Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Rozumiem Twoje racje i argumenty poza tym jednym że mogą to roz..... Bo jest w zasięgu. No sorry ale na takiej zasadzie to tu się nie powinno nic budować a na wschodzie to tylko puste pole powinno być.
Ale nie wierzę w to że tylko ekipa Tuska i Ty to widzisz a 99% innych co się znają na tych sprawach zgłupiała na punkcie CPK. Po prostu w to nie wierzę. To się musi na dłuższą metę opłacać bo inaczej już by był raport czy inna analiza że tak nie jest. A nic takiego rząd nie pokazał (chociaż podejrzewam że szukają ze wszystkich sił). Ja Ci nie podam argumentów dla czego to się opłaca bo się na tym nie znam. Wiem co mówią mądrzejsi ode mnie w tej sprawie.
https://www.youtube.com/live/Y12A-qrbuqw?si=Nfnu2BP8mv4M1sGr
Chłop robił w LOT za po i za pis. Na X miał nitkę o tym CPK. Nie jest jakimś prorokiem z lasu. Nikt mi nie wmówi że nie widzi tego co Ty wyżej opisałeś. A jednak całkowicie popiera budowę CPK.
0
@Borneo Bez sensu jest rozbudowywać cokolwiek co jest trudne do rozbudowy jeśli w momencie otwarcia CPK było by do zamknięcia. Druga sprawa to to że CPK jest nam potrzebny ze względów bezpieczeństwa i o tym nawet pisali amerykanie. Bo ma umożliwić ładowanie super ciężkich transportowców. A trzy to nawet nie chodzi o transport ludzi. Tu chodzi o transport towarów np z Azji nie ma się wąsko patrzeć na Europę. Mamy pod tym względem za.... położenie geograficzne tylko trzeba to CHCIEĆ wykorzystać.
Bo prawda jest taka że jak "uśmiechnięci" to zaorają to zrobi ktoś coś podobnego. Już dawno jest wiadome że Austriacy budują. Niemcy mówią że u nich by się takie coś przydało a CPK to dla nich zagrożenie. A wczoraj słyszałem że Węgry będą swoje lotnisko rozwijać żeby przejąć transport towarowy.
Wszyscy wiedzą że to jest dobre. Tylko nie tusk z kolegami. Albo właśnie wiedzą że to dobre i dostał rozkaz zaorać (nawet nie wiem co gorsze). Miały być audyty do końca pierwszego kwartału i co? Podobno były analizy że to się nie opłaca a jak wystąpili o informacje publiczną to się okazało że nie ma takich analiz. Koalicja ściemnia w tej sprawie jak ściemniali za pierwszych rządów w wielu innych (a żeby było śmiesznie to za ich pierwszych rządów się w ogóle CPK urodziło).
0
@Khajio Fan turowych rpg czyli Baldur's Gate 3 Divinity Original Sin 1 & 2. Turowych strategii polecam Total War Warhammer 3 (we wtorek nawet wszedł patch).
0
@LukaszFan Moim zdaniem to xG jest o d... rozbić. Już kiedyś było 5:0 i xG mniej niż 1 na flashscore. Coś tu jest nie tak.
0
@Stinger_ Tu cała czołówka topi. Widziałeś co się działo ostatnie kolejki na górze tabeli.
0
Proponuję nie przyznawać mistrza Polski w tym sezonie. Dziękuję za uwagę.
0
@Emhyr Po tym jak Xavi ogłosił że zostaje to było pewne.
5
@Kgorecki2500 On serio myśli że "Będziemy walczyli o to, żeby znieść zasadę jednomyślności w Unii Europejskiej!" Jest korzystne dla Polski? Chyba że już tak zgłupiał że nawet nie udaje dla kogo pracuje.
