Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MESSIah16 Zgadzam się z nią "to pierwszy poważny test dla rządu w Polsce". Albo poprą w końcu działania POLSKICH OBYWATELI albo już (po trzech miesiącach) powinni wyp..... POLAND FIRST parafrazując Trumpa.
0
@Klimach fan Nie wiadomo czy przy Leo Robert odpalił by tryb Ronaldinho. Może grane by było inaczej. Może bardziej czekał by w polu karnym niż biegał wszędzie tylko nie tam haha.
0
@BorzyKrzys Ten pierwszy. Mistrz.
0
No nie wiem chociaż jak on wierzy to ja też. Rozgrywki w fifie się nie liczą żeby nie było wątpliwości.
0
Bardzo ciekawy materiał z YouTube.
Ciekawe czy faktycznie po Intelu. I czy 2 lata i "witamy"....
0
@Kuba_1 Bo my jesteśmy ostatnio biedni i im pozwalamy.
1
@barcanawieki Chłop zmieniał zeznania chyba z 7 razy. A to dobrze nie świadczy. Jak jest winny to pójdzie siedzieć i bardzo dobrze. I c... kogoś obchodzi kego depresja. Trzeba było myśleć to by "depresji" teraz nie miał.
0
@JobuTupaki A do tego czasu aż zapadnie decyzja to gdzie mają być? Chcesz się ubiegać o pobyt idź do ambasady. Gdybym pojechał nie legalnie do Stanów to by mnie deportowali (przynajmniej kiedyś bo teraz demokraci zgłupieli całkiem).
7
@JobuTupaki Co to znaczy? "Nielegalne pushbacki ludzi którzy już znajdują się na terenie Polski" nielegalnie to oni się na terenie Polski znaleźli. W takim wypadku są dwie opcje. 1 deportacja 2 więzienie. To już lepsza deportacja bo nie muszę za nich płacić jak siedzą w pace.
0
@cules100pro Moim zdaniem szajs.
1
@norbi77 No i Duda najładniejszy. Reszta widzę dotknięta "body positive" haha.
0
@bartas97 Mi się wydaje że on myślał że jest przed polem kranym. Ale w sumie to by też było dziwne. No chyba że nie patrzył gdzie bramka.
3
Ale mnie w..... jego sposób wykonania karnych.
0
K.... co za z... druga sprawa że bramkarz chyba lini nie dotykał.
0
@Miszcz Textu FCB Co dodał? Przecież dostał kopa.
0
Siermiężny football strasznie....
0
No teraz to może być już tylko lepiej.
0
60 baniek i nawet strzału nie ma.
1
K... my zawsze śpimy na początku. A nasza żabka w obronie znów nie fart....
3
@tomek8756 Zdecydowana część polskich polityków by beczała nad każdym kto jest anty Putin nawet gdyby powiedział że Polaków trzeba eksterminować.
0
@Mario96w Wiadomo że ludzie dyskutują od tego jest forum. Na czymś opierają. Na przykład na historii danego trenera. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to można dojść do wniosku że w sumie zatrudniasz gościa co robi w polskiej "C" klasie to będzie taką samą niewiadomą jak każdy inny.
Nikt normalny nie mówi "ten to będzie z góry przegrany" albo "o k... tamten to mamy sześć pucharów jak za Pepa". Każdy normalny daje trenerowi kredyt zaufania. Wiadomym jest że na sukces się składa dużo czynników. Gdyby np był karny z Bayernem to może byśmy wyszli z grupy LM zamiast Interu. A wtedy kto wie bo jak się okazało drabinka nie była trudna (teoretycznie). I odbiór Xaviego trenera mógłby być inny.
Ja bym chciał Niemca i to najlepiej na już. Wtedy bym go zaczął oceniać w okolicy nowego sezonu po np 6 miesiącach. Bo też trudno oczekiwać że w lipcu chłop przyjdzie a za miesiąc będzie gra (dużo) lepiej wyglądała.
1
Tylko niemiec. Jest wolny a za tego by trzeba pewnie płacić. To raz a dwa wygrał więcej niż De Zerbi to też się liczy w szatni gdzie są piłkarze z ego.
Tak że "Roberto De Zerbi jest wybrańcem!" Ale chyba k... Innosa...
1
@norbi77 Uistiti srebrzysta.
0
@Joki_ Cyber się rozjechał strasznie na premierę. Starfield nie grałem ale z tego co docierają do mnie informacje to gra wcale nie jest ciekawa na dłuższą metę.
RdR to inna sprawa. Dobrze się przy tym bawiłem. Klimat mi odpowiada. Nie tak jak w Baldura (bo jednak po skończeniu nie miałem ochoty grać drugi raz) ale jest to bardzo dobra gra.
1
Baldur's Gate III
Właśnie wszedł Patch 6. Można go nazwać walentynkowy. U mnie się ściągało 17gb ale PODOBNO występuje błąd że pokazuje 110gb do ściągania (wtedy Larian radzi przeinstalować grę).
No dobrze niech patche wchodzą i zagram trzeci raz. Aż ciekawe jak dużo się zmieni.
5
@Arden Podsumowanie europejskiego debilizmu.
1
@Azi Mało takich jest? Czarzasty pierwszy z brzegu stary komuch. On powinien max ulicę zamiatać a nie w sejmie. Ten chłop co był za komuny prokuratorem bodajże Piotrowicz następny. Co on robi w jakimkolwiek polskim sądzie? My nie zrobili rozliczenia z komuchami i ten rak się rozwijał przez lata. Po prostu kiedyś była dobra Moskwa a teraz się przewerbowali i ćwierkają z innego klucza.
0
@MESSIah16 Lepiej niech ujawnią listę agentów SB w strukturach państwa bo jak za komuny siedzieli tak 30 lat później siedzą dalej.
0
@Uukasz_93 Nie sabotaż tylko oni zwyczajnie są biedni. To że cała liga polska jest jaka jest i tego co tydzień nie widać nie znieni prawdy. Pojedziemy do normalnej drużyny i sukces jest raz na 30 lat.
0
Pytanie czy to legia się obudziła czy tamci poszli spać?