Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ambasador Gdybym odpowiedział szczerze to bym dostał bana.
2
"Tydzień wcześniej stało się to podczas treningu. Lekarz powiedział mi, żebym się uspokoił, że to ustąpi" oni tak ze wszystkimi kontuzjami chyba robią. Chłop pada na boisko albo zrywa więzadła a oni "spoko" za chwilę ustąpi.... szkoda słów WSZYSCY do wy.... na zbiry pysk.
3
Nie mówcie mi że to jest prawda. Bo jeśli tak to kompromitacja.
https://kresy.pl/wydarzenia/szef-mon-niemiecka-pomoc-ukrainie-to-najlepsze-zadoscuczynienie-dla-polski-za-straty-wojenne/
Jedynym zadośćuczynieniem szkopów dla Polski powinny być gigantyczne pieniądze. Nic innego nie wchodzi w grę. Ale nasi politycy to miękkie.... i prędzej by się popłakali niż na forum międzynarodowym podnieśli tę kwestię.
1
@Kinginiesta Ale brednie "niech zrozumie że Ukraina jest obecnie jedynym buforem dzielącym nas przed wchłonieciem przez ruskich".... po co my w takim wypadku jesteśmy w NATO i jako jeden z kilku krajów płacimy te 2% PKB na wojsko? Po co idą miliardy na wojsko rok w rok z budżetu? Bo jeśli i tak to Ukraina broni nas przed wchłonięciem to NATO jest do zaorania. Miliardy na wojsko powinny iść na służbę zdrowia bo to i tak na nic.
Ukraina walczy TYLKO za SIEBIE. I powinni być wdzięczni Polsce i całemu NATO że tak ich wspiera. A oni (elity) na Polskę plują i kasę kradną. Tylko że o tym się w mediach głównego ścieku nie mówi no bo przecież "walczą za nas".
Nawet można by powiedzieć że czym dłużej to tam trwa tym lepiej dla nas bo Ukraina na pewno nie wejdzie do UE jak trwa wojna. A oni w UE są nam potrzebni jak psu piąta noga.
1
@ranger3120 Nie tyle do Gothica bo to zupełnie inna historia i bohater ale Kroniki Myrtany to bardzo ciekawa sprawa.
3
@macio_944 Szczerze mówiąc jeśli to był oficjalny mecz jakiegoś u11 to powinien mu wyjaśnić co i jak i dać czerwoną. Po to są w sporcie zasady. Za chwilę zrobi faul przy interwencji zacznie płakać i co wtedy?
Vini na plaży za młodu strzelał ręką płakał i mu uznawali. To teraz robi to samo. Zmieniło się tylko to że nie płacze haha.
0
@Pedri16Future No nie byłbym taki pewny że wejdziemy. Mając w perspektywie mecz na wyjeździe np z Walią.
0
@szkutnik91 Uwierzę jak zobaczę. Teraz to będzie pi...... o trenerach bądź ile aż do lipca.
0
@FCBarcelonista No może. Wszystko jest kwestią tego ile więcej będą chcieli. Bo też nie ma co przesadzać.
10
@TR3YWAY Prezes rządzi prezes odpowiada prezes decyduje i po temacie.
0
Zastanawia mnie czy to jest potrzebne. Przecież nie tak dawno chyba mieli nowe kontakty (obaj wg internetu mają do 2026). Więc klauzulę mają pewnie wysokie. Coraz bardziej mi to wygląda jak podpisywanie dla podpisywania a płace rosną.
Ludzie narzekali że Messi "podpisywał co chwilę" a teraz robią to samo. Tylko co dawał Messi z kolegami a co dała obecna kadra (przynajmniej na teraz).
2
@MESSIah16 Niech administracja przestanie kraść to będzie amunicja.
0
@Janas11224 Co do tego Suicide Squad to też nie grałem ale na YouTube widziałem porównanie grafiki no i nie wygląda to dobrze.
A w tym roku czekam na kilka produkcji które będą na PC.
