Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Mają tam więzienia czy dołącza do naszych więźniów politycznych?
W czterech to w brydża pukać można. W piątkę pokerek. Coraz lepsza ekipa.
0
@taxky TOP
1
@MESSIah16 Pani poseł Żukowska też uważa różne rzeczy a jaka jest prawda to jest inna sprawa... uważać każdy może co chce.
5
Jestem w stanie się założyć że gdyby przeanalizować wszystkie sezony od momentu kiedy się zaczęła sprawa tego całego Nageiry czy jak mu tam to wyniki byłyby podobne. I w Madrycie dobrze o tym wiedzą. Ale mają dobrą zasłonę dymną bo my jak debile płacili za coś jakiemuś dziadowi. I nikt tam nie pamięta jak my za Xaviego Iniesty Messiego i reszty ligę niszczyli. Tak samo jak nie pamiętają śmiesznych karnych dla Realu czy goli ze spalonych w LM. Pique im kiedyś dobrze pokazał porównanie sytuacji.
0
@MesQueUnClub_87 To też nic nie daje. W telefonach są chyba ze 4 opcję i żadna nie zmienia nic.
0
Pytanie do tych co się znają na windows 11 i telefonach.
Od jakiegoś czasu mam problem z telefonami. Kiedy podpinam telefony do komputera z windowsem 11 słychać dźwięk "wykrycia" urządzenia i telefony się lądują. Ale w mój komputer ich nie widać przez co nie mogę tam wkleić muzyki czy zdjęć. Problem jest na wszystkich telefonach różnych firm. Problem nie występuje na windows 10.
Ktoś się spotkał z taką sytuacją? Może ktoś wie jak to obejść. To co znalazłem w internecie nie działa (między innymi opcję programisty i debugowanie usb czy połączenie przez wifi).
Ciekawe jest to że kiedyś to normalne działało więc myślę że to jest od jakiejś aktualizacji windowsa.
0
@Ptasior I się skończył. Wiadomo że zarobił kasę na całe życie ale gdyby jeszcze poczekał to by zarobił jeszcze więcej. Bo po transferze tylko zjazd.
17
Najważniejsze w tym wszystkim jak się okazuje jest ustalić od kogo wyszedł zapis rozmowy var. A nie to że sędziowie robili wszystko żeby wpłynąć na wynik tego meczu.
Kiedyś była taka anegdota jak żona pokazała mężowi jego zdjęcia z kochanką a on mówi coś w stylu "kochanie musimy się dowiedzieć kto chce zniszczyć naszą piękną miłość" i to jest dokładnie taka sama sytuacja. Będą badać przeciek żeby drugi raz się to nie stało a tymczasem sędzia z varu w następnej kolejce będzie dalej sędziował. Śmiech na sali.
1
@norbi77 Wiadome że teraz będą odwracac uwagę od ostatniego przekrętu na wszystkie możliwe sposoby.
0
@Kgorecki2500 Czyżby dieta nie służyła? A może kraty w oknie? Wysoka cena za walke z "reżymem".
0
@norbi77 Wszystko zależy od tego na korzyść której drużyny jest dana sytuacja.
3
@tomek8756 Tu może i fake ale "taśmowy" Trzaskowski mniej więcej coś takiego powiedział pare lat temu.
0
@DonCarletto A jakie to ma znaczenie kto to wrzucił skoro to prawda wg powszechnej opinii?
0
Pier.... słaby był zszedł. Koniec pieśni i tak powinno być zawsze ktoś gra słabo to zmiana.
3
@draxidox Tu chodzi o to że to było możliwe i powinno być możliwe dziś. A nie że wszyscy muszą robić a i tak się żyje ledwo co.
13
A za tydzień nowy film jak to sędzia skrzywdził Real Madryt. I tak się kręci w kółko.
0
@Pedri16Future Jak na przykład w którym bo jestem ciekaw gdzie my mieliśmy więcej na plus niż na minus w porównaniu do Realu jeśli idzie o sędziowanie. Wiadomo że człowiek za Barceloną to pamięta jak nie uznali bramki czy jak dawali Realowi karne gdzie nam nie dali w bardzo podobnej sytuacji albo Madryt strzelał ze spalonych (to bardziej liga mistrzów). Dlatego mnie zastanawia w którym sezonie było tak żeby sędziowie bardziej pomagali nam niż im.
0
@DonMatteo901 Nie wygląda na tyle. Przynajmniej na tym zdjęciu.
0
Pierwszy hat-trick od nie wiem kiedy...
0
No brawo. Ale i tak ja bym Xaviemu podziękował. Obrona słabo atak praktycznie bez pomysłu. Za coś trener odpowiada.
0
K... nie trafił ale ruch dobry.
0
@Barcanajlepszyteam Właśnie nie widziałem dokładnie.
0
Brak komunikacji w obronie. Bramkarz mógł to spokojnie wziąć ale się któryś w....
0
Czyżby rekinowi pojawił się pierwszy ząb?
https://ibb.co/st6p9tb
0
Nie wiem czy spalony szczerze mówiąc. LY pięknie.
Edit: Chyba jednak był.
0
K... jak on tego nie trafił? Spalony spalonym ale bez jaj za takie coś to powinien na nogach wracać.
4
Lewy rozgrywający.... że go Xavi w d... nie kopnie za każdym razem jak wychodzi z pola karnego dalej niż na 2 metry...
0
@Matix90 Przecież mój drugi komentarz to jest prześmiewcza analiza sytuacji na co wskazuje "sędzia podjął jedyną SŁUSZNĄ decyzję haha". Myślałem że to oczywiste.
0
@Matix90 @barto_8 @FCB24 @Tasde Czyli klasycznie zdania są jak tyłki - podzielone. Ale widzę że skoro sprawa dotyczy Realu a do tego przegrywającego to sędzia podjął jedyną SŁUSZNĄ decyzję haha (słuszna to nie znaczy dobra).
0
Karny sprzedany czy powinno być? Bo widzę tylko na flashscore się zaświeciło.