Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 No i Duda najładniejszy. Reszta widzę dotknięta "body positive" haha.
0
@bartas97 Mi się wydaje że on myślał że jest przed polem kranym. Ale w sumie to by też było dziwne. No chyba że nie patrzył gdzie bramka.
3
Ale mnie w..... jego sposób wykonania karnych.
0
K.... co za z... druga sprawa że bramkarz chyba lini nie dotykał.
0
@Miszcz Textu FCB Co dodał? Przecież dostał kopa.
0
Siermiężny football strasznie....
0
No teraz to może być już tylko lepiej.
0
60 baniek i nawet strzału nie ma.
1
K... my zawsze śpimy na początku. A nasza żabka w obronie znów nie fart....
3
@tomek8756 Zdecydowana część polskich polityków by beczała nad każdym kto jest anty Putin nawet gdyby powiedział że Polaków trzeba eksterminować.
0
@Mario96w Wiadomo że ludzie dyskutują od tego jest forum. Na czymś opierają. Na przykład na historii danego trenera. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to można dojść do wniosku że w sumie zatrudniasz gościa co robi w polskiej "C" klasie to będzie taką samą niewiadomą jak każdy inny.
Nikt normalny nie mówi "ten to będzie z góry przegrany" albo "o k... tamten to mamy sześć pucharów jak za Pepa". Każdy normalny daje trenerowi kredyt zaufania. Wiadomym jest że na sukces się składa dużo czynników. Gdyby np był karny z Bayernem to może byśmy wyszli z grupy LM zamiast Interu. A wtedy kto wie bo jak się okazało drabinka nie była trudna (teoretycznie). I odbiór Xaviego trenera mógłby być inny.
Ja bym chciał Niemca i to najlepiej na już. Wtedy bym go zaczął oceniać w okolicy nowego sezonu po np 6 miesiącach. Bo też trudno oczekiwać że w lipcu chłop przyjdzie a za miesiąc będzie gra (dużo) lepiej wyglądała.
1
Tylko niemiec. Jest wolny a za tego by trzeba pewnie płacić. To raz a dwa wygrał więcej niż De Zerbi to też się liczy w szatni gdzie są piłkarze z ego.
Tak że "Roberto De Zerbi jest wybrańcem!" Ale chyba k... Innosa...
1
@norbi77 Uistiti srebrzysta.
0
@Joki_ Cyber się rozjechał strasznie na premierę. Starfield nie grałem ale z tego co docierają do mnie informacje to gra wcale nie jest ciekawa na dłuższą metę.
RdR to inna sprawa. Dobrze się przy tym bawiłem. Klimat mi odpowiada. Nie tak jak w Baldura (bo jednak po skończeniu nie miałem ochoty grać drugi raz) ale jest to bardzo dobra gra.
1
Baldur's Gate III
Właśnie wszedł Patch 6. Można go nazwać walentynkowy. U mnie się ściągało 17gb ale PODOBNO występuje błąd że pokazuje 110gb do ściągania (wtedy Larian radzi przeinstalować grę).
No dobrze niech patche wchodzą i zagram trzeci raz. Aż ciekawe jak dużo się zmieni.
5
@Arden Podsumowanie europejskiego debilizmu.
1
@Azi Mało takich jest? Czarzasty pierwszy z brzegu stary komuch. On powinien max ulicę zamiatać a nie w sejmie. Ten chłop co był za komuny prokuratorem bodajże Piotrowicz następny. Co on robi w jakimkolwiek polskim sądzie? My nie zrobili rozliczenia z komuchami i ten rak się rozwijał przez lata. Po prostu kiedyś była dobra Moskwa a teraz się przewerbowali i ćwierkają z innego klucza.
0
@MESSIah16 Lepiej niech ujawnią listę agentów SB w strukturach państwa bo jak za komuny siedzieli tak 30 lat później siedzą dalej.
0
@Uukasz_93 Nie sabotaż tylko oni zwyczajnie są biedni. To że cała liga polska jest jaka jest i tego co tydzień nie widać nie znieni prawdy. Pojedziemy do normalnej drużyny i sukces jest raz na 30 lat.
0
Pytanie czy to legia się obudziła czy tamci poszli spać?
0
Widzę legia cel na puchary jak zwykle - wolne czwartki.
0
@Tomasz_1983 Już 3 razy odchodził a na koniec kasa na stół i zostawał.
0
@Ojciec5tkidzieci Dla mnie ona w ogóle nie jest ładna. Za dużo plastiku.
4
@DonMatteo901 Masakra to wszystko jeden mecz....
0
@Transu96 Tego to nie wiem. Nawet na dobrą sprawę nie wiadomo czy robią cokolwiek. Chociaż plotki że gra jest na UE5 krążą od kilku lat.
2
Tomb Raider plotka:
Podobno to może być wizerunek Lary w nowym TR. Co myślicie?
Jak tak na nią patrzę to ma trochę męskie rysy twarzy. Może to tylko wrażenie ale wygląda hmm dziwnie.
1
@macio_944 Na razie to czekam na patch 6 bo niby jest a mi się na steam nic nie ściąga haha.
A tak na poważnie to bardzo dobra decyzja bo w Polsce mają dużo fanów i masę zdolnych ludzi.
0
@MessiForeverTheBest Ciekawe trzeba przyznać. Mimo wszystko jak ktoś ma zrytą psychikę to się powinien leczyć a jak już coś grubo odwali to jego choroba nie powinna być moim zdaniem okolicznością która go w jakimś stopniu tłumaczy. Jedyne co się powinno zmienić (skoro nie ma kary śmierci) to to gdzie siedzi. Czyli albo więzienie na całe życie albo więzienny oddział dla chorych psychicznie (czy coś takiego).
@ObiwanKenobi Chłopaki nie musimy nawet w takiej dyskusji wciskać wszędzie polityki. Jeden zaatakuje prawicę drugi powie że nie wiem "biedroń matkę bił".... ludzie czy Wy naprawdę nie możecie żyć bez tych cymbałów?
14
Jak to jest prawda to powinni ją rozstrzelać. Bo przecież to się do niczego innego nie kwalifikuje....
0
@Mario96w W sumie ciekawe że nie pamiętam czy jest śmierć Ezio w tych grach pokazana a jak rodzina ginęła to wiem.
Jeszcze bym mógł dopisać do listy Deckarda Caina z Diablo. Pamietam jak się wk.... kiedy w taki sposób zabili taką postać.... ten co wymyślił że go zabije jakąś zębowa wróżka powinien skończyć nomen omen w piekle.