Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@[Oli] Otóż się mylisz. Takie rzeczy pokazywali na Polsacie w wydarzeniach jako relacja z marszu równości w Warszawie kilka lat temu. Ostatnio na forum ktoś też wrzucał link z Twittera jak na paradzie równości chłop w damskich ciuchach wychodzi na krzyż i to mi przeszkadza. Na prawdę nie musisz szukać jakiś dziwactw żeby na takie rzeczy trafic. Więc się zastosuj do własnej rady nie pisz idiotyzmow.
A napisałem o tym co mi przeszkadza bo wcześniej w komentarzach było zdziwienie że taki artykuł tu się pojawił i jest tylko o homo związkach. Więc zwróciłem uwagę że mi (i podejrzewam że 99% innym) nie przeszkadzają normalni ludzie.
1
Niech sobie będą z kim chcą mi to nie przeszkadza ani nie boli nie moja sprawa co kto robi w domu. Powiem więcej kiedy wyszedł nowy Baldur zacząłem oglądać streamy jak grają Jen i Aliona (jedna to aktorka głosowa jednej z postaci a druga to reżyserka gry i jej dziewczyna) i ogląda się je bardzo dobrze. Są zupełnie normalne i NIE JADĄ na tym że są lesbijkami i tak powinno być. Nie ukrywam że są dla mnie że się tak wyrażę "estetycznie przyjemne" i dwóch kolesi bym nie oglądał. Podejrzewam że to jest kwestia mojej orientacji (bo chyba nie jest dziwne że mi się podobają kobiety (chociaż w dzisiejszych czasach to nie wiadomo co jest dziwne haha))
Natomiast problem mam z tym jak ktoś cały wizerunek robi na swojej orientacji (bo więcej nic ciekawego sobą nie prezentuje) oraz z marszami równości i to nawet nie z całymi. Przeszkadza mi jak są akcję typu chłop prowadzi drugiego na smyczy po ulicy z okazji marszu.
0
@FCBparasiempre Matko to było tyle lat temu. Nie pamiętam tego meczu. Ale bardzo dobrze pamiętam tamtą sytuację i sędziego. Ale ten czas za.... już 19 lat. Wtedy piłka była inna. Nie wiem czy lepsza ale na pewno się bardziej na mecz czekało (druga sprawa że było więcej czasu).
0
@lucca87 Po co? Czy do Barcelony mają przychodzić średniaki? Mamy ich już wystarczająco...
1
@Cochise Mi się wydaje że do każdej po prostu pasuje dany kolor włosów. Może to jest kwestia przyzwyczajenia ale np nie wyobrażam sobie Britney Spears czy Shakiry innych niż blond. Albo tej babki z teledysków Whitesnake (Tawny Kitaen) innej niż ruda. Mimo że miały nie raz inny kolor to jednak coś mi nie pasowało.
1
@insp1re Żadnego pomysłu. To jest dzień jak każdy inny. O kobiety się dba cały rok. A nie na zasadzie "kurde kupię dziś kwiatki bo dzień kobiet" ludzie nie bądźmy śmieszni.
Reasumując nie obchodzę tego "święta" bo to jest dzień wszystkich kobiet. U mnie obchodzi się urodziny i rocznicę bo to się święto konkretnej osoby i nasze wspólne.
0
@Pedri16Future No i ładnie. Tylko co dało uje.... tego pomnika w kontekście walki ze zmianami klimatu? To jest raczej walka z klimatem bo ktoś to chemią umyje.
1
@MESSIah16 Ja ją w pełni rozumiem. Mój pies był ze mną ponad 17 lat. To był członek mojej rodziny. I rozumiem co ona czuła. Gdyby jakiś c.... tak urządził mojego psa to bym mu łeb urwał (poszedł bym za to siedzieć ale z uśmiechem na ustach).
3
@bartoszplucinski "Nietykalni" to w sumie zaj.... film. Jak ktoś nie oglądał to polecam.
