0

@Szreko "Ja tam wolałym obejrzeć tonącą Galadrielę ratowaną przez Sauroan na tratwie niż Rings of Power." To jest właśnie w Rings of Power hehe.

Nie wiem jak to jest w Gwiazdach Wojnach bo nigdy tego nie oglądałem. Ale z tego co napisałeś to się tam zrobiło niezłe zamieszanie.
Moim zdaniem 100 lat to trochę krótko.

10

@marcin62 Przecież Dziki w tym filmie nie mówi praktycznie o swoich odczuciach tylko przedstawia jakieś badania że wzrasta % niezadowolonych z unii. Na koniec mówi że się nie dziwi. Wiadomo że jak Bosak to podał to fajnie można się przyczepić i się lepiej poczujemy :) czy tak jak kolefa @arasz1819 który swoją drogą ma ewidentną urazę do konfy że "No Bosak nigdy intelektem nie grzeszył". Tylko mi powiedzcie co tu jest w tym filmie i komentarzu Bosaka nie tak? Gdzie skłamał? Co Wam nie pasuje?

Co do Dzikiego Trenera nie słuchajcie "jak mówi" tylko "co mówi" i się zastanówcie nad tym bo nie raz i nie dwa dobrze mówi.

2

@Szreko Trochę dziwne podejście. Po to jest chyba jakiś lore jakiś kanon żeby się tego trzymać. To trochę tak jakby zrobić Władcę Pierścieni nie nawiązując do książek. Np niech Galadriela w czasie pływania zostanie uratowana przez Saurona który akurat przepływał na tratwie (tak tylko luźno myślę haha). No niby można tylko jaki to ma sens?

1

@MesQueUnClub96 A mimo to wyszła za niego... No tak już to widzę. Przecież to śmierdzi jak ściema na kilometr

0

@Tomason Nie będzie żadnej afery. Wszystko zostanie taktowanie przemilczane. Ewentualnie będzie o tym jeden program w każdej telewizji na zasadzie że minęło 100 dni i tyle. Żaden dziennikarz nie będzie tego "grzał" bądźmy poważni sprawa niedotrzymania obietnic wyborczych przez popis czy inne psl nie jest tak poważna jak np Braun czy inny Korwin.

0

Jeśli to prawda. I jeśli jest winny a zakładam że jak go skazali na ponad 4 lata to jest to znaczy że nie tylko sądy w Polsce są do zaorania (chociaż może raczej system prawny) bo coś tu jest ewidentnie nie tak. No ale jak widać prawo to taka sieć w którą łapią się tylko małe rybki. Więksi wyciągają portfel i płyną dalej.

0

@Rl9k1nG Nie wiem co rozumiesz przez ostatnio ale w sierpniu wyszedł Baldur's Gate 3. Z bliższych spraw to za dwa dni wychodzi na PS5 Rise of the Ronin. Dragon's Dogma II multiplatformowa podobno dobrze się zapowiada ale nie wiem bo nawet nie grałem w I. 21 marca na PC debiutuje Horizon: Forbidden West.
Brat ostatnio kupił Deep Rock Galactic: Survivor i to jest w sumie też ciekawa gierka polecam sobie na YouTube sprawdzić może się komuś spodoba.

0

@Khajio Oj nie wiem. Na premierę pobierał 122GB. Teraz już weszło kilka patchów. Ale wiadomo że to jest w większości zamiana plików a nie dodawanie. Chociaż stawiam że ze 150GB może być.

2

@DLFCB Aha. Taka akcja.

4

Dobra. Z bardziej pozytywnych informacji niż polityczne ględzenie zaczęła się wysyłka wersji fizycznej Baldur's Gate III



Oraz Larian otworzył studio w Polsce.

https://www.gry-online.pl/newsroom/larian-studios-juz-oficjalnie-ze-studiem-w-polsce-tworcy-baldurs/ze28a1b

1

@KrychaFCB Jaki haczyk?



To nie jest oficjalny platformiarski profil?

1

@Witekk10 Racja. Przecież nie napisali że dla Polski tylko że w historii III RP.

@SawneyBean Takie coś na ich profilu.


0

@osa91 No to niech dopracują coś a potem wprowadzają a nie na zasadzie "rób tak jak chcemy albo kara. A i rób za swoje bo program dofinansowania jest c..."

Jak mi będą dawać 100% tego co muszę zapłacić żeby ich pomysły wprowadzać to mogą mi kazać zmienić źródło ciepła co rok. Nie mam problemu. Ale oni mi każą zmienić co chwilę i ja mam za to bulić. I zanim mi odpiszesz że wcale nie vo chwilę to się zastanów nad tym że kilka lat temu super eko było ogrzewanie gazowe. Teraz już coś gadają że nie bardzo. Tylko pompy ciepła czy inne pieron wie co.

0

@osa91 Tak mi pięknie dofinansowali że jak 2 lata temu ocieplałem to mi dali 1000 zł a ja musiałem 50 tysięcy zapłacić. A jak babie w urzędzie powiedziałem że chyba sobie jaja robi to mi powiedziała że nie ma pieniędzy na ten rok więcej w programie.

0

@tristan87 Co się stała za tragedia?

0

@bartekvisca Ona tylko to przedstawia. To jest babka z Konfy i informuję że coś takiego chcą zrobić. Oni nie rządzą i raczej chcą to powstrzymać.

1

@Barcasub No właśnie niech spi.... Trzeba będzie się do Azji wynieść chyba.

4

@osa91 No dobrze ale ja mam dom 35 lat i będę musiał go dostosować. Pytanie kto mi na to da?

1

@Kuba_1 No to 99% spalonych to by nie był spalony. Praktycznie martwy przepis z tego by był. Nie wydaje mi się żeby to weszło.

15

Jeśli to prawda no to po prostu cudownie.


0

@barcelonaLM Estonia Islandia Kazachstan to by było piękne...

1

@DonMatteo901 Gorzej że są osoby co pasożytami są już po urodzeniu.... Przykład w filmie wyżej idealnie to obrazuje.

0

@Emhyr Aż musiałem to wsadzić do tłumacza bo mówię niemożliwe żeby tu było napisane co widzę... Jednak możliwe.

5

Jeśli może być zawieszony ba El Clásico to znaczy że na 99% będzie (ten 1% daję z tzw ostrożności procesowej).

0

@tomek8756 Serio padło takie pytanie?

0

@Popitek12 Figo? Przecież on już dawno nie gra.

0

Komentarz usunięty

0

@Pawel13sz No bo na boisku miał wpływ na to co robią. Z boku jednak ograniczony a do tego gorszy poglad sytuacyjny. I reaguje bardziej emocjonalnie.
I jeszcze druga sprawa że kiedyś sędziowie nie dawali trenerom kartek.

5

Debilna czerwona. Lepiej by było dostać 4. Teraz pewnie zawieszenia dostanie dwa mecze bo bezpośrednią czerwoną chwycił...

1

Dobra dawać Tygrysa. Kiedy jak nie teraz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?