Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future No właśnie "dla gości co ogarniają AI nie jest trudno odróżnić zdjęcie AI od oryginału". A myślisz że większość dziennikarzy czy innych kręcących afery ogarnia? Tym bardziej jeśli będzie chodzić o kogoś kto się im akurat nie podoba.
1
@norbi77 Masakra nie? Normalnie by człowiek nie uwierzył że takie przypadki są możliwe a w Polsce non stop coś takiego się trafi haha.
0
@tomek8756 Nie chcę Cie martwić ale u mnie było to samo i się okazało że najpierw padła a potem bodaj płyta główna. W każdym razie nie opłacało się tego naprawiać. Ale objawy były właśnie takie działa działa i się wyłącza (włączał się tylko po podpieciu do pradu). Potem znów działał chwilę bądź kilka dni bez reguły. Zwykle się wyłączał jak odtwarzał muzykę lub film. Dlatego na początku myślałem że się grzeje za bardzo. Ale w pewnym momencie padł całkiem.
0
@DonCarletto Gdybym miał taki sztab to bym wolał się zapytać pierwszej osoby którą bym spotkał na ulicy.
1
@Pedri16Future Myślę że będzie tylko gorzej z czasem rozwój AI może dojść do tego że nawet w sądzie nie rozróżnią czy film albo zdjęcia są podrobione. Już teraz AI generuje takie grafiki / zdjęcia że nie wiadomo kto to zrobił.
3
@Pedri16Future Po drugim razie powinien iść siedzieć bo widać że psychiczny. Na co czekają? Aż ją zabije bo mu się styki we łbie przepalą?
1
@Rust_Cohle I teraz bądź mądry i się domyśl czy "x" to literówka czy tak się osobo-postać akurat czuje.... dramaty współczesności.
1
@esem91 No nie wiem. Z tego co słyszałem II jest we wszystkim lepsza niż I. Poczekam aż wyjdzie i sprawdzę. Bardzo mnie inspiruje jak szybko się pojawią mody zmieniające Aloy bo podobno trochę się jej przytyło chociaż przed premierą podobno ją trochę poprawili chociaż nie śledziłem tematu jakoś wnikliwie.
0
@thorin A nie na Marcelo? Trochę tego było haha.
1
@don'T.R.I.P.e To że ludzi śledzą i podsłuchują to w tych czasach raczej nie jest zaskakujące.
A to że zwinęli jakiegoś dzieciaka bo głupi to bardzo dobrze bo ten żartował a inny może nie żartuje i co by było wtedy?
0
Chyba po Xavim. Szloda Yamala bo się chłopak może zwinąć mentalnie.
1
@J4no Już w pierwszej minucie było w plecy. Robert strzelił gola przy dużym szczęściu. Ogólnie nie zły mecz Lewego. Yamal ładny gol ale zmaścił jedną 100 i jedną sam na sam. Rekin stał się delfinem.
0
Wytrzymałe koszulki mają.
1
Wiek wiekiem ale tu to zaje..... k... żeby to się nie zemściło.
12
No szkoda. Ale przecież on ma 16 lat nie będzie lądował wszystkiego.
0
Bramkarz jakiś taki nieżyt żywy.
0
Chyba nie było jak strzelać.
0
Tylko się nie rozsyp młody. Brawo.
0
Spalony jak.....
1
Ale fart. Ale farta też trzeba mieć.
3
Do zobaczenia w następnym roku znając ten sztab.
4
Następny załatwiony....
0
@TR3YWAY Coś niepodobny.
0
Czyli jednak potrafiliśmy stracić szybciej. Nie jest tak źle.
2
Czasem tu ludzie piszą "smacznej kawusi". No to już nie długo haha.
0
@marcin62 Mario wyszedł rurą czy normalnie?
1
@Stoiczkow Masakra co za świat. Pijany naćpany na lekach i cyk okoliczności łagodzące. Śmieszne prawo.
2
@norbi77 Aha. Moim zdaniem powinno się całkiem wywalić coś takiego jak ulaskawienie. Miejsce przestępców jest w pace. A nie że znajomy to go ułaskawił. I kij z tymi dwoma ale tu prezydenci ulaskawiali morderców (kwach) i gangsterów (boluś).
1
@tristan87 Ciekawe kto będzie ułaskawiał jego kolegów po kadencji bądź dwóch.
0
@norbi77 Dlaczego podawanie się? Odebrali im mandaty poselskie? Bo nawet tego nie śledzę.