0
@Destroyer_of_Worlds A co zrobił?
2
@PatrychoO No bo om wolno haha.
0
@Kubsoleon Wiadomo że tak. Ale myślisz że oni albo nawet ich potencjalni partnerzy biznesowi zwracają uwagę na to że jakiś random z internetu się śmieje? Bo mi się wydaje że w Polsce 99% firm chciałoby nawiązać współpracę z Lewandowskimi.
0
@Kubsoleon A oni się śmieją w drodze do banku haha. Nie dość że Lewy ma kasę z piłki to ona jeszcze robi "szum" bo ludzie "się śmieją".
Za chwilę jeden wywiad drugi wywiad za wszystko zapłacone.
4
Nie no. To musi być ustawione....
1
@arasz1819 Są też ludzie który się przyczepią do niego czegokolwiek by nie zrobił. A będą się starać bronić po w każdej sytuacji. Jeśli mamy być uczciwi.
Nie ukrywam że go popieram i bardziej szanuję niż większość gości w sejmie bo to jest chłop który ma pieniędze i się ich nie wstydzi. Doszedł do nich pracą bądź fartem mnie to nie interesuje (o ile nie ukradł) ważne że ma je przed wejściem do polityki. I myślę że Polska dużo by zyskała gdyby w polityce było więcej ludzi właśnie tego typu niż typu tusk czy kaczor.
1
@arasz1819 W Polsce ZAWSZE i pod KAŻDY protest ktoś się podpina. Zwłaszcza politycy opozycji. A goście o których piszesz to śmiało może być akcja tajnych służb mająca na celu osłabienie poparcia społecznego dla protestujących. Jak masz przykładowo 10 tysięcy ludzi na ulicy to co za problem tam wsadzić jednego czy dwóch prowokatorów? Właśnie po to żeby potem w tv pokazać "pajaca w traktorze z tym napisem o putinie". Dokładnie tak jak swego czasu zrobili z budką przy ambasadzie ruskiej co potem wyszło zdaję się u sowy. No ale żeby do tego dojść to myślenie musi nie boleć....
3
@arasz1819 W całej Europie jest zadyma polityczna bo się w Polsce rząd zmienił. DOKŁADNIE TAK.
12
@Kozinho. Nie tłumacz bo i tak nic nie zrozumieją. To jest metoda "jak nasi kwik jak inni to ignorujemy albo robimy sobie żarty"
0
@LM10GOAT Każdy kiedyś umrze. Ale po co to przyspieszać?
1
@JimMorrisonFCB W sejmie siedzą haha.
0
@tbas Nie tylko rolnicy będą w tym kraju protestować w ciągu kadencji czy dwóch.
3
@tbas Spoko za parę lat zdjęcia będą robić ci z od tuska. I tak się to kręci.
1
@ViscaelBarca2007 Mnie zastanawia jaki tu przyjdzie normalny trener z zewnątrz...
0
@Stoiczkow Wiadomo że ktoś w końcu na to wpadnie. Tylko czekać aż się w Polsce chłopy będą wcześniej przechodzić na emeryturę bo się akurat poczują. Cudowmy pomysł daję Wam za darmo.
0
@Borneo Moim zdaniem się mylisz. Bo wystarczy sobie przypomnieć jaka była narracja prowadzona przez media jeszcze z tydzień przed wojną. Jaką by nie włączył "informacyjną" to jeden z drugim "dziennikarz" wychodzili z siebie żeby ludzi straszyć a mój "ulubiony" to był w Polsacie co non stop drżę jape. Siewca śmierci na J bodajże ma nazwisko. Potem nagle się okazało że wojna i mamy inny lepszy temat to się rakiem wycofali ze wszystkiego. Trzeba było wpuścić setki tysięcy Ukraińców i nikt nie robił żadnej kwarantanny. Już nikt nie mówił o jakiś paszportach szczepieniowych. Podobno nawet Morawiecki za przeproszeniem wychował jaja i powiedział że już więcej szczepionek nie chcę. Czyli co w poniedziałek covid był nową dżumą w nocy zmutował a we wtorek już zwykła grypa w sumie? No nie tylko robili ludziom wodę z mózgu przez dwa lata a potem się pojawił nowy problem i znów skrajności. Ktoś powie żeby pomagać z głową to ruski agent.
