0

Nasi to powinni oddać tamtym wypłaty.... nic nie gramy przecież ekipie która jest warta 15% zarobków Lewego. SERIO?

0

I tak nie wiem czego my chcemy szukać w LM czy ewentualnie dalej w CdR.

0

@Encore @Jarek92Barca No nie zapowiada się... kurwa mać co my gramy.

1

Dobra pora to kończyć. Wstyd. Nic się nie zmienia non stop obrona nie funkcjonuje. W ostatnim sezonie było mówione "dobra praca w obronie. Dobrze Xavi poukładał" czyli teraz też sztab jest odpowiedzialny. Śmiech na sali.

1

Śmiech śmiechem ale Xavi powinien być pożegnany jeśli nie wygramy tego 3-4 bramkami minimum.
Bo jak się skończy 1 golem to nie ma co tego ciągnąć.
A jak na razie 26 minut nic ciekawego.

0

Oj...... wydech zrezygnowania. Masakra.

0

Nie nosz k... PIERWSZA minuta.

0

@Bykunn Przecież jego nie scigali pisowcy. On mdlał bo go chciała pozwać jakąś piosenkarka z tego co pamiętam.

1

@Rastafarnianin A roman wyszedł ze szpitala? Bo swojego czasu też mdlał. Już wszystko ok? Immunitet uzdrowił?

0

@HighestInTheRoom Komuś zarzucasz bycie betonem a sam nie jesteś lepszy. Kolega @Sawik_10 tego artykułu nie napisał. Więc co się czepiasz? Prawda w oczy kole czy co? Dane nie pasują do narracji?

3

@TR3YWAY Nic tylko pogratulować tym co rządzili od 89 i ich wyborcą. 30 lat gadają i nic więcej.

0

@MarioVeB! Co ma do tego konfa? Ja jestem wyborcą konfy a w żadnego boga nie wierzę a księża to już totalnie mnie nie interesują. Powiem więcej uważam że każda organizacja powinna mieć zakaz pobierania pieniędzy publicznych. Nie potrafią się utrzymać? To zdychać. To jest to samo co socjalizm tylko na większą skalę.

0

@Kgorecki2500 Chyba żeby go rozwalić....

1

@norbi77 Fakt faktem że w Polsce większość polityków się ewidentnie minęła z powołaniem.

2

@norbi77 Mam dwie uwagi.
Po pierwsze: czy on musi mówić po angielsku? Przecież chyba za takie słuchawki co tłumaczą na angielski (bodaj w parlamencie europejskim coś takiego mają).

Jeśli już musi po angielsku a z tego co twierdził jeszcze w kampanii wyborczej zna angielski. To znaczy że jest zdenerwowany. I tu uwaga druga czy nasi politycy muszą mieć takie kompleksy? Pojechał za granicę i mega nerwy bo z kimś rozmawiam. Kiedyś była sytuacja że dzwonił niby prezydent Francji i nasz się mało nie posiksł.... Czy tu naprawdę nie ma kogoś z kręgosłupem?

0

@Rewolucja123 One tak zap.... do obrony jak nasi z 15 lat temu...

4

@[Oli] Sporo Brauna za takie coś wykluczyć to w takim wypadku trzeba zdelegalizować lewice i po za bieganie na granicę z Białorusią i nawoływanie do wpuszczenia tu ludzi którzy byli całkowicie nie do zweryfikowania co sprowadzało niebezpieczeństwo na obywateli.
Nie wiadomo czy to byli normalni ludzie cxy może agentura lub gorzej terroryści ale byli za tym żeby brać każdego jak leci.
A i w sumie pis za wpuszczenie tu Ukraińców i nic mnie nie obchodzi że tam wojna. Przypominam że jak wybuchła wojna to jeszcze żył covid więc wprowadzenie tu setek tysięcy NIESZCZEPIONYCH było wg praktycznie wszystkich sił politycznych równe samobójstwu.

Ludzie zajmują się bzdetami a prawdziwi psychopaci w sejmie siedzą zadowoleni. Ja nie mogłem iść do sklepu. Czy jako nieszczepiony iść do lekarza bo tak sobie widział jeden z drugim polityk i ich nikt nie sciga ale największym problem w Polsce jest Braun.... żeby nie było nie pochwalam tego co zrobił a w zasadzie w jaki sposób ale są tu większe problemy i na pewno bardziej szkodliwi politycy.

15

@macio_944 No tak chłop zgasił świecznik - psychopata zakaz wstępu do sejmu.

Goście którzy jednym chórem darli japy o masowe szczepienia nie wiadomo czym i swoimi decyzjami doprowadzili do masowych zgonów i upadku wielu firm - luz bo nasi.

