Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak chcecie się przekonać jak wygląda "debil w esencji" to zapraszam do linku....
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-serie-a-mateusz-skoczylas-w-asnie-zepsu-swoja-przygode-w-milanie-sprzedawa-na-lewo-bilety/tz9Ntk16/
No nie mam pytań.
0
@takisobiektos @pt9 Ale Barcelona może cię uczynić nieśmiertelnym. Z całym szacunkiem ale Inter czy Tottenham nie bardzo. Rozumiem że rodzice chcą dla niego dobrze i ok ale pisanie czegoś w rodzaju że sprawdzają miejsce pracy w kontekście Barcelony jest dziwne. Bo to nie jest klub z IV ligi co ma jedno boisko. Projekt sportowy to samo. Co to w ogóle znaczy? Wiadomo że chcemy wygrać wszystko bo tak działa klub ale czy to się uda? Czy możne przyjdzie kryzys i trzeba będzie dać z siebie więcej. Kto to wie? Wiadomo że każdy chciał przyjść się podpiąć pod Messiego Suareza Neymara. Ale ich nie ma i teraz muszą być tacy którzy czasem ZAANGAŻOWANIEM wygrają mecz. I w tym kontekście pisałem że jak nie chce grać w Barcelonie to droga wolna (to samo powinno się tyczyć obecnej kadry bo takie coś jak ostatnio nie może mieć miejsca w Barcelonie).
1
@tbas A co on robi łaskę Barcelonie? Nie chcę to droga wolna. Bodajże Stoiczkow powiedział kiedyś "jeśli musisz się zastawiać czy chcesz grać w Barcelonie to cie nie potrzebujemy". To piłkarze mają udowadniać że są godni gry w Klubie a nie na odwrót.
0
@626 Reforged to dno. W porównaniu z oryginalnym Warcraftem.
@Khajio Kto wie może będzie po przejściu przez Microsoft wszystko możliwe bo pod Activision nie było szans (nawet reforged nie zrobil tak jak obiecali.
@Gall Grałem od premiery do końca Shadowland. Na golbie od Warlord of Draenor.
0
Blizzard / Warcraft:
Dwie dobre wiadomości.
Po pierwsze Diablo I oraz Warcraft I i II zostały dodane do Battlenetu.
https://www.gry-online.pl/newsroom/diablo-1-i-pierwsze-odslony-warcrafta-dostepne-w-battlenet-z-miej/zc28189
Po drugie podobno na zbity pysk wylecieli ludzie odpowiedzialni za fabułę w WoWie. Kto sledzi ten wie że ostatnio fabuła nie była najlepsza (że tak to delikatnie ujmę).
https://www.gry-online.pl/newsroom/zwolnienia-u-tworcow-wow-mialy-dotknac-zespoly-odpowiedzialne-za/za28196
0
@AFA Lipiec 2016 stare jak świat.
0
@MESSIah16 Lech do 1000 musi dojechać niech wyprzedza JPII haha...
0
Wyszedł z nory w końcu. W sumie już się zaczynałem zastanawiać co z nim. Bo normalnie to jako " dyrektor finansowy Barcelony" był co dwa dni a ostatnio jakby mniej.
0
@RosjaninBut Kobotko to jest ten chłop co na polecenie Amerykanów wystrugał z banana płaczka Szymka.
Powiedzieli mu "wy Kobotko wiecie rozumiecie" a on udaje że "wie i rozumie" i teraz już nie będą z CPK walczyć. Rząd Polski nie decyduje o NAJWAŻNIEJSZYCH sprawach tak naprawdę. Nikt nie będzie się brał za interesy z kimś tak niestabilnym że wywala wszystko bo inna partia to robiła.
Tu rząd może sobie udawać mocnego w sądach czy innym TVP a nie tam gdzie jest kasa do zrobienia. O tym decydują starsi i mądrzejsi a nie jakieś leszcze jak tusk czy kaczyński.
Pytanie kto ma więcej do powiedzenia czy jeszcze USA czy Niemcy.
0
@DonAndresFCB Chyba jak sobie na fifie włączą.
0
@barcanawieki Nic dziwnego. Bo w Wieczystej właścicielem jest milioner jakiś. Kwiecień czy jakoś tak i na siłę chcę awansować.
0
@Sulimo Moim zdaniem jednak Święty Grall lepszy.
26
Czyli sędzia wie że czerwień ale daje żółtą.
Dobrze że nie chodzi o Real Madryt bo znów byłaby aferka jak po ostatnim meczu i pojawił by się artykuł o Negreirze a tak mamy trochę spokoju haha.
