0

@Encore To Norweg nie ważne. Byle nie wygrało PSG.

0

@clyde Od Kluiverta czyli w sumie już widziałem wszystko haha.

5

Jutro City musi zrobić Real i liczyć że zrobią PSG w finale. KDB ze złotą piłką i mogę to zaakceptować.

0

Wiem że się łatwo mówi z pozycji fotela. I nie pierwsza taka sytuacja. Ale ta czerwona była bez sensu już lepiej było gola stracić 1:1 ale mecz w 11. K... jaki błąd.

0

Lewy też dziś zjebał. Miał okazję na 2. Miał też podanie być może na dogrywkę. W 10 godzinę to i tak my mięli kilka szans. Odpadnięcie winą Xaviego nie jest.

0

Jeszcze się odbiło....

1

Ale wybił.... Marc 2 razy zrobił co mógł.

0

Masakra. 4 nas było a on na siłę wali we wroga.

0

Oni chyba nie wiedzą że my w 10 gramy. Przecież wiadomo że napastnik w takiej sytuacji raczej będzie sam.

0

Ciężko będzie ale można to zrobić.

0

Komentator pijany chyba.

0

Nie panikować i myślę że to jest do zrobienia.

3

Najgłupsze co mógł zrobić.....

3

Brawo tak mamy grać. I presja na bramkarza non stop bo coś elektryczny.

1

Brawa. Tylko się nie cofać tak bardzo. Kontra i atak.

1

Dobra kurde. Bez strachu po zwycięstwo po awans. Visca el BARCA.

0

@mordini123 Matko... Już lepsza by była opcja dźwięku ze stadionu.

0

@tbas Broda go postarza (paradoksalnie bo i tak ma chłop swoje lata) bez niej nie byłoby takiego szoku.

PS: 93 u niego to jest lvl a nie wiek.

1

@Sulimo Pamiętam to jak dziś. Oglądałem na internecie ten mecz i mi padło przed samym wolnym. Jak wróciło to już było po wszystkim i tylko flashscore odświeżyłem. Widzę gol. Ale to była radość.

3

@BorzyKrzys Kogo jak kogo ale akurat Żukowskiej to bym w takim wydaniu oglądać nie chciał...

0

@draxidox Raczej Wiech złomuje Wiecha. A rządy w Europie obywateli...

1

@PolskiBarcelonista10 Wiadomo że jeśli alternatywa to jest mniejsza kasa i słaba liga czy klub to lepszy jest top i kasa. Przecież jak będę grał w jakiejś bieda lidze i do tego w średnim czy słabym klubie to i tak nic nie wygram i mnie nikt po latach pamiętał nie będzie. To co mi z tego że będę grał? Nie będzie mi się od tego lepiej żyło w perspektywie czasu.

63

@esem91 Jak nie wyjdziemy wystraszeni to wszystko jest do zrobienia.

1

@Emhyr Pierwsza myśl kiedy zobaczyłam zdjęcie "k... ale ma okulary niedorobione"

1

@TR3YWAY Też mi się wydaje że musimy ich zaatakować. Tym bardziej że oni pewnie wyjdą ofensywnie i może być w obronie luźniej. Strzelić gola i cisnąć dalej. Bo jak będzie powtórka Romy / Liverpoolu to się chyba zastrzelę. I nie mam na myśli tego że odpadniemy tylko jakaś katastrofę. A czekanie na koniec od pierwszych minut tak się skończy.

1

@July_6_BcN No przecież wiem. Mój poprzedni komentarz to jest ewidetny żart haha. A to że politycy są sztuczni to nie żadna nowość.

0

@tomek8756 @Kgorecki2500 Nie wiem co się śmiejecie... Chłop ciupał w lola albo innego csa i czekał czy mu mecz nie wejdzie... SIŁA WYŻSZA nie dało się odejść od kompa.

0

@Szklaner Nie no Audi cup chyba jednak ma. A jest to spokojnie top 10 jeśli chodzi o puchary klubowe haha

0

@matirix20 Szczerze mówiąc nie spodziewam się żeby mecz wyglądał jak powiedzmy fifa sprzed kilku lat.

1

@matirix20 Widać że realizm przede wszystkim haha.

Swoją drogą ciekawe jak będzie ta gra wyglądać na nowym silniku który ma być bodaj od nastepnej wersji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?