Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Pozew kosztuje więcej niż 12.70 zł.
1
@Ojciec5tkidzieci Bym to wylał na ten stół.
17
"Piłkarze Napoli dostaną sporą premię, jeśli wyeliminują Barcelonę" no to nie dostaną. JEDZIEMY Z NIMI.
1
@ObiwanKenobi Masz rację. Lubię taki sarkastyczny styl a że oglądam od lat to już wchodzi w nawyk.
2
@michal26 Myślę że granica już jest tak daleko że jest tylko legendą hahaha
@ObiwanKenobi Pieron wie jakie oni eksperymenty prowadzą i co im tam wyszło że potem jeden z drugim wpada na takie pomysły.
1
@TR3YWAY Czasem myślę że to jest ustawione. Biorą koleżankę i mówią "powiedz coś głupiego na taki i taki temat. Takim sposobem kliki się zrobi czy tam inne zasięgi i może będzie jakiś efekt.
Tak samo "Matura to bzdura" przecież ludzie.... Nie wiedzieć gdzie jest na mapie Polska to aż strach....
Przecież być tak nieogarnięty i żyć tyle lat to jest wyższy poziom cudu.
2
@JimMorrisonFCB Wydaje mi się że według niektórych jest to całkowicie możliwe.
0
@JordiAlbion Pewnie tak. Ale to Joe naszych przeczołga haha.
1
@draxidox Podobno że właśnie dlatego jadą do Białego Domu na dywanik. Amerykanie chcą żeby CPK i atom powstał. A Donek się opiera. Ale Joe mu powie "wy Donald wiecie rozumiecie" i Donald nagle zmieni zdanie.
0
Co autor miał na myśli haha?
0
@Culer9002 No w sumie tak. Chociaż tam niżej ktoś zostawił komentarz że to są wyniki głosowania SMS. A te wyniki gość podał (PODOBNO bo nie oglądałem).
1
@Adran360 Asysta też nie zła.
0
@HighestInTheRoom Kto wie może wyżej jest z początku ankiety a w programie już wyniki z końca hahaha.
0
Żeby w takiej sytuacji nawet w bramkę nie trafić to faktycznie Ekstraklasa wita...
0
Ale ich City zrobili w c...
0
@Hosh Kurde tytułów prawie jak Settra z Warhammera Fantasy haha.
0
@MESSIah16 No dobrze. Tylko żeby taki był chojrak jesli chodzi o polskie interesy np z amerykanami. Bo jak na razie tylko jeśli chodzi o ruskich.
4
Bramkarz poloni w meczu z Motorem i to podobno nie jest stały fragment...
A tu normalna piłka nożna:
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1766556885103022314
0
@MESSIah16 Raczej się nie zanosi patrząc na plotki o tym kto będzie startował w tym "wyścigu o emeryturę" po pięciu latach kadencji.
0
@MESSIah16 Ale my mięli orłów.... Nie ma co. Trzech agentów pijak analfabeta i sprzedawczyk.
Gość który zgrywa chojraka a jest całkowicie bez kręgosłupa.
W zasadzie jeden normalny (chociaż i tu by się można sprzeczać) nie przeżył kadencji.
0
@AFA Skąd masz takie informacje?
1
@FCBMati10 @mekston Myślę że będzie grał wszystko i zrobi ten rekord. Mimo wszystko Niemców boli rekord Polska. Jak Lewy odszedł to nawet były zdaje się artykuły czy ankiety które mu umniejszały. Już lepiej mieć Anglika rekordzistę.
0
@FCBMati10 Myślę że pobije. 9 meczy jeszcze jest. A musi strzelić coś chyba 12. To jest 1 z hakiem na mecz. Bez problemu.
0
@Pedri16Future "Panie Boże" od razu co się będziemy chrzanić.
0
Chyba śnią. My wg Transfermarkt za Cou dali 135 a Dembele chyba ze 150. Rozumiem sytuację finansową i w ogóle. Ale bądźmy szczerzy sprzedamy go i co to da? Będziemy mogli wydać pewnie z połowę i co zrobimy?
Jeszcze jest inna sprawa a mianowicie jeśli wszystko pójdzie dobrze jego cena będzie rosnąć. Wiadomo że może się rozlecieć zdrowotnie jak Fati ale jak mamy zawsze zakładać że będzie łapał kontuzję każdy kto się wyróżnia to można zaorać ten biznes...
0
@ViscaelBarca2007 Był chłop nie ma chłopa.
0
Roque fajnie gra i to nie na swojej pozycji. Zobaczymy co będzie jak Lewy skończy i będzie na 9.
0
Czysto hahahaha.
0
No tu Robert ładnie.
0
@Barca-Messi10 Spokojnie już jeden z 10 po Leo był.