3
Aha Jak to Barcelona ma w zwyczaju, po dotkliwych porażkach drużyna zbiera się na wspólny posiłek" no to już wiemy gdzie problem. Po prostu chłopaki się nie potrafią umówić normalnie tylko ktoś rzuca luźne"robimy grilla" to oni myślą że trzeba meczy prze....
1
@MesQueUnClub96 Co kto lubi. Nie mnie oceniać.
Bardziej mnie interesuje kto to w ogóle jest? Jaka pozycja i czy ktoś w ogóle widział jak gra. Czy to znów jest wynalazek na podstawie jednego sezonu?
0
@Pedri16Future Jakiś debil.
1
@Michu94 Czyli hiszpańskiego się nie da nauczyć? Bardzo k... ciekawe.
2
Ja bym to nazwał "lista do skreślenia". My musimy odejść od DNA bo już sięgamy dna jeśli chodzi o to jak wygląda nasza gra na tle przeciwników w Europie i coraz częściej w lidze. DNA to można grać jak się ma speców pokroju Xaviego Iniesty Messiego czy Suareza. A nie gości co zapomnieli jak dryblować a o szybkich podaniach i wyjściu do piłki i na wolne pole to chyba wcale nie słyszeli.
Z tej listy MOŻE Arteta by mi się podobał bo trenuję w PL i jakoś to wygląda ale to też w sumie niewiadoma. Arsenal to jednak nie jest Barcelona jeśli chodzi o presję dziennikarzy a on też tam nie jest od wczoraj. W Barcelonie może nie mieć tyle czasu (w internecie jest że robi od 2019 w Arsenalu).
Brać kogoś co im powie "puknijcie się w łeb z tym DNA bo zatrzymani jesteście 15 lat temu".
2
@MichalZZZ A nie da się czasem przenieść save na nowego FM? Kiedyś mówili że będzie się dało coś takiego zrobić tylko nie pamiętam od której wersji.
0
@PatrychoO No nie wiem. Nie wiadomo z kiedy to zdanie jest to raz a dwa nie wiadomo czy w ogóle padło takie zdanie.
1
@LM10GOAT A sorry po prostu nie nie zauważyłem że chodzi o po 30.
0
@P33ck No ciekawe czy będzie zjazd jak MU po Fergusonie. Czy jednak się utrzymają na topie.
1
@Kgorecki2500 Może do końca. Tylko pytanie ile jeszcze to zajmie.
0
@LM10GOAT A Gavi Pedri Urugwajec Yamal i reszta młodzieży to nie?
0
@KamQiX Ja natomiast mam wrażenie że te newsy o wielkim placzu to jest:
a) fake
b) robią tak bo wypada
c) płacz bo w końcu może przyjść ktoś co zacznie wymagać i przestanie pier.... o DNA.
I niestety obawiam się że "c" jest po części prawdziwe. Bo może ktoś będzie wymagał (czego piłkarzyki nie chcą bo im wygodnie jest jak jest) ale wątpię żeby zarząd się zgodził na porzucenie DNA. Chociaż może w końcu się obudzą że ten styl już nie działa.
0
@tristan87 Robią tak bo żaden nie dostał wyroku za taki cyrk a powinien iść siedzieć albo płacić miliony grzywny i po pysku dostać przy okazji to by się nauczył następny.
11
@draxidox Szkoda tylko że znowu w świat poszło info o "polskich obozach" a tego że"przeprosiła" to już nikt nie zobaczy albo jakiś ułamek tych co widziało oryginalną wersję. Za takie coś to powinny być pozwy na grubą kasę i może wtedy by jeden z drugim przestał się"przypadkowo" mylić.
0
@Kuba_1 Nie wiem co to za gość szczerze mówiąc ale wczoraj jak w pewnym momencie pokazali Gündogana to też sobie pomyślałem że chłop myśli coś w stylu "matko po co mi to było".
7
@LM10GOAT Niech grają do końca sezonu tak jak wczoraj przez 15 minut. A nie na pół gwizdka.
0
No gość ma rację. Tylko że var musi być używany uczciwe. Co tam widać to to jest. A nie sędzia nie widzi ręki która jest ewidetna to pokaże tylko jedną powtórkę w której akurat kąt jest taki że mogą być wątpliwości. Wczoraj ręką w meczu Barcelony była ale przy ciele i dobrze że var to zmienił. Ale w tym sezonie było wiele sytuacji które w epoce var są nie do wybronienia.