Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Zależy jaka. Na przykład tego sobie w innej niż twarda sobie nie wyobrażam.
https://ibb.co/02JkjYZ
Ale to może być miękkie (i nawet tak chyba wolę chociaż nie widziałem twardej więc nie wiem jakby to wypadło).
https://ibb.co/Q8jcWM0
0
@Kgorecki2500 Stawiam że to jest nie prawda chociaż fajnie by było haha.
0
@Ptasior Czarzasty Kwaśniewski Miller Zandberg sami czerwoni komuniści wszyscy w Konfie haha.
0
@KrychaFCB Ale i tak Brauna jak mu pokazał miejsce nie jeden tu atakował.
0
@draxidox Jeźdzczynie apokalipsy.
0
@Emhyr Może już w tym zgrupowaniu nie zagra i byłby plus.
8
@QQL5 Nawet bym 30 za niego nie dał szczerze mówiąc.
1
@Forsyth Taśmowy coś cieniutki.
0
@Gall To nie jest wina Baldur's Gate tylko podstawy systemu aktywnej pauzy. Wróg mając 6-7 w party jest w przewadze bo na dobrą sprawę każdy ma samodzielne AI i komputer każdym robi akcje w czasie rzeczywistym. Człowiek nie jest w stanie bez zatrzymania wydać rozkazu więcej niż jednej postaci na raz. Więc kiedy komputer wali wszystkim co ma daje buffy czy atakuje człowiek żeby mieć szansę musi pauzować. Bo inaczej jesteś bez buffów albo magowie nie czarują. No chyba że się da ustawić jakieś zachowania AI. Ale wtedy to jest trochę jak merc w Diablo II.
4
Jakoś nie najlepsza. Ale brama że szok.
1
@kynio302 Problem jest w takich co w kraju siedzą x lat dostają obywatelstwo a w danym języku nie mówią.
Ale przecież normalne że są ludzie którzy zawsze się do czegoś dop.... mówi źle nie mówi to by napisał że po 4 latach nie zna polskiego i też by było źle.
0
@Gall A jak z poziomem trudności?
Zastanawiam się nad tym najwyższym ale nie wiem czy to nie będzie bardziej wku.... niż trudne.
I jaki tryb walki? Bo widzę że można ustawić turową ale ze względu na to że ostatnio grany Baldur jest turowy myślę nad aktywną pauzą.
Z drugiej jednak strony jak grałem w Neverwinter czy BG I które turowe niby nie są to tej pauzy zwłaszcza na wysokim poziomie trudności i tak się nadużywa bo np nie dasz rady bez tego rzucać czarów czterema czy sześcioma postaciami na raz. Więc albo pauza albo walczą auto atakiem to są tury bez tur jakby się nad tym zastanowić. A jedyne czego nie widać to pasek kolejki ataku haha.
0
@Gall Rozwiń to trochę haha. Z tego co słyszałem w pewnym momencie jest jakieś zastrzeżenie zamkiem i coś jak Heroes. Ale nie wiem czy to prawda.
Druga sprawa grasz po angielsku czy robiłeś spolszczenie?
0
Był ktoś wczoraj na meczu i jest w stanie to potwierdzić?
0
@marcin62 Mam jednak nadzieję że się zdecydują na dodatek. Grałem w to dwa razy i na pewno zagram jeszcze raz a może i dwa. A tymczasem zabidram się za Pathfinder: Kingmaker. Zobaczymy czy po BG3 będzie się dobrze grało.
1
@Faro Kurde myślałem że coś nowszego jak takie rzeczy.
0
@Dari0G Tylko że pies to jest zwierzę on nie myśli jak człowiek. Pies jest powiedzmy to naiwny większość jak zna człowieka to by mu się dała "pokroić". Co mu nie zrobisz on zawsze do ciebie wróci i ci "wybaczy". I człowiek który to wykorzystuje żeby się nad nim znęcać to jest śmieć.
Pies jest zwierzęciem stadnym i broni stada. Nie wiadomo jak się zachowa jak zobaczy obcego dla siebie osobnika. Dlatego nawet jak masz psa 10 lat i mu ufasz a np urodzi się dziecko to NIGDY nie zostawiasz dziecka z psem sam na sam.
