Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Mało kiedy chce haha.
0
@P33ck On pokazał jak rozumie piłkę będąc trenerem Cracovii gdzie z tego co pamiętam potrafili przegrać z Błękitnymi w PP. A pracę kończył bodajże 1 punkt nad strefą spadkową. Średnia punktów w całej pracy trenera też nie powala.
0
@MESSIah16 Zrównać to w cholerę i spokój. Przy okazji podnieść wiek emerytalny. Ustawić 120 lat to i ZUS odetchnie.
1
@Emhyr "Każdy odrzuca co może" trochę nie do końca. Bo zdaje się że Gavi Messi i Bellingham faktycznie "mówią odrzuciłem" ale już Ronaldo "mówi zostałem odrzucony" a to jest jednak różnica.
0
@Bobo25 Jeśli wierzymy w to że NATO działa to nie ma dla nas znaczenia kto wygra tą wojnę. No chyba że ten cały sojusz to jest pic na wodę to wtedy się z Tobą zgodzę że "musimy robić co się da by Ukraina się obroniła". I to nawet nie do końca bo co jak Ukraina mimo całej pomocy wojnę przegra? I ruski nas zaatakuję. Czym się będziemy bronić jeśli np 80% naszego sprzętu będzie już roz... na Ukrainie? Ale jeśli jednak działa to powinniśmy zabiegać o np wzmocnienie granicy siłami sojuszu. Albo kiedyś słyszałem że Izrael dostaje co rok na modernizację armii od USA "kroplówkę finansową". To jest kilka miliardów dolarów (nie wiem czy nie 3-4). Powodem tego jest że Iran jest blisko. Nasi "politycy" też powinni o coś takiego zabiegać.
Ale jak się nie myśli o kraju tylko o własnych interesach to nic dziwnego że to wygląda tak wygląda.
0
@Bobo25 A nie myślisz raczej że Ukraińcy by się wycofali ze swojego postępowania? Bo ja myślę że by zadrżeli. Im też zależy żeby tą wojnę skończyć ze skutkiem najlepszym dla siebie.
0
@Bobo25 Ukraina nie jest na pozycji która daje im możliwość wymagania czegokolwiek od nas.
Gdyby nasi politycy mięli jaja to za taki tekst jak"Ukraińcy już zapowiedzieli że oni też wprowadza embargo" by im powiedzieli coś takiego " w momencie kiedy wy wprowadzicie embargo na nasze produkty my wprowadzimy zakaz wjazdu na Ukrainie" i nawet pomoc wojskowa by nie przeszła szybko by przestali być tacy do przodu. Oni są od nas zależni i my to powinni w negocjacjach wykorzystać a nie "tutaj trzeba się dogadać jakoś z Ukrainą" dogadać to się możesz z kimś w podobnej sytuacji. Kto bez ciebie może przetrwać. A myślę że bez naszej (zachodu) pomocy Ukraina dawno by przegrała. Tymczasem oni jeszcze na nas szczekają i nawet nas chyba pozwali do jakiegoś trybunału czy innego sądu śmiech na sali.
Tego trochę nie rozumiem "Poza tym jeszcze jest polityka zielonego ładu UE, tu też są problemy, a tego nie rozwiążemy zamknięciem granicy z Niemcami czy Czechami...."
Tym bardziej że ich produkty nie spełniają ŻADNYCH norm UE i jest to zwykły szajs. I rolnicy na zachodzie też protestują. Dlaczego mielibyśmy zamykać granicę z Niemcami czy Czechami?
A my co? Dalej "jesteśmy sługami narodu ukraińskiego"? Niestety w polityce zwłaszcza zagranicznej musisz być czasem twardy. Bo jak będzie się prowadziło politykę
"żeby mnie po pleckach poklepał" to Cię wykorzystają dopóki będziesz przydatny a potem kop w d.... i nawet dziękuję nie powiedzą.
1
@Bobo25 Właśnie nie. Guru niektórych to są tuski i kaczyńskie i inni komuniści. Ludzie narzekają od 30 lat na to samo a potem jak barany głosują na to samo. Czepiają się chłopa bo coś zapomniał. Ale nie przeszkadza im jak kraj kompromitują ich "guru". Teraz tusk wcześniej pinokio.
Jedna strona będzie klaskać druga narzekać co by nie zrobili. Chciał rozwalić kopalnie / stocznie to ok "po co nam to". Chcieli z granicy brać arabów to latali za potrzebą na "zieloną granicę" a teraz tusk skręt o 180 stopni to i oni za nim. Jak w sekcie. Ja nie mam problemu krytykować konfy jak np wtedy kiedy w projekcie ustawy był błąd mimo że jestem ich wyborcą. W przeciwieństwie do wyznawców popis.
Teraz mi jeszcze wytłumaczcie dlaczego Ukraina jest ważniejsza niż polscy rolnicy. Bo z zachowania tuska na to wychodzi.
