0

Bardzo ciekawy film o zmianach w edukacji (między innymi). Ciekawe czy się z tego wycofają. O CPK to szkoda mówić bo to już powoli podchodzi pod zdradę stanu.


0

@FutureFCBarcelona W sumie mnie zastanawia co on robi na tej imprezie. Patrząc np na "zdjęcie" na koszulce z tyłu to musiała być gruba impreza haha.

1

@Arden Oni chyba nie rozumieją co ta statystyka oznacza haha. Bo podejrzewam że to miało na celu pokazanie "patrzcie jak nas krzywdzą".

0

@Kengo I nawet drugi Spartacus jakoś się wpasował. Po tym jak Andy zmarł. Teraz takiego serialu już nie zrobią raczej. I może lepiej bo pewnie byłaby jakąś abominacja.

1

Zmiana w Realu Madryt

1

@Pawci023x Ta kara w sumie nic. Bo oba są "osłabione" i dalej jest grane 5v5. Ale w hokeju jest za parę rzeczy kara 2 minuty (czasem więcej) i wtedy grają 5v4 do momentu aż się skończy lub aż ci co grają w przewadze strzelą bramkę. Bramkarz też może dostać karę ale wtedy idzie za niego ktoś z "pola".

0

@Pedri16Future Ciekawe. Zwłaszcza że "większość komentarzy podkreślała prawdziwą płeć". Czyli się zorientowali że baba to naprawdę chłop to już plus haha.

Szczerze mówiąc gdybym miał taką samą sytuację to też bym do niego mówił jak do mężczyzny bo nie daje sobie robić wody z mózgu.

0

@Aragorn33 No to może z 10 na mięso armatnie i reszta do kieszeni oligarchów. Nowa willa w Egipcie czy innej Chorwacji czeka.

1

@RosjaninBut Skaveni atakuja po raz pierwszy.

0

@messi564 A on jest wyposażony czy sprzedany? Bo w sumie nie wiem.

3

@draxidox No tak. Jak ktoś nie chcę wchodzić w d... ukrom to prorosyjski jak ktoś się nie zgadza z żydem to antysemita. WIADOMA sprawa.

0

@Encore Arka Tychy Motor nie miałbym nic przeciwko. Oby nie wisła a do tego jeszcze żeby Lechia nie weszła to by było fajnie.

0

@Kgorecki2500 Taktyk. Może ktoś znajdzie o co jej chodzi bo to "Twoje uzasadnienie gwałtów wojennych" jest jakby nawiązanie do czegoś. Chociaż to lewica więc nigdy nie wiadomo.

0

@Sulimo Z borówkami albo truskawkami.

0

@Emhyr Tu nie chodzi o kontuzje. Bo oni na to nie wpływają. Tylko na to kiedy wyrażają zgodę na powrót. Ile mówią że powinno trwać a jaka jest rzeczywistość.

0

@IMBALEO Myślę że po tym jak je wypowiedział to musiał przebrać spodnie.

6

@Kgorecki2500 Janusz jest jaki jest ale z Wiplerem ma rację. Gdzie chłop nie pójdzie to się robią problemy. Na miejscu Konfederacji bym go wywalił. Bo chłop jest strasznie śliski. Co nie znaczy że Janusza bym znów wziął. Bo on też nie raz przed wyborami odpalał takie coś że aż strach.

0

@marcin62 To wyjasnia dlaczego bramki dla Realu Madryt są zawsze uznawane "fajnie się chłopaki cieszą niech im będzie".

0

@Arden Tylko że na tą walke musi zgodę "wyrazić" dwóch zainteresowanych. To nie jest tak że ktoś mógłby walczyć z Vinim bo prowokuje.

4

@DLFCB W sumie bardziej prawdopodobne że padnie ze śmiechu jak zobaczy Hołownie niż że go ktoś dopadnie.

2

@MesQueUnClub96 Kocham ten sport. Nie to co piłkarze ci....

@Pawci023x Rzucasz rękawice oraz kij i walka kto pierwszy padnie. Potem jest kara bodajże 20 minut ale nie ma oslabienia i gry 4v4 tylko po prostu ci co się bili nie wchodzą na lód.

@Emhyr Kozak nie kozak. Są w drużynie goście od tego kiedyś na to mówili "obrońca gwiazd" czy jakoś tak. Z tego co pamiętam to taką funkcję pełnił w New Jersey Devils nasz rodak Oliwa (chyba nawet wygrał tam całe NHL ale to było dawno i mogę się mylić).

1

@Emhyr Chwała Jarkowi bo to on nam przewodził przez większość tego czasu haha.

2

@Kgorecki2500 Szczerze to jak się dowiedziałem to pomyślałem coś na zasadzie " jedni i drudzy są siebie warci j.... ich pies". I z perspektywy czasu dużo się nie pomyliłem.

Jakie były moje obawy? Nie miałem żadnych co mnie to obchodzi że np 1000 kilometrów (a w sumie wtedy to było jeszcze więcej) ode mnie coś się dzieje? Jaki mam na to wpływ? Tak samo musiałem robić swoje nic się z mojej perspektywy nie zmieniło. Nie mam tam o kogo się martwić i jest mi obojętne co tam się dzieje. Taki sam stosunek mam do tego co się dzieje w Izraelu.

0

@Azi Nie wiem czy tak czasem RAM nie piszczy w każdym razie u mnie jak był źle wpięty to piszczało z płyty głównej.

Czasem tak jest że się wydaje jedno a się okazuje drugie. Miałem tak u siebie. Myślałem że mi komp słabo idzie przez kartę a się okazało że procesor był źle ustawiony.

2

Chłop jest strasznie podobny do Dembele. Non stop 50/50 albo brawa albo śmiech.

0

Teraz bez cyrków na spokojnie i po sprawie.

1

Jedna dobrze akcja skończona i 2-3 zj.... Brazylijczyk za 60 milionów.

0

Brazylianiec ładnie.

0

Szkoda że to nie wpadło.

0

@tristan87 Do wszystkich co rządzili od "upadku" komuny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?