Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masakra. Zamiast grać na luzie 2:0 to tracimy jak dzieci.
15
Koundé też ma zjazd taki że aż trudno uwierzyć. W sumie ciekawe ile w tym jest winy sztabu a ile piłkarzy. Wiadomo że nie ma top formy nikt cały sezon ale u nas jak ktoś złapie dołek to już się nie podnosi przez x miesięcy.
0
Ładnie obronił. Ale i tak mam wrażenie że nasza obrona wie że bramkarz jest słaby i wszyscy są wystraszeni. Bo non stop jest panika jak bronimy.
0
Ciekawe że jak jest w okolicy środka pola karnego to jest efekt a jak biega po boku albo skrzydłami to c... z tego. No ciekawe dlaczego....
1
Kolego. Kolor skóry masz odpowiedni ale koszulki nie więc cicho bo kartki będą hehe.
1
Jak można tak podać?
1
@MESSIah16 Ale jak dwóch pisowców chciało wyjść to po płakało haha...
4
@Bykunn @FcPortoFan1999 Nie martwcie się Tuleya i ta babka pewnie też o tym słyszą pierwszy raz haha.
0
@MESSIah16 Taka jest w sumie prawda. Ale wszyscy wiemy że prawdziwy Szymuś by się popłakał gdyby trzeba to powiedzieć na głos.
1
@Pedri16Future Nowy plan. Zrobić funkcjonariuszy publicznych ze WSZYSTKICH. Co się będziemy chrzanić? Wtedy w teorii wyeliminuje się mowę nienawiści. Bo nawet w kontaktach ze znajomymi nie będzie wiadomo czy ktoś kogoś nie zaskarży.
0
@abram3k To mogły być transfery typu Dembele.
Hype -> transfer za wszelką cenę -> i słaby efekt.
Nigdy nie wiadomo ale transfery na siłę nam słabo wychodzą. Dembele Cou Griezmann.
1
@doc No grał w kilku filmach dobrych. Zresztą tamta ekipa z kina akcji lat 80 to był inny poziom.
@jedrek7000 Predator z 1987.
24
Świetne walki z Rockym. RIP "Mistrzu".
1
@Bykunn Jestem wyborcą konfy i nie wierzę w żadnego boga . No chyba że w Imperatora bo wiadomo "The Emperor Protects" ale to inna kwestia. Szach mat haha.
0
@Pedri16Future Dobrze że nie powiedział słowa na C lub M. Bo by mogło być po chłopie a tak to się rozejdzie po kościach.
6
@Essos A z Gadowskim się nie zgodził na wywiad. Bo by dostał niewygodne pytania i by się zaczął zacinać nawet po polsku.
Jak ktoś mi w poście mówi "żadnych cięć" to znaczy że dobrze to pocięli.
0
Bardzo ciekawa gra może z tego być. Dobrze że podobno na PC też będzie.
0
@mkord Raczej tu chodzi o coś innego. Bo w pogodzie dalej używają tych samych kolorów. I to nie od 5 lat. Tylko jak wiadomo ludzie patrzą na na tv i co się rzuca w oczy? Czerwone już praktycznie brązowe.
Po prostu kiedyś w czerwcu było po 30+ i luz normalne. A teraz walną czerwony a temperatura niska ale ludzie widzą czerwone i myślą że to jakieś anomalie "o matko ale gorąco". Teraz w czerwcu jak jest 25 stopni to nie jeden mówi że "gorąc i duchota".
Na tych mapach EWENTUALNIE czerwone powinno być wyżej ale kilka lat temu 35 stopni w czerwcu nie robiło na nikim wrażenia.
0
@mkord Nie tak jest kolor. Tam 30+ na zielono czyli fajnie. A teraz 25+ i czerwone.
0
@Hadim Tak jak napisałem wyżej. "Aktualnie nie ma nikogo kto by się nadawał na prezydenta". Jeśli będzie zestaw taki jak na razie się zanosi to nie pójdę na wybory. W Polsce prezydent powiedzmy sobie szczerze jest albo vel długopis albo vetoman z zależności jaki jest aktualnie układ. To po co iść na te wybory? Żeby wybrać który z kandydatów"wygra w totka" i będzie pobierał emeryturę do końca życia za 5 lat "roboty"? Mam lepsze rzeczy do roboty.
0
Ciekawe. Jeśli obie mapy są od temperatury to coś tu jest nie tak haha.
4
@Compadre Hołownia prezydentem? Po co? Żeby się popłakał nad konstytucją? Aktualnie nie ma nikogo kto by się nadawał na prezydenta. Tu trzeba kogoś poważnego a nie płaczka albo chłopa co na taśmę będzie kleił.
0
@Emhyr Najlepsze jest to że niektórzy uważają że ci 16-17 latkowie to powinni drużynę ciągnąć.
3
@Pedri16Future "zostałby wymyślony sposób który praktycznie gwarantuje strzelenie bramki w takiej sytuacji" W meczach od pewnie 130-150 lat (nie wiem kiedy był pierwszy mecz) są sytuacje sam na sam i jeszcze nie ma sposobu żeby każdy strzelał praktycznie 100%.
0
@vangoor Podanie i ruch. A teraz gramy tak statycznie że dramat.
0
Chyba powinien być karny dla Chelsea.
5
Akurat wygasili monitor w Varze. My to mamy pecha....
2
Brawo. Oby pierwszy z wielu.
3
No to teraz w przerwie szybki grill i na drugą wychodzimy zjednoczeni i zmotywowani jak nigdy.
1
Fakt że przydałby się trener na już co ciężko to idzie haha. Ale bez DNA bo będzie DNO.