4
@Kgorecki2500 Donald pamiętaj żeby po wszystkim wyczyścić spodnie na kolanach! Bo na zdjęciach będziesz w brudnych słabo wyglądał.
3
@Vampir707 Skompromitował to się tusk. Gość jest premierem a dba o wszystko w koło tylko nie swój kraj.
1
@marcin62 Już się zmieniło.
3
Jak winny to niech siedzi i bardzo dobrze ale jednak jest to bardzo złożona sprawa. Po pierwsze wynika z tego że sama z nim poszła to łazienki bez przymusu. Nie wiem czy myślała że idą znaczki oglądać? Po drugie z zeznań Alvesa wynika że przed gwałtem że się tak wyrażę "zrobiła mu dobrze"
I jeszcze jedna sprawa "Zgodę można nie tylko odwołać w każdym momencie" jak to odwołać w każdym momencie? Czyli wynika z tego że co ile trzeba uzyskać zgodę? Co minutę czy co pięć? A może jak już jesteśmy w trakcie i babka stwierdzi że już się jej nie chce to następny ruch będzie gwałtem? I weź tu wyjdz z takiej sytuacji.... Chore to trochę. Dlatego zwłaszcza jak masz kasę lepiej nie rozmawiać z nieznajomymi po klubach. Chwila zabawy i koniec widać wyżej.
0
Nie wiem jaki jest sens ciągnąć to dłużej. Może przejdziemy to Neapoli ale co z tego? Trafimy na coś lepszego to może być katastrofa.
0
@HighestInTheRoom Nie. On ma w kontrakcie grę w Barcelonie do śmierci...
0
Jeszcze Oriola brakuje.
1
Kopanina bez szału ale ważne że gol jest. Może się co ruszy.
2
Brawo za decyzje.
0
Dawać po zwycięstwo.
0
@Azi Cały polski sejm jest tylko po to żeby robić pozory demokracji. Przecież polscy politycy to są leszcze bez planu na dłużej niż do końca kadencji.
Nikt nie myśli o konsekwencjach tego co robią. Nikt nie dba o interes kraju. Gdyby było inaczej to elektrownię atomową dawno by zbudowano a nie robią 30 lat i nawet nie do końca wiadomo gdzie ma być. O CPK nie byłoby dyskusji "czy robimy" tylko "czy zrobimy lepiej".
Już nie mówiąc o takich rzeczach jak zamykanie kopalni bo ktoś stwierdził że w Polsce będziemy ratować planetę. Normalny rząd by powiedział " sorry mamy węgiel to palimy a jak wam nie pasuje to nam płacicie żebyśmy nie palili węglem i sobie zrobimy co innego". A oni co? Podpisują wszystko jak leci...
0
@Azi To wiadomo. Ale to oni rządzą. Oni są najbardziej przeciw ( a przynajmniej tak się zdaję). I oni powinni tam być. Niech przedstawią argumenty i wtedy można dyskutować. Bo argument na poziomie "jest lotnisko w Berlinie" to sobie może w .... wsadzić.
0
@Saviola88 "Obowiązki ministerialne" haha.
@Azi A dlaczego nie?
1
@David_Beckham
Xavi out
Tuchel in
Tuchel out
0
@Kgorecki2500 No to ok. Teraz czy płacą ubezpieczenie w postaci 2% PKB na wojsko i odpowiedź na powyższe pytania jest znana (o ile NATO faktycznie działa a nie jest to pic na wodę). Bo jak nie płacą to nara.
0
@MatBac1991 Estonia nie jest w NATO zdaję się. Więc co do tego mają Amerykanie?
0
@Bernard777
Serio? Jak ją faktycznie zgwałcił to sam sobie życie zniszczył i niech idzie za to siedzieć.
0
@Saviola88 Kołodziejczak jak dziewica "chciałabym boję się no ale bym chciała" masakra co za chłop...
Z drugiej strony może poszedł w "nowoczesność" i mu się odpaliło two spirit. W takim wypadku do wieczora zmieni zdanie jeszcze z trzy razy. Najlepsze będzie jak 5 minut przed startem powie że go "brzuszek boli" i jednak nie da rady.
Powinni tą babkę zostawić i spokój.
1
@FcPortoFan1999 Drżeć jape w tv albo na wiecach przy swoich potrafi ale żeby pójść na "konfrontację" z normalnymi ludzmi to mu rura zmiękła.
5
@draxidox Raczej jak już to lewica. Przecież ewidentnie jest tam ich ulubiony symbol.
1
@GeneralXavi Podobno że Amerykanom zależy na tym żeby CPK powstało. A po mieście krążą "fałszywe pogłoski" że właśnie w tej sprawie na dywanik do Bialego domu został wezwany Donaldu Tusku. Tam mu Joe powie "wy Donald wiece rozumiecie" i jak Donald będzie "wiedział i rozumiał" to za jakiś czas się okaże że CPK to bardzo dobry pomysł. Także jest szansa.
3
Chyba tego gola zapamięta na długo... Chyba.