0

@Visca_barca Moim zdaniem to jest robienie wody z mózgu. Skoro to jest zajęte przez Wielkie księstwo litewskie to po co to zaznaczyli. Na pierwszy rzut oka wygląda to jakby osobny kraj. Dlaczego Panstwo moskiewskie nie ma zaznaczonych "prowincji"? Rozmiarowo są pewnie jak ta Ukraina.

0

@tomek8756 No i niech ktoś udowodni że kiedyś było lepiej.

0

@AFA A potem minęło 3 lata i Leo podniósł puchar świata a CR7 płakał po Maroko.

1

@OBSERWATOR2021 "Czy tusk serio uwaza, ze ludzie sa tak glupi i juz zapomnieli jak wygladala polityka PO za ich poprzednich rzadow wzgledem ruskich ? " Dokładnie tak uważa. I ma rację niestety.

1

@Bulbulator To jest takie gadanie. Chłop jest w tym miejscu gdzie jest bo trafił tam gdzie trafił. Gdyby poszedł do innego klubu to nie wiadomo co by się stało. A po fakcie wszyscy mądrzy. Przykład Dembele przyszedł tu i co? Kontuzja jedna druga trzecia masa zmarnowanych sytuacji i kilka przebłysków ale każdy pamięta Liverpool i "koło fortuny" jak mu się wylosuje. A poszedł by np do Monachium grał bez kontuzji i robił liczby. I by było gadane "pamiętam że był blisko Barcy".

1

@HighestInTheRoom Miałem podobną sytuację z psem w któreś święta wielkanocne. Sobota po święceniu. Zostawiłem koszyk na stole no i czymś się zająłem. Wróciłem do kuchni za godzinę czy dwie a tam pies jakby nigdy nic stoi na stole i je kiełbasę z koszyka. Podszedłem do niego i mówię " możesz mi powiedzieć co ty tu robisz?" A on dalej je. To go stuknąłem palcem. A on się odwrócił do mnie zaczął merdać ogonem z takim uśmiechem że całe zdenerwowanie wyparowało. Cudowny to był pies. Nie dało się być na niego zły.

0

@Rastafarnianin Ciekawe. Kiedyś gadałem z jednym mnichem (chyba tak się nazywają goście co siedzą w zakonach). I on twierdzi że to co się stało z żydami w czasie II światowej to była kara właśnie za to co ztobili z Jezusem. I to szybka bo w Biblii jest chyba napisane że rok boski trwa 1000 lat ludzkich.

Wiadomo że to tylko takie gadanie ale patrząc na yo co mu zrobili.... Kto wie może ktoś na górze pomyślał "ja wam tego c... nie popuszczę".

0

Sami sobie kłopoty wpuszczają i potem zdziwienie....

6

Nie no ludzie bez jaj....

0

Wpuścił by Brazylijczyka jakiegoś bo brakuje....

Edit: Wystarczy skrytykować i efekt jest.

0

@Derean Widać że absorbuje bramkarza hahaha....

8

Aż szkoda słów.


0

@tomek8756 I teraz ciekawe zagadnienie. Czy można ich pozwać za zabójstwo jak napisał kolega @Kgorecki2500? To by oznaczało że ( o ile były na tym samym etapie ciąży) w świetle prawa zabito człowieka. Czyli że w brew temu co mówią ludzie za aborcją już człowiek był. Więc aborcja w 4 miesiącu powinna już być zakazana.

Ale jeśli ta co miała mieć aborcję była na wcześniejszym etapie to sprawa jest jasna. Błąd lekarza / pielęgniarki i powinni być sądzeni za zabójstwo jak nic. Tylko po co wtedy te dwie sprawy ze sobą zestawiać?

2

@MichuZ44 Brawo. Cieszy jak mądrzejszy wygrywa. Bo zwykle głupi ma szczęście. No nie tym razem.

0

@HighestInTheRoom Dawno tego chłopa nie oglądałem. Nie wiedziałem że on jeszcze robi YouTube. Pamiętam kiedyś miał taką serię o spiskowych teoriach i przepowiedniach nawet w miarę się tego słuchało.

