Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tygrysa nie ma? Tylko Oriol musi?
0
@Firestone No nie wiem. Czy zagranie 5 meczów to jest takie wyzwanie?
Moim zdaniem właśnie po sezonie 20/21 on wrócił za wcześnie potem druga kontuzja i tak się to wraca non stop.
0
@Litman Dlatego mówię chciałbym tu jakiegoś Niemca albo innego Serba kogoś kto by się za nich wziął. Od lat mam wrażenie że u nas trening to jest zabawa. A potem braki wychodzą.
6
Ciekawe czy u Pedriego to jest efekt sezonu co go zajechali czy jednak my jesteśmy tak c.... przygotowani do sezonu i się sypią w najważniejszym momencie.
0
No bez jaj. Następny?
1
Dużo nie brakło.
0
Zmieńcie go. Szkoda kombinować.
0
@Rewolucja123 Nie chcę nic mówić ale tamci nie mają szans.
https://ibb.co/XZMWrfh
0
@tbas Chciało by się powiedzieć "szlyczna".
1
@Comentateiro Dokładnie. Może sobie dopisać do CV. Wygrałem połowę z City.
1
@norbi77 Jak ktoś ma Twittera to niech zapyta Mateusza. Jak się nazywa laliga w momencie nie podyktowania kilku karnych dla Barcelony? I jak to jest że gdyby nie var to Real miałby x punktów więcej i to od lat. Rozumiem że też LaLigaNegreira a to było robione dla zmylenia przeciwnika.
0
@Pawlak1992 Ostatnio był artykuł że Deco mówił że jeszcze nie rozmawiają z nikim. No to albo ściemnia albo się obudzili.
4
Czyżby się nagle okazało że sędziowie w Hiszpanii nie są tacy dobrzy jak się wszystkim wydawało? Ależ zaskoczenie a wystarczyło popatrzeć na mecze Barcelony i to od lat. Jak nam nie gwizdali karnych nie uznawali goli raz nawet na wagę mistrza (do czego sam się potem przyznał). Wystarczyło popatrzeć bez udawania co robią a meczach Realu Madryt. Jakie im gole uznają jakie dają karne czy jak pobłażają ich zawodnikom (ile czerwonych nie dostali jeden z drugim?).
Teraz sędzia ich skrzywdził (albo i nie bo mógł rogu nie dać wcale) i nagle wielkie larum. Niech popatrzą na tabele jak by wyglądała gdyby nie sędziowie i ją w końcu zrozumieją...
0
@tomek8756 Błazenady odcinek już w sumie nie wiadomo który ale na 100% nie ostatni.
0
Zorientowali się że proces zatrudnienia trenera powinien być dłuższy niż 2 tygodnie. Niech chłop powie (ktokolwiek by to nie był) kogo by chciał kupić kogo sprzedać. Jaki sztab. I potem to zrealizować a nie że trener mówi chcę tego a potem ma co innego. Niech przedstawi wizję stylu gry. I rozwoju młodzieży której nie brakuje.
0
@Witekk10 Dziękuję dobry człowieku.
3
Nie ma co po nim płakać. Wiadomo że można było podbić stawkę tylko pytanie po co? Na transferach na siłę dobrze my nigdy nie wyszli. Poszedł gdzie chciał jego sprawa.
Bardziej bym się zastanowił na przykład nad tym dlaczego jak się kimś młodym interesujemy to w mediach od razu jest na ten temat informacja. Przecież chyba logiczne że to źle wpływa na transfery. Info powinno wychodzić jak wszystko jest klapnięte. A nie jak my o kimś myślimy. Dział transferowy jest chyba tak samo do zaorania jak medyczny.
0
@Sulimo Nie szok. To było pytanie retoryczne. Co można zobaczyć klikając na znaczek "edycji" haha.
0
@Lidwinho Czyli gwałcisz sam siebie.
3
Cytując Muradina Miedziobrodego z wspaniałego Warcrafta 3 można by powiedzieć w strone Tuska "jak na człowieka to coś ci powoli idzie co?
https://skrotpolityczny.pl/100-konkretow/
Zostało nie całe 20 dni a tu praktycznie nic nie ruszone. Czyżby znów kłamał?
0
@MichuZ44 Jak się nazywa ta nuta? Wiem że kojarzę ale nie mogę sobie przypomnieć....
1
Call of Duty.
Bardzo ciekawy pomysł.
0
@Foro Da się. Robisz dwie postacie i każdy kieruje swoja. A ekran się dzieli.
0
@Pedri16Future "Do 5 lat więzienia" No mam kurwa nadzieję że się ktoś pomylił i miało być "od".....
2
@Foro Baldur's Gate 3
Najlepsza gra ostatnich lat na 100% a zdaniem wielu najlepsza w ogóle (moim zdaniem też).
0
@sokot Dobrze powiedziane haha. Elona można lubić lub nie ale porównanie go z wiadomo kim to już jest inny poziom pojebania. Już nie wspominając o tym jakie ten szajs robi zdjęcia...
2
Czasem się zastanawiam czy poprawność polityczna już osiągnęła apogeum. Ale potem wychodzi coś nowego i już wiem że nie ma takiej ściany której przebić by nie mogli.
1
Widział ktoś to na żywo? Faktycznie tak było czy tylko dobra klatka?
0
@Szklaner Nie dało się nie dawać tej reszty? Cały czas krzyczeli że pis zły. To powinni anulować i tyle. To jak by nie było jest zaoszczedzone 1/4 całej kwoty. Inne rzeczy jakiś potrafią wstrzymać...
5
Przeglądałem sobie Twittera i jakież było moje zdziwienie kiedy to zobaczyłem. No przecież miało być inaczej. Oni tacy nie są hahahaha.