Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no ciągnie nas szesnastolatek.... to jest w sumie straszne.
0
@Coutinho007 Dlatego napisałem "może" haha.
0
@karci0 Bo wtedy miał wpływ na to co robią na boisku a teraz jakoś tego nie widzę.
1
Ten sezon jest na straty w LM dostaniemy może nie od Napoli ale dalej tego nie widzę. Lepiej by było dać nowego trenera i niech ma te kilka miesięcy więcej. Ale podejrzewam że po prostu nie ma kasy bo inaczej czekanie do lipca to debilizm.
1
Nie pojmuje dlaczego my nie strzelimy za 16....
0
Wsadził ładnie. Niewykorzystane sytuacje się mszczą.
1
Żółta powinna być jak nic.
0
Marc na lekach chyba.
1
Brawo młody. Dośrodkowanie też ładnie.
0
Nie wiem czy nie lepszy był by strzał.
1
@MESSIah16 A przed wyborami jego środowisko latało na granice i domagało się wypuszczania wszystkich jak leci. Ani jemu ani kaczorowi nie wierzę za grosz.
0
@Ambasador Lewica to by chyba chciała zakazać wszystkiego.
0
@Serducho Sędziowanie sędziowaniem. Ale czy widzisz np postęp w grze? Czy widzisz rozwój naszej młodzieży? Bo mi się wydaje że w porównaniu do ostatniego sezonu czy nawet dwóch nie ma postępu. Albo jest ale minimalny. LY fakt że gra ładnie ale nie wiem ile w tym jest zasługi sztabu trenerskiego (przy tak młodym zawodniku to ciężko stwierdzić). Balde moim zdaniem się nie rozwinął wcale. Wchodzą młodzi do obrony i ok ale ile ich gra jest wynikiem pracy Xaviego a ile nazwijmy to talentu.
Ale abstrahując od tego według mnie trener odpowiada przede wszystkim za organizację gry i reagowanie na to co się dzieje. A w tym sezonie w obronie jest chaos i w ataku nie jest lepiej. Mam też wrażenie że Xavi nie ma posłuchu u piłkarzy bo nie chce sobie robić wrogów. Np Koundé grając w środku jest czasem elektryczny ale Xavi i tak go tam daje bo według plotek Koundé nie lubi grać na prawej. A powinno być albo prawa albo ława. Lewy to samo. Xavi nie raz mówił że Lewy powinien być bliżej środka bliżej pola karnego. I co robi Lewy? Biega po skrzydłach i bawi się w Ronaldinho.
3
@Forsyth Starożytni Rzymianie lub Grecy mówili coś w stylu "tylko głupiec pokłada wiarę w sojuszu z silniejszym" a my dalej myślimy że ktoś za nas przyjdzie umierać jak by co. Już II światowa nam powinna lczy otworzyć ale jak widać duża część społeczeństwa dalej żyje w bańce.
Możesz mieć sojusze i nawet powinno się mieć ale to nie znaczy że na tym się powinno opierać bezpieczeństwo kraju. To powinien być dodatek do armii na najwyższym poziomie.
9
Szczerze mówiąc się im nie dziwię. Wszyscy wiedzą że stoimy w miejscu. Nasza gra jest często na zasadzie "może coś wyjdzie". Nie widzę ani jednego wypracowanego schematu. A Xavi nie robi od wczoraj. Nic dziwnego że największemu rywalowi taki stan rzeczy pasuje.
0
@Visca_barca Znaczy chodziło mi o żywych haha. I może i lepiej bo gdyby się okazało że faktycznie gdzieś jest lepiej. Że człowiek jest z rodziną zdrowy i zadowolony to by były masowe samobójstwa.
0
@szkudi7 Moim zdaniem nie ma po śmierci nic. Przestajesz istnieć. To nie jest sen.
Może się człowiek "odradza" ale i tak nie jest w stanie stwierdzić i udowodnić że " byłem tym i tym". Ale też w to nie wierzę.
Druga sprawa to to czego bym chciał. Fajnie by było gdyby człowiek się spotykał z rodziną. Ale tego się nie dowiedział nikt.
@FCB_dimiC Nie wiem jak teraz ale w 2021 przyrost naturalny był zdaję się na minusie. Więc może i prawda.
0
@JordiAlbion @pt9 Aż z ciekawości sprawdziłem na wikipedii. I faktycznie.
https://ibb.co/TLdfrtS
1
@draxidox Pytanie czy wtedy był przepis że musi mieć na lini nogę? Bo mi się coś wydaję że to wprowadzili koło mistrzostw świata w Afryce.
1
@tbas Nie no czerwień jak nic. Przecież jak się poślizgnę na piłce to nie znaczy że mogę komuś połamać nogi.
0
@doc Ciekawe jakby wyglądała Metallica gdyby on nie zginął.
0
@Culers Mnie zastanawia w tej całej sytuacji czy nie było faulu na Pedrim wcześniej bo zdaję się że sędzia pokazywał przywilej. Więc faul na Pedrim powinien być brany pod uwagę.
0
@Gaz Taktyczny.
1
@oleoleole Masz oczywiście rację. Ale nikt inny co kolejkę nie robi filmu jak to mnie arbiter skrzywdził. Niech zamkną japy i siedzą cicho bo sami robią zła atmosferę. A co do sprawy Negreiry niech dadzą sądowi robić swoje . Ale nie jak tylko coś trzeba przykryć to dawaj artykuł (przykład wał z Almerią).
2
@Ojciec5tkidzieci Kapela to też lewica i to chyba najbardziej hardcorowa. Tak że wszystko się zgadza haha.
0
Przecież wiadome jest że na koniec tej sprawy wyjdzie że wszyscy tylko nie Real Madryt mu płacili. Będzie narracja "jedyny sprawiedliwy zawsze pokrzywdzony".
A wały na Var i nie tylko trwają już x lat. Wystarczy prześledzić sytuację. I widać karne widmo gole ze spalonych nie uznane gole dla rywali czy anulowanie lub w ogóle nie dawanie kartek.
1
Spoko zrobi się towarzyski z drużyną z Arabii albo MLS nie ma problemu.
1
@Kidd Nie pisz że mu odpiszesz tylko w końcu odpisz. 2.5 miesiąca to już znęcanie się.... chłopak czeka w nerwach pewnie.
0
@Kgorecki2500 Pięknie Rudego zgasił.
0
@Popitek12
I swear, I'm gonna live forever
Tell my maker he can wait