Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore To Norweg nie ważne. Byle nie wygrało PSG.
0
@clyde Od Kluiverta czyli w sumie już widziałem wszystko haha.
5
Jutro City musi zrobić Real i liczyć że zrobią PSG w finale. KDB ze złotą piłką i mogę to zaakceptować.
0
Wiem że się łatwo mówi z pozycji fotela. I nie pierwsza taka sytuacja. Ale ta czerwona była bez sensu już lepiej było gola stracić 1:1 ale mecz w 11. K... jaki błąd.
0
Lewy też dziś zjebał. Miał okazję na 2. Miał też podanie być może na dogrywkę. W 10 godzinę to i tak my mięli kilka szans. Odpadnięcie winą Xaviego nie jest.
0
Jeszcze się odbiło....
1
Ale wybił.... Marc 2 razy zrobił co mógł.
0
Masakra. 4 nas było a on na siłę wali we wroga.
0
Oni chyba nie wiedzą że my w 10 gramy. Przecież wiadomo że napastnik w takiej sytuacji raczej będzie sam.
0
Ciężko będzie ale można to zrobić.
0
Komentator pijany chyba.
0
Nie panikować i myślę że to jest do zrobienia.
3
Najgłupsze co mógł zrobić.....
3
Brawo tak mamy grać. I presja na bramkarza non stop bo coś elektryczny.
1
Brawa. Tylko się nie cofać tak bardzo. Kontra i atak.
1
Dobra kurde. Bez strachu po zwycięstwo po awans. Visca el BARCA.
0
@mordini123 Matko... Już lepsza by była opcja dźwięku ze stadionu.
0
@tbas Broda go postarza (paradoksalnie bo i tak ma chłop swoje lata) bez niej nie byłoby takiego szoku.
PS: 93 u niego to jest lvl a nie wiek.
1
@Sulimo Pamiętam to jak dziś. Oglądałem na internecie ten mecz i mi padło przed samym wolnym. Jak wróciło to już było po wszystkim i tylko flashscore odświeżyłem. Widzę gol. Ale to była radość.
3
@BorzyKrzys Kogo jak kogo ale akurat Żukowskiej to bym w takim wydaniu oglądać nie chciał...
0
@draxidox Raczej Wiech złomuje Wiecha. A rządy w Europie obywateli...
1
@PolskiBarcelonista10 Wiadomo że jeśli alternatywa to jest mniejsza kasa i słaba liga czy klub to lepszy jest top i kasa. Przecież jak będę grał w jakiejś bieda lidze i do tego w średnim czy słabym klubie to i tak nic nie wygram i mnie nikt po latach pamiętał nie będzie. To co mi z tego że będę grał? Nie będzie mi się od tego lepiej żyło w perspektywie czasu.
63
@esem91 Jak nie wyjdziemy wystraszeni to wszystko jest do zrobienia.
1
@Emhyr Pierwsza myśl kiedy zobaczyłam zdjęcie "k... ale ma okulary niedorobione"
1
@TR3YWAY Też mi się wydaje że musimy ich zaatakować. Tym bardziej że oni pewnie wyjdą ofensywnie i może być w obronie luźniej. Strzelić gola i cisnąć dalej. Bo jak będzie powtórka Romy / Liverpoolu to się chyba zastrzelę. I nie mam na myśli tego że odpadniemy tylko jakaś katastrofę. A czekanie na koniec od pierwszych minut tak się skończy.
1
@July_6_BcN No przecież wiem. Mój poprzedni komentarz to jest ewidetny żart haha. A to że politycy są sztuczni to nie żadna nowość.
0
@tomek8756 @Kgorecki2500 Nie wiem co się śmiejecie... Chłop ciupał w lola albo innego csa i czekał czy mu mecz nie wejdzie... SIŁA WYŻSZA nie dało się odejść od kompa.
0
@Szklaner Nie no Audi cup chyba jednak ma. A jest to spokojnie top 10 jeśli chodzi o puchary klubowe haha
0
@matirix20 Szczerze mówiąc nie spodziewam się żeby mecz wyglądał jak powiedzmy fifa sprzed kilku lat.
1
@matirix20 Widać że realizm przede wszystkim haha.
Swoją drogą ciekawe jak będzie ta gra wyglądać na nowym silniku który ma być bodaj od nastepnej wersji.