2

@PIWOSZ89 Probierza nikt normalny nie wywali po euro. Wszyscy wiedzą że to jest grupa śmierci a dokładniej naszej śmierci. A zmiana trenera nic nie zmieni bo to by był który 3 czy 4? Trener w 2 lata. Jadą na ten turniej bez żadnych oczekiwań i niech na spokojnie Probierz coś buduje. A nie nowa budowa co chwilę a w efekcie nic więcej jak tylko pusty plac i tak w sumie od Nawałki.

3

Przeglądając nasze forum dziś zauważyłem że padło dziś kilka ciekawych pytań. To ja teraz zadam jedno hipotetyczne pytanie (może i nawet trudne).

Finał mistrzostw świata.
Mecz Brazylia z Vinim w składzie kontra Portugalia z Ronaldo w składzie. Za kim jesteście?

0

@Rl9k1nG Nie bo dziecka sama sobie nie zrobiła.

3

@Sulimo To była fajna bajka. Szkoda że odcinków w sumie nie było dużo.

0

@jakub1906 Nie dużo to da. Jest tam obcja dodaj grę spoza steam do biblioteki. Ale jak dasz graj to i tak się odpala normalny launcher np Ubisoftu.

0

@Transu96 Nie dość że cheater z brudną łapą to jeszcze w składzie biedak z realu.... WSTYD.

0

Szczerze mówiąc może to być nawet marki Biedronka. Byleby tylko dali kasę. Nie robi mi różnicy jaki tam jest znaczek. Jedni dają 50 drudzy 100 to się nie ma co zastanawiać tylko sprawdzić czy ktoś nie chcę dać więcej. I brać tego co da najwięcej. A Barcelona to taki klub że koszulki i tak się sprzedają czy będą Puma Adidas czy inne Nike.

1

@Linghunter88 Każdy może sobie wyglądać jak chce. Tylko właśnie problem jest w tym że to jest promowane. A nikt mi nie wmówi że nadwaga jest zdrowa. Dlatego modelki czy babki w reklamach powinny się ocierać o ideał żeby inni chcieli do tego dążyć. Zresztą nie bez powodu rzeźby w Grecji czy Rzymie przedstawią bogów czy ludzi wyidealizowanych a nie z 50 kilową nadwagą.

A teraz tak jak mówisz ktoś coś powiedział i się ma podobać. A najlepsze jest to jak w grach ( czyli chyba największe medium naszych czasów) biorą modelki a potem robią z nich jakieś brzydkie kobiety przykład ostatnio chyba najlepszy Fable.

0

@Aragorn33 Wiedziałem że go będą zajeżdżać. A potem będzie drugi Pedri 20 lat a wygląda jakby miał paść za chwilę.

0

@Kgorecki2500 Nie wiem jak to wygląda na innych plakatach bo tego nie śledzę. Nie wiem czy znaczk jest mały czy duży. Ale włączyłem zdjęcie i od razu go zobaczyłem.

0

@MeAndSwan Jeśli oczywiście to prawda. Jest to depilny pomysł.

4

@HighestInTheRoom Niestety dziś to kanon piękna. Kiedyś dziewczyny w reklamach czy modelki były ładne. Nadwaga była zwalczana a dziś.... W telewizji ubranie reklamuję babka co waży 120 kilo i wciskają kit że to zdrowe.

Co do filmu mi się ona nie podoba babka idzie i aż faluje...

0

@Kgorecki2500 Dlaczego się wstydzi? Przecież jest znak i jest napisane że materiał wyborczy prawo i sprawiedliwość.

0

@Amigo_Blanco Chodzi mi o to że najpierw Ci zabronią wjechać do miasta. A za parę lat jak już kurz opadnie to Ci całkiem auto zabiorą. To samo będzie z kasą. Wszystko chcą kontrolować. Nie będziesz miał nic i będziesz "szczęśliwy". A "elity" dalej będą żyły normalnie. Oni będą latać samolotami ile razy w tygodniu będą chcieli a Ty będziesz "ratował planetę".

6

@Destroyer_of_Worlds Tylko że Leo "jedną akcją" był w stanie wygrać nam nie jeden mecz i to nie raz. Yamal ma dobry start ale do Messiego to mu lata świetlne brakuje. Jak zrobi dla nas pół z tego co Leo to niech "człapie".

@Blue9 Piękne komentarze tam są z perspektywy czasu hehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?