
Będzie wiadomo kto trenerem to niech sobie decyduje kogo chce a kogo nie. A nie żadna "dyrekcja sportowa".
1
"Niektórzy członkowie zarządu naciskają jeszcze na Márqueza." Niektórzy członkowie zarządu powinni wylecieć bo ewidentnie stoją w miejscu. Najwyższy czas skończyć z mitycznym DNA. Bo po pierwsze piłka się zmieniła przez lata a po drugie nie ma piłkarzy na poziomie Xavi Iniesta Busi Ney albo Luis już nie mówiąc o Messim.
4
@PatrychoO Iniesta z Chelsea (bo nie tylko w reprezentacji) Iniesta w finale mistrzostw świata. Xavi w el clasico. Dziękuję za uwagę.
1
@zodiak_10 Proszę Cię bardzo.
https://ibb.co/x73XfDq
1
@Krozzzyx Tylko że Casillas i Raul to byli piłkarze pożegnani w słaby sposób w sumie. Inaczej się żegna gościa w roli trenera zwłaszcza jak nie widać progresu. Mt sobie możemy zarzucić tylko sposób w jaki odszedł Leo i tyle trener to inna bajka.
"Nie podoba mi się, jak ludzie wyśmiewają lub obrażają Xaviego." Zawsze się trafi 1 na milion ale nikt normalny tak nie robi. No chyba że masz na myśli ogólną krytykę ale po mojemu to nie jest krytyka to nie jest obrażanie kogoś.