1

Jedno jest pewne. Tak słabego mistrza jaki będzie w tym roku dawno nie było w ekstraklapie nawet jak Jagiellonia wygra wszystko do końca to mają tylko 65 punktów....

3

@Kuba_1 Opinia jest taka że takie opinie to są o d.... rozbić. Gdyby nie ten bramkarz to by było jeszcze gorzej niż jest.

2

@Stinger_ Gdyby pisał z własnego byłoby "Jeśli z twarzy jesteś 1/10 to nie zakładaj Tindera, bo to można się tylko przybić ( ͡° ͜ʖ ͡°)".

0

@draxidox Nie ma lepszego zdjęcia tego chłopa?

1

@marcin62 Lepiej się weźcie za analizę tego jak wczoraj na oficjalnej uroczystości Kiewa w innej galaktyce przebywał haha.

6

Myśleliście że Ronaldinho Messi czy CR to są magicy? To patrzcie na ten zwód.

https://x.com/majkeI1999/status/1787070701771407791

5

@Misiaczek09 Przecież tu ludzie żyją od kadencji do kadencji za kilka lat będą tęsknić za kaczorem tak jak po pierwszej platformie. Po 8 latach pisu tęsknili do tuska i narracja była taka jakby oni nigdy nie rządzili. Nikt nie pamięta jaki był za nich burdel w np Locie albo afer hazardowej czy paliwowej. I tak samo będzie teraz.

9

@sevs Już samo to że kibice największego rywala krzyczą "Xavi zostań" daje do myślenia.

0

@sevs No nie wiem. Już bym wolał młodego z akademii. Roberto gra dobrze ze dwa razy w roku podpisuje ma następny sezon i zjazd (o ile można to zjazdem nazwać).

0

@Kgorecki2500 Pewno za machloje przy kasie z zachodu haha.

0

Dziś w Hiszpanii jakiś prima aprilis?

0

Nie ma sensu tego kontynuować. Tylko brak kasy jest argumentem za Xavim jako trenerem.

1

Dobra Xavi dzięki za mistrza i superpuchar. Ale już dość nigdzie nie zajedziemy.

1

@xvcWinterSoldier Może znów zmienią zdanie. Jeśli wylecimy z superpucharu.

0

Śmiech na sali.

0

Ważne że kontrakt podpiszą.

1

Piękne podanie.

2

Zamiast strzelać to my podajemy do bramkarza.

0

Powinien strzelać. I tak albo by wpadło albo by wybił do Lewego a w efekcie zero korzyści.

0

Znów na początku połowy prawie seta dla przeciwników...

1

Karny teraz już widać na 100%.

0

Ściął go ale czy w polu karnym to nie wiem.

0

Gdyby się chłop pospieszył to by wstał 4 razy...

0

Czasem aż się prosi żeby z dystansu walnąć. Nawet nie dlatego że jakaś wybitna pozycja. Ale ileż można podania klepać....

0

My to jesteśmy udani....

3

@tbas Znaczy nie wiem czy dziwne. Nie znam chłopa ale różnie ludzie działają po alkoholu. Druga sprawa że ciepło to też inaczej. Zresztą uj z nim pijany to pijany będą memy. I tak mu nic nie zrobią bo w polskiej polityce liczy się czy cię wódz partii lubi a nie co robisz.

1

@tbas Nieudane miał. Aż tak nawalony że nie trafił haha. Potem kolega dmuchnął i pyk 0.0. Nikt inny problemów z dźwiękiem nie miał tylko on. Moim zdaniem podejrzane a poza tym tylko winny się tłumaczy.

Haha "prędzej uwierzę ze to nie on dmuchal." Widzę że idziemy tym samym tropem.

3

@zadafcb Szkoda że na koniec jak odchodził to się nie wy.... byłaby piękna puenta.

Chłop powinien natychmiast wylecieć z sejmu. Bez jaj ale gdyby w normalnej firmie przyszedł do roboty nawalony to by było do widzenia a ten reprezentuje naród co ma ponad 1000 lat... ŚMIECH.

Edit: I to nie są problemy z dźwiękiem bo inni ich nie mięli. Z tego co jest na YouTube.

0

@Khajio A nie wiem nie grałem w Advance Wara czy Wargroove haha.

0

@Borneo Rozumiem Twoje racje i argumenty poza tym jednym że mogą to roz..... Bo jest w zasięgu. No sorry ale na takiej zasadzie to tu się nie powinno nic budować a na wschodzie to tylko puste pole powinno być.

Ale nie wierzę w to że tylko ekipa Tuska i Ty to widzisz a 99% innych co się znają na tych sprawach zgłupiała na punkcie CPK. Po prostu w to nie wierzę. To się musi na dłuższą metę opłacać bo inaczej już by był raport czy inna analiza że tak nie jest. A nic takiego rząd nie pokazał (chociaż podejrzewam że szukają ze wszystkich sił). Ja Ci nie podam argumentów dla czego to się opłaca bo się na tym nie znam. Wiem co mówią mądrzejsi ode mnie w tej sprawie.

https://www.youtube.com/live/Y12A-qrbuqw?si=Nfnu2BP8mv4M1sGr

Chłop robił w LOT za po i za pis. Na X miał nitkę o tym CPK. Nie jest jakimś prorokiem z lasu. Nikt mi nie wmówi że nie widzi tego co Ty wyżej opisałeś. A jednak całkowicie popiera budowę CPK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?