Horizon Forbidden West
Path of Exile 2
Space Marine II
I ostatnio wpadło mi w oko Phantom Blade Zero ale nie wiem czy to planują na ten rok.
Po cichu liczę że Larian się zlituje i jednak ogłoszą dodatek do Baldur's Gate III. Ale nie wiem czy to w ogóle możliwe (bo w planach podobno nie było ale sami powiedzieli że się nie spodziewali takiego przyjęcia gry).
0
@Fcbsoci1980 Nie mówię że się skończyła. Ale też nie wygląda dokładnie jak za Pepa. Powiedziałbym że ewoluowała jak cała piłka. Drugą sprawą jest czy jest w obecnych czasach najbardziej efektywną metodą gry. Bo moim zdaniem nie.
3
@arasz1819 To może kolega poda mi źródło informacji o tym że Braun jest ruskim agentem bo czekam na to już chyba z drugi miesiąc haha. Takie samo "oczywiste".
0
Problem nie polega na tym że to Xavi chce grać jsk wtedy kiedy był piłkarzem (bo wtedy po odejściu Xaviego coś by się zmieniło). Problem jest w tym że tu cały klub tak chcę grać. Pójdzie Xavi i wezmą następnego wyznawcę DNA. No chyba że w końcu ktoś przejrzał na oczy. Chociaż śledząc doniesienia coraz trudniej mi w to uwierzyć.
0
Trudno się dziwić skoro Xavi jest jego największym zwolennikiem. Skoro Xavi odchodzi to wie że u innego trenera raczej by nie grał.
0
@MessiForeverTheBest
"dziennikarz" to jest lis stokrotka czy inna gozdyta (specjalnie piszę małymi literami bo ich nie szanuję wcale).
3
@Saviola88 Teraz to już siedem gwiazdek. Skrót od platformy ma dwie litery haha.
0
@BulaKG Jestem za jak się zgodzą go oddać za milion a on grać za polską najniższą krajową.
3
@PatrychoO Ostatnio tak to u chłopów Messi strzelił. Wyłączając przypadek Ferrana (do czego sam się przyznał). W sumie to jest dramat.
0
@MESSIah16 Ciekawostka (ale nie wiem czy to prawda). Kiedyś był o nim jakiś program. I tam była informacja że to on opracował nazwijmy to "język migowy" jednostek specjalnych. Po prostu po wyjeździe do Stanów nie znał angielskiego a w czasie walki musiał się jakoś komunikować. Ale tak jak mówię nie wiem ile w tym jest prawdy.
0
@doc Mam nadzieję że to tylko takie pieprzenie i pracują nad kimś z zewnątrz. Tylko nie mówią tego głośno bo za chwilę ktoś wjedzie z kasą a my nie będziemy mogli się licytować jeśli chodzi o pieniądze.
0
@Dari0G Chyba prawda bo na facebruku tej fundacji jest post sprzed 6 godzin jak ten pies je.
@Encore Bardzo mnie zastanawia czy aż potrzeba ściągać ludzi z odległości 700 żeby się dostać na wysepkę na Bugu? Bo chyba w tym cały problem był. Nie mają łodzi bliżej? Nawet prywatni ludzie? Tym niemniej dobrze że się udało. Ale dziwne to jest...
1
@ranger3120 Chyba nic z tego. Wygląda to identycznie jak u mnie kiedy padła płyta główna. W sumie nie wiem czy nawet nie taki sam telefon miałem. Ewentualnie może baterie inną wsadź bo mi się tak udało raz włączyć. Jesli nie odpali na innej to znaczy że raczej sam tego nie naprawisz.
0
@sevs Risen 1 fajny. Arcana to nie jest Gothic tylko abominacja.
Też teraz gram w starą grę Hidden and dangerous 2 polecam.
2
Mógł chyba grać Lewemu.
0
@dominox1998 Nie zapłacili za prąd chyba...
@joloskyy A jak dostał czerwoną po drugiej żółtej to nie może?
0
Śmiech... on go faulował? I to na kartke?
0
Brawo Brazylianiec oby bez kontuzji.