0
@Forsyth Czyli "Trzaskowski psuje Facebooka".
0
@Borneo Warto wspomnieć że pierwszą ofiarą wojny na Ukrainie był właśnie covid. Gdyby nie to dalej w mediach byłyby liczniki. A tak z dnia na dzień ludzie przeszli z tym do porządku dziennego i się okazało że jednak nie ma na ulicach w całej Europie tyle trupów że się ludzie potykają. Tu konfa miała rację tylko nikt tego nie przyzna.
Mnie tylko ciekawi dlatego nikt się nie chce wziąć za tych co na covidzie robili interes (pewnie dlatego że z obu stron byli tak samo umoczeni czy to w kraju czy w parlamencie europejskim).
3
@TR3YWAY No kilka niedociągnięć jest.
0
@LukaszFan Znając życie Lazio się wystraszy i będą chcieli się bronić. Liczę na nich ale nie wierzę w sukces.
0
@Borneo Ja się nie szczepiłem ani razu i nic mi nie było. Za to w robocie byli znajomi co się szczepili po dwa razy a i tak jeden chłop wylądował pod respirator. Co do nadmiarowej liczby zgonów zdaniem wielu analiz to polityka rządu do tego doprowadziła. W pewnym momencie nie dało się iść do lekarza bo covid. Ilu ludzi umarło na serce czy inne dolegliwości bo lekarze "leczyli przez telefon"?
To czy konfa chcę wyjścia czy tylko taka jest narracja mediów a oni chcą reformy unii i żeby unia była gospodarcza a nie swiatopogladowa (tak jak na początku) to pomijam bo to nie jest temat naszej dyskusji. Natomiast dlatego uważasz że albo UE albo Rosja? Moim zdaniem jeśli w ogóle coś zapewnia nam bezpieczeństwo przed Rosją jest to NATO a nie UE. Gospodarczo myślimy zadbać sami o sobie np przez realizację projektów jak Kanał przez Mierzeję Wiślaną elektrownie atomowe czy CPK o którym wszyscy poza ekspertami tuska mówią że to będzie skok cywilizacyjny. Ale po co nam CPK skoro za dwa lata będzie lotnisko w Berlinie prawda?
A my głupi rozwalamy przemysł górniczy bo Niemcom się uwidziało. Za pierwszej platformy stocznie zwinęli. Prawie skończyli LOT.
Są na świecie kraje które się nigdzie nie zapisaly i im w miarę idzie nie dlatego że są gdzieś zapisane tylko politycy dbają o swój kraj. Przed Brexitem straszyli że już jest po Wielkiej Brytanii a tymczasem:
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/prognoza-wielka-brytania-bedzie-najlepiej-rozwijajaca-sie-gospodarka-europy/mw6kbm2
Jeszcze dwa zdania o Objadku haha. Co by nie mówić to Orlen za czasów pis chyba ma się dobrze. Z tego jakie są informacje zyski inwestycje ogólne rozwój przekraczają to co było za platformersów. W żadnym roku nie było straty a prezes zarabiał mniej niż ten z czasów po (chociaż tamten raz zaliczył stratę). Ja nie wiem czy to dobrze czy źle bo wiadomo że to są pieniądze zarobione między innymi na tych co w Polsce kupują paliwo. Ale fakt jest faktem.
PS: To mnie rozbawiło "i ue nie przwszkodzi kraść....." Zwłaszcza że ze dwa lata temu (albo nawet mniej) była sprawa korupcyjna u szczytów władz unii europejskiej (chyba nawet w partii gdzie przewodniczącym był nie kto inny jak Donald Tusk).