0
@Borneo No dobrze. Może jest tak jak Ty mówisz ja się na lotnictwie nie znam. Ale właśnie dlatego że się nie znam słucham tych co się znają a wszyscy mówią że rozbudowa Okręcia czy Modlina jest nie opłacalna bo i tak lata z tego max bo blokują normy środowiskowe a przez to że to jest w mieście ciężko latać w nocy. Rozbudowa w sensie fizycznym też jest trudna z tego samego powodu. Nie ma ani jednej analizy która pokazuje że to się opłaca bardziej niż zrobienie CPK. Wszystko wskazuje na to że tusk chce to zniszczyć bo się utarło że to jest projekt kaczafiego.
2
@Borneo Przede wszystkim kładka jest na poziomie tusk trzaskowski i to jest według nich szczyt marzeń i ambicji Polaków. A CPK no cóż wygląda na zaorane. Ale tego oficjalnie nie powiedzą. Wystarczy że będą robić baaaaaardzo powoli.
4
Byłoby śmieszne gdyby nie było tragiczne.
1
@Katalończyk 99 Więc jeśli te warunki zostaną spełnione jesteś w stanie głodować?
0
@FcPortoFan1999 No nie wiem. Raczej to była próba ratowania. Ale za późno. Już samo wywalenie chyba najbardziej debilnego pomysłu w historii o tym świadczy (veto zrywające sejm).
A teraz mamy czerwoną konstytucję czerwonego komucha kwacha i kolegów.
1
@TR3YWAY Kminiś lepszy by był może by co wykminił.
0
@Emhyr Wysyłam tylko co widzę na X. Takie pokazali.
0
Też ciekawe. Kolejny kwiatek Kwiatkowskiego?
0
@Trojanek23 Wiadomo że nie. Mimo wszystko to kolejny przykład na frajerstwo pogoni. Też powinni tego pilnować. Bo 10-15 metrów i jest inna sytuacja. Zwrócił by który uwagę to może i sędzia by wstrzymał wykonanie.
6
No i ..... z tego. Pogoń to są frajerzy.
0
@VegetaPolska Jak pogoń coś wygra to trafiacie.
0
Nie mam k.... pytań. Mam nadzieję że pogoń nigdy nic nie wygra śmieszny klubik.
0
@Antimadridista_WR Mi się kojarzy z GTS mimo że G wywalili to wszyscy pamiętają jakie to k....
0
Nie wiem za co 7 minut.
0
Obronił cud. Masakra....
0
@DonMatteo901 Wiedzą co mają robić i to robią nic dziwnego.
0
@Saviola88 Ale gra w wiśle więc go nie lubimy.
0
Pogoń to jest taka biedna? Czy zestresowani? Mam nadzieję że trener każdemu w szatni wypłaci liścia i się wezmą za granie.
0
@Bykunn Tu jest właśnie problem. Skoro utrzymanie kogoś np 40-50 lat jest tańsze niż kula w łeb przy tak ewidetnej sprawie gdzie nie ma mowy o pomyłce.
PS: @tbas Co jak co ale zdanie "córeczki tak pokrzywdzone że się cały czas śmieją." To jest wyższy poziom debilizmu żeby nie powiedzieć dosadniej.... Szkoda słów.
0
@stone80 Wątpię. Myślę że to będzie postępować i nikt nie napiszę w podręczniku że to źle bo ci co robią podręczniki są po tych samych pieniądzach. Albo opcja druga dojdzie do takiej degrengolady że cywilizacja padnie (chociaż i tak zajmie to lata). I wtedy nikt nas nie zapamięta bo nie ma co.
0
@Pedri16Future Dobrze że chłop nie miał broni bo by jeszcze za sk..... poszedł siedzieć. Tylko kara śmierci i tyle w temacie. A on będzie siedział x lat i państwo będzie o niego dbać bo .... głodny być nie może. Zimno mu być nie może. Powiesić i zapomnieć że taki śmieć w ogóle chodził po ziemi.
A sędzia też dobra... Chłopu dzieci molestował ale nie przeklinamy bo nie ładnie...
2
@Anyma Pomnik jak pomnik ale popiersie to ma faktycznie najlepsze na świecie.
https://ibb.co/Jpw7Mr6