Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys No to się chłop zgłosił na pierwszą linię frontu.
0
@MESSIah16 Tak jakby ta Rosjanka była winna temu co się dzieje....
Izrael Irak czy Iran też są udani a im się rękę zawsze podaje.
1
W sumie ja bym go chciał. W wielu klubach odnosił sukcesy. W Barcelonie też był asystentem. Z tego co słyszałem to podejście do treningu ma dobre a z tym u nas jest problem od lat z tego co mówią piłkarze którzy odchodzą. Myślę też że on by odszedł od "mitycznego DNA".
A jeszcze gdyby rozwalił Real w Madrycie to by było zabawnie.
0
@Dari0G Po c... nie wiem komu się może ona "po transformacji" podobać.
2
@DonMatteo901 Mądra i ładna nic dodać nic ująć.
1
@Dari0G To jest ta sama osoba? Dramat....
0
@Rust_Cohle Było kilka odcinków Herculesa gdzie była ta babka.
Z PR to w sumie poza pierwszymi kojarzę jeszcze jak byli ninja ale nie wiem która to była seria. I jeszcze było coś takiego jak PR ale bardziej w średniowieczu że faceci się zamieniali w rycerzy (jeden chyba z trójzębem gonił) a dziewczyny w Valkirie ale nie wiem czy to była seria Power Rangers czy zupełnie coś innego.
A o Robinie nie pamiętam wcale.
3
@Rust_Cohle Były to czasy fajnych seriali trzeba przyznać. Herkules Xena Power Rangers Z archiwum X. Nie było komputera to wszyscy ogladali TV wieczorami.
Tych PR też było w Polsce chyba z 5 serii i były roboty różnymi rzeczami inspirowane ale pierwsza była najlepsza moim zdaniem.
1
@Foro Baldur's Gate 3 bardzo dobra gra a jak masz opcje gry z kimś ogarniętym to można robić takie cyrki że nic tylko śmiech.
0
@barcanawieki To ja prowokacyjnie za Estonią haha.
0
@gumaz Z ciekawości jak wpisałem w google "filmy podobne do LOTR" to wyskakuje:
The NeverEnding Story
King Arthur: Legend of the Sword
The Chronicles of Narnia
Ale nie oglądałem żadnego z tych filmów więc nie wiem czy to dobre.
1
@kamyk_23 Czym oni się różnią od tych co gonili z kodem alimenciarza kijowskiego? Dla mnie to jest dziwne że mozna iść na demonstrację JAKIEJKOLWIEK partii politycznej. Jest dużo więcej ciekawych zajęć np przekładanie kamieni z lewej na prawą i z powrotem....
0
@PatrychoO Nawet bym nie wiedział że to jest gdybym nie sprawdzał na flashcore wyników CdR ostatnio. Idzie ten puchar w TV?
4
@hayek Dlatego my musimy zejść z węgla do zera wtedy niemiec wejdzie na 100 i będzie równowaga zachowana.
0
@mkord A mimo to masa ludzi tutaj i nie tylko dalej wybiera jednych albo drugich. Co byłoby śmieszne gdyby nie było tragiczne.
0
@kamyk_23 U lekarza badanie przez telefon.
1
@FcPortoFan1999 Bo lepiej być w PO które między innymi na rok podniosło vat co trwa już chyba z 15 lat. Ukradło kasę z OFE. Za którego rządów "państwo istniało tylko teoretycznie" co sam potwierdził ich minister w przypływie szczerości. A teraz wrócili i wszyscy o tym zapomnieli.
2
@draxidox Ciekawym jest jaką kwotę wolną ma pani Żukowska. I dlaczego sobie nie zmniejszy bo zdaję się że ma większą niż my "plankton"....
1
@macio_944 Demon Souls zagram. HZD2 też jakoś za chwilę ma być na PC. Bardzo dobrze bo nie muszę brać ps5. Fajnie by było żeby zrobili jeszcze Bloodborne na PC tak jak zrobili odświeżenie Dark Souls.
0
@NeroTFP1 Panie Januszu STOP.
No cóż z wiekiem coraz gorzej. Dobrze że go wywalili z Konfy bo szkodzi. Teraz może sobie gadać co mu się podoba i szkodzi tylko sobie. I tak się nie wydaje żeby on dawał tyle głosów żeby ryzykować wyciągnięcie takich wypowiedzi.
1
@MichuZ44 Ponad 300 rocznie i taki kabaret... warto.
7
@hayek Dostaniesz dowód taki jak ja od jednego kolegi który napisał że Braun ma powiązania z Rosją. A kiedy poprosiłem o źródło tych informacji to już miesiąc czekam hahaha.
1
@urbipl taktyczny.
1
@messi33 Brakuje tylko transparentu "solidarni z Vinicjuszem".....
1
@hayek 100% racji. Kiedyś rozmawiałem z jednym gościem na Twitchu (Kanadyjczyk) i kiedy pierwszy raz do niego napisałem było to kilka pytań i na koniec dopisałem coś w stylu "ps przepraszam za mój angielski". A on odpowiedział na wszystkie pytania i jeszcze powiedział żeby nie przepraszać za angielski bo w komunikacji chodzi o to żeby jeden drugiego zrozumiał. Od tej pory w sumie przestałem na to zwracać uwagę. Ważne żeby się dowiedzieć co się chce wiedzieć i żeby druga strona zrozumiała. A myślę że Czarnka by zrozumiał (gdyby to w ogóle przeczytał).
Jednak inną sprawą jest Duda w tym Davos czy gdzie on tam jest. Po pierwsze tam oficjalnie lub nie zapadają decyzję które potem wpływają nasze życie. Po drugie myślę że większości bardziej chodzi o sposób w jaki mówi a nie co mówi.
5
@AxelF Po porażce zawsze się coś na sędziego znajdzie.
0
"Uważam, że dziś wykonaliśmy krok naprzód" też tak uważam. Awansowaliśmy więc to jest ten krok. Problem w tym że jesli chodzi o grę nie robimy kroku do przodu a nawet więcej my biegniemy do tyłu....
0
@VegetaPolska A nie wiem nie oglądam ks.
2
Podolinski to się chyba...... nad Lewandowskim nie da się chłopa słuchać.
1
I tak nie widzę szans na sukces w tym sezonie... na pewno nie z Xavim niestety.