Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po wczorajszym meczu jak to zwykle bywa po porażkach zaczęły wychodzić informacje co się dzieje w klubie czy co się działo w przerwie w szatni.
Chyba każdy widzi że czas Xaviego się skończył i zostawienie go do końca sezonu to będzie czas stracony dla naszych zawodników.
Ale kto by do nas nie przyszedł to jak będą dalej truć o DNA nic się nie zmieni. Piłka się zmieniła od czasów Xaviego i Iniesty od czasu kiedy Pep był tu trenerem. Wszyscy to widzą. Guardiola nie gra jak grał te 15 lat temu. Tylko my ( jako klub bo już chyba nawet nie kibice) dalej jesteśmy w bańce DNA Barcelony. Moim marzeniem jest żeby tu przyszedł jakiś niemiecki trener który by miał wolną rękę jeśli chodzi o styl grania i treningi (bo mi się wydaje że tu też jest problem i nie jeden piłkarz o tym mówił).
Wybór jest prosty albo chcemy DNA i czekamy na kolejną złotą generację 6-7 chłopaków ze szkółki którzy będą lepsi niż cały świat (co może się nie zdarzyć nawet za 50 lat). Albo gonimy Europę grając w nowoczesny sposób.
0
@Arden Bardziej bym powiedział że impotencje w ataku maskowała dobra obrona. Ile meczy było 1:0 bo Marc bronił setki? Niestety wydane zostało ponad 160 milionów za nasz atak i wszyscy w sumie do pożegnania.
1
@don'T.R.I.P.e Nie lepsze byłyby marzenia możliwe? Nie wiem wejść zimą na K2 w klapkach.
0
@Kwasiak98 Szczerze mówiąc myślę że Leo ma tą nagrodę gdzieś. Siedzi w Miami i się cieszy życiem. Osiągnął wszystko co chciał w kwestii zawodowej i nie zwraca uwagi na takie bzdety jak fifa the best.
0
@Kai0 Dzięki. Może sprawdzę chociaż jak kiedyś ściągnąłem New star soccer to ładowałem telefon 3 razy dziennie.... więc może lepiej nie.
1
@PIWOSZ89 No nie wiadomo ile umrze na skutek chorób po szczepionkach to raz a dwa że w samej Polsce " nadprogramowych" zgonów było w c... i trochę ze względu na działania rzadu (przy zgodnie większość opozycji) w czasie "pandemii".
0
@FCB17 Co to za gra?
0
@RosjaninBut Przyszedł się upewnić czy wszystko OK.
0
@Kamiloza91 Mi się wydaje że niestety ale z Xavim to każdy będzie zły. Trener z niego jest słaby może za kilka lat się to zmieni ale my nie możemy tyle czekać a w zasadzie nie będą czekać nasi młodzi. W końcu się zorientują że tu stoją w miejscu albo się zwijają. Xavi powinien kilka lat trenować drugą drużynę albo jakiegoś średniaka bez presji i specjalnych wymagań a nie pustynia a potem nagle Barcelona to nie jest Football Manager że trenuje kto chce i gdzie chce.
0
Koundé dziś 1/10...
0
No Ronald nie możesz tak świętego próbowac.
1
@avanes Szczerze mówiąc jak już przegrać to chyba lepiej porządnie bo może Xavi będzie out. Jest tu trenerem tyle czasu że coś powinno być widać. A tu nie widać żadnych pomysłów. W ataku gramy "co wyjdzie" obrona się rozjechała. Piłkarze się nie rozwijają wcale albo złapali regres.... ciężko się na to patrzy. Tylko kto za Xaviego?
0
No nie wiem czy karny.
0
Zjazd w obronie jest nieprawdopodobny.
1
@kamyk_23 Bardzo ładny piesek. A właściciel no cóż do utylizacji. O ile to oczywiście nie jest fake ale wtedy do utylizacji ten co to wymyślił.
0
@Pawel13sz Prawdziwe to czy z jakiejś gry / filmu?
10
"Królewscy domagają się sprawiedliwości" nie spodziewałem się że Real Madryt będzie chciał oddania mistrza Barcelonie za nie uznanego gola Messiego z Atletico. Czy CdR w którym bodajże Bale strzelił ze spalonego. No człowiek się uczy całe życie.
3
@Lukikiki A potem się ocknąłem starsza pani okazała się starszym policjantem a laseczka okazała się pałą policyjną którą dostałem przez łeb bo spałem na ławce w stanie nietrzeźwości oraz za próbę przekupienia policji dwoma euro.
1
@Pawel13sz To wiem. Ale pomyślałem o np FdJ który też może tam grać i tu się zawahałem.
2
@Pawel13sz Niech bierze Lewego Ferrana i Pseudo Brazylijczyka to przynajmniej będzie jakiś plus.
5
@Barti_Blaugrana Która zjada naszych na swoich pozycjach (no może SB tu jest wyjątkiem).
4
@Kuba_1 Kobieto jak odda dwa celne (groźne) strzały to będzie dobrze bo ostatnio to się głównie kopie po czole.
6
@Rust_Cohle Nie rozumiem tego..... naprawdę tego się wyjaśnić nie da. Teraz jak on komuś macha rękami bo mu nie podają to powinni mu to pokazywać.
0
@RafiVeB Tuskowi zawsze kromka masłem w piach?
3
@Luciano99 Marka grzybica.
1
@FcPortoFan1999 Właśnie tak podejrzewam hehe. Na początku trochę pofikają a potem wszystko wróci do normy.
@kamyk_23 No i dobrze że wyszło. Teraz za to trzeba ich posadzać do paki. A potem następny wsadzi platformersów i może w końcu kraj się pozbędzie pasożytów (chociaż wątpię i tak jak napisałem wyżej że początek będzie dobry a potem już się uspokoją).
0
@kamyk_23 Chyba pierwszy raz się z Tobą zgodzę haha. Oby oby niech ich wypalą żelazem potem przyjdą następni (już nie będzie że się nie ruszamy) i wypalą tuska. W ten sposób (jedyny sposób) może oczyścić się polska scena polityczna z aferzystów złodziei agentury oraz posłusznych idiotów którzy zrobią wszystko byle by ich ktoś poklepał po pleckach za granicą. A co do tego że będzie za co platformersów ścigać nie mam wątpliwości.
1
@FCB24 Ty nie napisałeś ale koledze @takisobiektos chodziło o to że gdyby iść tym tropem i przywrócić (bo przecież nie wina sportowców że mają polityków jakich mają) ruskich to by był wielki krzyk.
1
@Fantastyczny Chłopiec Nie obrażaj psów bo są bardziej uczciwe od tego c....
Najlepsze jest to że on z tego co pamiętam nigdy nawet nie był odstawiony od sędziowania. A teraz RM tv robi filmy o sędziach. Szkoda że nie pokazują wałów na swoją korzyść. Dlatego uważam że cała liga powinna robić to za nich. Idzie mecz z Realem no to filmik.
0
@jacobFCB Piotra Filipczyńskiego tzw "skarbnika lewicy" który ukrywa się pod pseudonimem Peter Vogel a którego ułaskawił komuch Kwaśniewski.