0

@MOLESTA No może wyda. To będzie tylko świadczyć o tym że zarząd nie wie czego chce. Bo w bodaj listopadzie było mówione "gdyby Xavi nie był Xavim to już byśmy go zwolnili".

0

Widzę że trzeba czekać na koniec następnego sezonu.... Xavi to legenda i zawsze go będę szanował. Ale jak się coś mówi to powinno się to robić.

No chyba że sytuacja wygląda tak że Laporta mu powiedział dziś:
Słuchaj nie mam kasy na nikogo z zewnątrz bo trzeba będzie nowy sztab i pewnie transfery. Musisz zostać jeszcze na rok. Kończy mi się za chwilę kadencja i kto inny będzie się martwił.

0

@Cule1234 Czyny a nie słowa. Takie pie.... jest cały dzień a wiemy to co i tydzień temu. Jasna deklaracja w jedną albo drugą i koniec tematu.

4

@NeroTFP1 Usunęła to usunęła. Mnie to dziwi bo mam wywalone na to co jakiś random o mnie pisze. Druga sprawa że nie wiem co komu w niej nie pasuje? Normalna dziewczyna. No chyba że właśnie to że normalna a nie "plastik fantastik" ale to raczej oni powinni usuwać konta a nie ona się nimi przejmować.

0

@tomek8756 To jest Dziambor? Matko co on taki siwy się zrobił....

14

@Rust_Cohle Skoro się nie mieści w drzwi. To znaczy że nie może opuścić pokoju. Więc sprawa jest prosta. Nie dostarczaj mu jedzenia...

1

@blakkudium Tu wódkę potrzeba a nie pizze.

0

@4drian0 Grałem w demo u kumpla i w sumie mi się w tej grze nie podobaja przeciwnicy. Takie trochę nie wiadomo co. Walka fajna ale za krótko miałem z tym doczynienia żeby stwierdzić coś więcej. Nie wiem czy porównanie do Sekiro jest trafne. Mi bardziej się z Wo Long kojarzyło.

0

@RoberDzik A ok sorry. Nie zwróciłem uwagi że to w sumie on tam niżej pisał a oni mu odpowiedzieli i to on napisał was "unprovoked." Więc masz rację.

0

@RoberDzik Ja się nie znam na Twitterze. Ale wydaje mi się że to napisało "community" czyli te niby konteksty (czy jak to się tam nazwa) a nie polityk z otoczenia Trumpa. A Sam Parker (jedyny polityk którego nazwisko tu widzę) to wyśmiał.

Bo "Now community notes is saying Germany's invasion of Poland was "unprovoked." (Smiley face)

Who is writing this low-IQ propaganda?" nie znaczy że Polska prowokowała.

0

@Kgorecki2500 Widzę że się powodzi. No tak Jarek zwolnił z ZUSU bodaj do 26 roku życia to i na toffifee jest haha.

0

@Azi No tak bo w ostatnim meczu widzieliśmy wszystko tak dokładnie że do tej pory nie wiedzą co i jak. A to wszystko mimo obecności setki telewizji i kilku (dziesięciu) tysięcy kamer.... Co on za głupoty pie.... to aż szkoda słów.

0

@FcPortoFan1999 W 2025 też nie hahaha.

1

@Mixtape Na 100% Ci nie powiem. Ale jak wyszukałem to w google to wyszło Fire Extinguisher Sign. Więc jakąś gaśnica.

1

@DragonxNF Ostatnio przeczytałem "Zahartowana we krwi" teraz czytam "Zaprzysiężona we Krwi" Nathana Longa. A potem już czekają "Wizje Herezji".

0

@bulo "W tym sezonie nie byliśmy solidni i dlatego jesteśmy gdzie jesteśmy" Ale mimo to gdyby sędziowanie było uczciwe bylibyśmy pierwsi z tego co w jakiejś gazecie publikują. Wiadomo że głównym problemem jest słaba gra i tracenie punktów tam gdzie się nie powinno. Ale to nie zmienia faktu że jak nas robią w buca to trzeba udawać że nic się nie dzieje.

39

@Popitek12 Moment który przywrócił mi przyjemność z oglądania pilki po Romie Liverpoolu i Bayernie. Jeśli piłka nożna była kiedyś sprawiedliwa to wtedy. I to nawet nie chodzi o sam mecz ale o to że Leo na to zasługuje.

1

@GeneralXavi
Dzień dobry.
Do klauzuli brakuje jeszcze 730 milionów.
Do widzenia.

0

@Gall Za to ja nie rozumiem jak można narzekać że źle są pakiety klimatyczne 2050 czy jak to się tam nazywa i dalej głosować na tych co je popierają... To jest dopiero zagadka. Dlatego bardzo chcę po wyborach zobaczyć jak głosowali rolnicy czy górnicy.

1

@jacobFCB Nie no teraz to już Neymar wraca na 100%.

1

@Kgorecki2500 Mighty Duck.

1

@Arden Jak się kochają to proszę bardzo. Byle nie adopcja bo to już za dużo moim zdaniem.

2

@SawneyBean Towarzystwo Sportowe ma taką historię że nigdy nie będzie lepsze od Cracovii. Nawet gdyby wygrali i 100 mistrzostw. To dokładnie tak jak real madryt.

1

@mrboom No jak nie. Jeśli np Jagiellonia do końca sezonu zdobędzie 1 punkt skończy na 5 miejscu. Lech z 0 punktów konczy na 7.

1

Zobaczymy ile się z tego sprawdzi.


1

@HighestInTheRoom Ciekawe ile lig mistrzów wygrali uczciwie.

0

To powinno być wprowadzone w całym kraju dla wszystkich. Inwestujesz kasę to sobie odliczasz lokalnie od podatku. Debilne że musisz zarabiać jakieś minimum. Hiszpan nie Hiszpan bez znaczenia. Makembe nie powinien mieć tu nic do rzeczy.

3

@Popitek12 Tak. Normalna ładna dziewczyna. Nie wiem co komu może nie pasować haha.

1

@sewciu50 Co to jest prime u FDJ (albo raczej kiedy)? Czas Ajaxu może. W Barcelonie miał przebłyski pojedyncze mecze ale za mało żeby to nazwać prime.

1

@TheNekro94 E no nie mów. Co by o Tusku nie powiedzieć nie jest jedną nogą w trumnie. Ze zdrowiem psychicznym to bym się też spierał haha.

A tak na poważnie to politycy po osiągnięciu wieku emerytalnego też powinni wy.... z sejmu a nie "do śmierci i dłużej".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?