Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weź zaufaj synowi.... haha
https://m.facebook.com/ZlotyiSpotywPolsce/videos/nic-doda%C4%87-nic-uj%C4%85%C4%87-synek-nam%C3%B3wi%C5%82-ojca-by-kupi%C5%82-tesl%C4%99-bo-jest-szybka/336786982500396/
2
@SlyStallone Nie da się na to pytanie odpowiedzieć bo nie ma czegoś takiego jak "Polki" każda jest jedna i zależy na kogo się trafi. O kim się pomysli. Gdyby człowiek trafił z całego kraju tylko np na Żukowską i to uznał za standard to by pomyślał "głupsze niż mydelniczka" a gdyby trafił na nie wiem Świątek miałby zupełnie inne wrażenie.
0
Moja pierwsza reakcja to było tylko zrezygnowane "taaa" lekarze w tym klubie to jest śmiech i nie ufam im wcale. Dobrze że są ci z federacji bo może mądrzejsi ale też pieron ich wie.
0
@MESSIah16 O ciekawe czy teraz jakieś "dziecko" sobie przypomni że 50 lat temu było molestowane. Ksiądz o "kontrowersyjnych" poglądach już się bronić nie może - dobry moment na atak.
1
@Deviler W tym kraju ludzie maja bardzo krótką pamięć. Najlepszym przykładem na to jest to że ponownie wybrali po mimo fatalnych 8 lat. Teraz tuski będą rządzić 4-8 lat i wróci pis mimo tego że ich 8 też była fatalna. Ale o czym my mówimy tu po 50 latach walki z komuną wybrali na prezydenta komucha kwacha....
3
@macio_944 Gowin to ten co był już w każdej partii? I jak był wiceministrem to biedował za 13000 miesięcznie? Żałosny chłop zresztą jak i reszta popisu.
0
@Kgorecki2500 O to Donald w końcu kogoś zrozumie.... pytanie tylko kogo haha.
0
@Drozdu7 Oczywiście debil kamerą ruszył bo "ręką zabolała" gdybym coś takiego zobaczył to bym to nagrał całe a nie ruszał kamery.
0
@Mazi Pierwsze słyszę takie coś.
4
@macio_944 "skrajnie prawicowa" pisowska tv. Z nich taka prawica jak i ze mnie kierowca f1.
1
@Kgorecki2500 "czego domagała się opinia publiczna" no nie wiem czy "opinia publiczna" czy raczej promil społeczeństwa ze śmiszkiem na czele który widzi antysemityzm w tym że ktoś ma inne zdanie niż żydzi (już pomijam fakt że ta sama grupa która o chanuke gryzievi drapie jest za państwem świeckim i wywaleniem krzyża z sejmu czy szkół).
1
@Arden Wyjdzie nie wyjdzie ten uj już "taktowanie umarł" w więzieniu. Podobno jego żona ma zeznawać i ciekawe czy czasem też się nie powiesi na skarpetce. Nie wiem czy akurat ta lista jest hmm "dobra" ale u niego "imprezowali" znani i lubiani w dużej ilości podobno. Między innymi Bill Clinton z żoną. I duża część śmietanki towarzyskiej Hollywoodu. Wiadomo że nikogo nie powinno się oskarżać bez dowodów. A obawiam się że w tej sprawie nawet dowody nie wystarczą bo tam jest podobno dużo znanych ludzi umoczone.
2
@MarioVeB! Nie ma się co czepiać. E Polsce mamy tradycję kradzieży obrazów z pałacu prezydenckiego po skończonej kadencji. Może Dudu zabierze to dzieło sztuki do siebie.
5
Xavi Xavim ale powinien polecieć. Na to się nie da patrzeć. W ataku gramy na zasadzie "co wyjdzie" obrona nie funkcjonuje.
0
Dobrze że strzelił bo by był wstyd.
0
Normalny napastnik by walnął z pierwszej. Ale chłop za 55 milionów tego nie wie.
0
Naprawdę co można zrobić jak oni tak zagrywają?
1
Jeszcze tego brakuje żeby Martinez znów był kontuzjowany.... nawet raz nie biegną albo go nie kopnęli. Tu jest cały sztab do wy...... To by było lepsze wzmocnienie niż transfery.
8
Chwała że nie ma varu....
1
"My tutaj patrzymy na groźna sytuację pod bramką" a tu rzut wolny. Widać że komentator nie ogląda meczów Barcelony.
1
@BulaKG Robert Podoliński.
0
@BulaKG Nie ma co go słuchać. Pokazał jakim jest znawcą kiedy trenował Cracovię.
2
Masakra.... chłop za 60 milionów.
0
@Rastafarnianin To samo było na TGA tylko że tam był jeszcze napis "streszczaj się".
3
@IronSanHybrid To jest ciekawe Two-Spirit a co jak ktoś ma więcej niż dwa. Np ja bym chciał mieć 16 i k... nie ma opcji cóż za dyskryminacja.
0
@Culer9002 Już wiadomo kto wstrzymywał kolejkę...
1
@tristan87 Na treningach wszyscy mądrzy.
0
@hayek Ale chyba taki prezes coś robi o czymś decyduje. Dlaczego kiedyś chcieli LOT sprzedać szkopom a z dwa lata temu było że LOT dobrze sobie radzi?
7
@Kuba_1 Wiadomym jest że Holendrzy nie strzelali karnych bo widzieli karabiny maszynowe na dachach stadionu. Francuzi byli oplaceni za pomocą tego samego środka dzięki któremu Barcelona wygrywa mistrzostwa - każdy otrzymał toster. Właściwie uczciwy był tylko mecz z Polakami bo my faktycznie jesteśmy dramatycznie słabi.
9
Niech dadzą z 70 baniek. Mogą nawet wielbłąda wysłać dostarczy kasę i Raph pojedzie na nim z powrotem.