@Ojciec5tkidzieci Co do tematu posta. Moim zdaniem szkoda psa bo tak jak pisałem wyżej on nie myśli jak człowiek. Nie wiem jaka to była sytuacja. Ale fakt jest taki że jedyną bezpieczną osobą z takim psem to jest ten co z nim jest cały czas. Tym bardziej że to nie jest Golden retriever tylko niebezpieczny pies.
0
@Kuba_1 Niech się "ścigają" kto da więcej. To zawsze będzie plus.
2
@Kgorecki2500 O czyli jakiś sukces jest.
0
@Faro Co to za gra?
2
@Forsyth No tak. Dopóki w Polsce nie zacznie się przy urnach rozliczać polityków z ich obietnic nic się nie zmieni. Obawiam się że to szybko nie nastąpi za szybko i co parę lat będą następowały podmianki pis na po po na pis i tak w koło.
12
"W polityce słowa znaczą tyle ile sprawczości która za tymi słowami stoi" Tyle wystarczy za cały komentarz.
0
@Salchent Najlepszy piłkarz na świecie to gra w Miami.
0
No i zaczynamy mecze reprezentacji. Wyniki nieważne ważne żeby nasi bez kontuzji wrócili.
0
@misterio Z tego co jest w internecie rewaloryzacja 500+ to jest 24 miliardy. Dodatkowo wywalić CAŁY socjal dla ludzi którzy nie są obywatelami polskimi.
Zlikwidował bym wszystkie bezsensowne ministerstwa bo tusku opowiadał że za kaczora jest Bizancjum a sam zrobił praktycznie taki sam albo i większy rząd. Co daje ministra do spraw równości?
Z ciekawości w Google sprawdziłem "ilu jest ministrów w USA" i wychodzi na to że tam odpowiedników naszych ministrów jest 25 plus vice prezydent. W Polsce wg angielskiej wikipedii jest 26 czyli więcej niż w USA ( bo vice prezydenta nie liczę bo inaczej by trzeba dodać naszego marszałka sejmu) a kraj ma x razy mniej obywateli i powierzchni. W tym bym szukał problemu a nie w tym żeby ludzie mięli większą kwotę wolną.
3
@Mario96w @MessiForeverTheBest @misterio No tak bo ludzie sie bogacą dzięki temu że są WYSOKIE PODATKI. Brawo panowie BRAWO.
Pierwsze co trzeba zrobić to ograniczyć wydatki socjalne w tym kraju. Jedyni którzy powinni coś dostać od państwa to są osoby niepełnosprawne z trwałą niepełnosprawnością. Nie powinno być pieniędzy za to że się jest na bezrobociu albo narobiło dzieci.
Ostatnio widziałem wycinek z renty dla osoby niepełnosprawnej za marzec było to 1700 coś złotych z tego na ubezpieczenie zdrowotne poszło coś 150. To też jest do zaorania. Niech się każdy ubezpiecza sam JEŚLI CHCE.
Oddajmy ludziom ICH pieniądze i niech każdy robi sobie ze swoim tortem co chce. A nie przychodzi szczena i mówi że on mój tort będzie dzielił tak żeby każdy zjadł po równo. Niech się od ludzi odczepią to będzie najlepsze rozwiązanie.
1
@Lama20 To niech sobie złoża projekt jako swój i będzie dobrze. No chyba że chodzi właśnie o to żeby lepiej nie było haha.
0
@Szreko "Tak serio to ja nie oglądałem tego bo ludzie mi mówili że to nudne". To nie jest nudne to jest po prostu debilne.... To nie jest strzał z liścia dla fanów twórczości J.R.R. Tolkiena. To jest pobicie.... Gdyby Tolkien wstał z grobu to by wolał umrzeć widząc co odje.... A podobno kasa była w to wsadzona gigantyczna.
1
@bartas97 Dobrze by było. Jeszcze żeby angielską faktycznie wzięli to wystarczy mi C+ i Eleven.
1
@Nevermind No trudno. Cytując Jima Raynora z StarCrafta "nie ma lekko".