0

@Borneo Skoro każdy ciągnie w swoją stronę i było wiadome że tak będzie to nie trzeba było obiecywać nie wiadomo czego.

W dwa tygodnie pis nie spełniał obietnic no bo pis wybory PRZEGRAŁ i wszyscy to wiedzą poza betonem do którego był skierowany przekaz o wspaniałym zwycięstwie. Góra partyjna dobrze wiedziała że jest pozamiatane. I wykorzystali te dwa tygodnie żeby jeszcze zarobić.

Ja nie jestem zadowolony że jedna klika wymienia się za drugą. Co mi to daje? Co mnie interesuje kto będzie pobierał wypłatę za siedzenie w tvp czy innym Orlenie? Co oni zrobili dla szarego obywatela? Bo jak na razie to nic takiego nie widzę i pewnie długo nie zobaczę.

6

@Borneo Oni zawsze mają problem z czymś. Skoro przegrali wybory to niech głosują za rządem Kaczora. A jak jednak mają swój to znaczy że wygrali. I mnie nie interesuje to czy mają większość czy dopiero w koalicji i kto jest prezydentem. Kiedy składali obietnicę wiedzieli jaka jest sytuacja i raczej Rudy się nie spodziewał 300% poparcia więc niech się bierze za robotę bo minęło 1/3 czasu i praktyczne nic nie ruszone. Tylko walka o koryto trwa.

Po wyborach mówiłem że nie będzie 20 punktów zrealizowane w 100 dni. Ale szczerze mam wrażenie że na koniec kadencji nie będzie nawet połowy a to są 4 lata. Bo zawsze będzie jakieś ale Donek to jest oszust i tyle. Wystarczy wspomnieć podniesiony VAT na jeden rok który jest już podniesiony chyba z 16 lat...

PS: Nie chcę się czepiać bo na forum się piszę inaczej niż np list. Ale komentarze można edytować chyba 15 minut. I dobrze by było żebyś sprawdzał literówki bo jedna czy dwie tu i tam to pół biedy. Ale Twój ostatni wpis się strasznie źle czyta.

5

@Katalończyk 99 Albo nawet nie wie. Bo ma to w ....

0

A c... jak szaleć to szaleć. Dawać go. Autorytet by miał a jeszcze gdyby roz.... Real w Madrycie to by było pięknie.

21

Kibice też i podejrzewam że nie tylko na tej stronie. Chyba każdy kto ogląda piłkę nożną więcej niż pół roku widzi że progresu nie ma. Schematów nie ma. Zaangażowanie leży. A my co porażkę gadamy o tym że trzeba czegoś więcej....

0

@Kgorecki2500 Tylko że są ludzie którzy chcą więcej. Chcą uczciwą pracą zarobić na godne życie a nie walke z tym żeby się utrzymać od pierwszego do pierwszego. Tak jak napisał kolega @Bykunn wszstko zależy od oczekiwań. Piękny i bezpieczny kraj jest ważny ok. Ale takie są też inne np Chiny czy inna Kuba ale czy normalni ludzie są tam zadowoleni z życia? Jeśli obniżysz swoje oczekiwania do minimum to w 90% krajów będziesz zadowolony.

0

@Maciej_T Nie wierzę w to. Można dużo mówić o Putinie ale nic nie wskazuje na to że jest szalony. Nie radzą sobie z banderowcami (+ trochę pomoy z zachodu) a miałby zaatakować cały sojusz oficjalnie? Bez jaj. No chyba że jest dogadany z jankesami czy szkopami że wracamy do stanu zimnowojennego ale to też jest szyte grubymi nićmi.

0

@michal26 Ściema. Albo pytali polityków. Bo na pewno nie małych i średnich przedsiębiorców czy pracujących w takich firmach.
Z czego ludzie mają być zadowoleni? Z coraz to nowych podatków? Z drożyzny? Z cyrku jaki odstawia tu każda władza od "upadku" komuny? Z tego że do lekarza czy na wyrok sądowy czeka się miesiącami? Ludzie nie bądźmy śmieszni.

0

@marcin62 Był chyba o tym skecz Monty Pythona.

0

@ArterkHD Miałem około 25 lat temu do tej pory to pamiętam bo jako dziecko wylądowałem w szpitalu z tej okazji. Dość "ciekawe" jest to że zaczęło się to od tego że w nocy poleciała mi krew z nosa. I leciała non stop jak leżałem a przestała kiedy usiadłem (w sumie też dlatego to pamiętam). W szpitalu byłem około tydzień.

2

Gdyby format superpucharu był normalny to Osasuna by tam nie grała wcale więc niech siedzi cicho.

0

@FcPortoFan1999 Kto by się nie dostosował to powinna być ława albo do widzenia. Bez względu na nazwisko. Tym bardziej że takich co coś więcej wygrali dużo tu nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?