0

Ładnie strzelił. Ale dziś i tak słabo.

1

Fermín dziś słabo.

0

@HypeR A nie wiedziałem że tak działa.

0

Marc mistrz. Znaki.

0

Brawo. Przyspieszyć i efekty są na stojąco to uj z takiego grania.

0

Nasz Niemiec w pomocy ewidentnie powinien odpocząć. 20 minut i nie wiem czy miał piłkę.

0

17 minut i kopanina trochę.

2

@Kgorecki2500 Przynajmniej nikt niepowołany nie zagląda w czasie głosowania. Od razu by dostał w łeb za próbę łamania demokracji i konstytucji (czy co oni tam mają).

1

@Linghunter88 Na to nic się już nie poradzi. Musiałby całkiem człowiek internet zgasić. Co jest praktycznie nie możliwe a jak masz firmę to już w ogóle. A co za tym idzie trzeba zaakceptować fakt że teraz każdy może o każdym wyrazić swoje zdanie nawet jak jest 10000 kilometrów stąd.

1

@Linghunter88 Wątpię bo już by to napisał. Nie ma szans żeby się nie zorientował co się dzieje na internecie. A za chwilę ludzie się dowiedzą co to za firma i pójdzie biznes w p....

0

Oby Dembele grał tak jak większość czasu u nas to będzie 11 vs 10.

1

@Arden Eee raczej nie. Przecież byśmy ich aż tak nie roznieśli.

1

@blakkudium Ciekawe jak to jest w Hiszpanii. Czy są jakieś przepisy że może trwać śledztwo max tyle i tyle. Czy tak jak w Polsce rozprawy sadowe po kilka a czasem nawet kilkanaście lat.

2

@NeroTFP1 Nie rozumiem po jaki c... ją zatrudnił? Nie rozmawiał z nią co ma robić i jakie ma doświadczenie z narzędziami jakich ma używać?

1

@Lionel_Messi10 Najlepiej to tu wyglądają 3 gwiazdki. Reszta to dodatek.

0

@ranger3120 Już sobie wyobrażam tą aplikację. Wyrażam zgodę na: i wszystko po kolei wymienione.

1

@fcbarcafan19 A na steam podobno jakieś promocje się zaczynają.

0

@Greenalley Widoczne mu to pasowało bo gdyby nie to by odszedł grać gdzieś w pomocy tym bardziej że widział jakie ma szansę na grę jak był Xavi albo Iniesta.

0

Z jednej strony kasa wiadomo się liczy i może fajnie byłoby w czym takim zagrać. A z drugiej czy w piłce faktycznie potrzeba więcej meczy? I to nawet nie z punktu widzenia Barcelony tylko ogólnie. Każde rozgrywki to turniej.... kiedyś był jeden mecz albo dwa w finale superpucharu i spokój komu to przeszkadzało? Pytanie retoryczne bo wiadomo że dziady z uefa chcą grać najlepiej po 2 mecze dziennie byleby było zapłacone.

1

@Lionel_Messi10 Bierz obie jaki masz problem? Najwyżej nie zjesz obiadu ze dwa razy haha.

2

@Lionel_Messi10 W takim meczu w tej minucie coś takiego za..... to szacunek.

0

@Greenalley Wiadomo że nie. Ale czy miał tyle dobrych żeby tyle lat być na koncercie (i to przez x lat pewnie nie małym) w klubie takim jak Barcelona?

5

Wychowanek i ma puchary (jako zapchajdziura ale ma) za co się szacunek należy. Ale trzeba przyznać że chłop jest niesamowity. Całą karierę jedzie na momentach. Raid z Realem gol z PSG i teraz będzie na akcji z Neapolem.

1

@kacper_fcb Podobno na wyspach Kanaryjskich jest ładna pogoda cały rok praktycznie. Więc może tam.

0

@MarioVeB! Raczej te wszystkie informacje są wyssane z palca. Napisane żeby coś było. Tak jak z transferami.

7

Donek z przekazem do narodu hehe.

1

@tomek8756 Chyba koledzy wyżej nie wiedzą że te artykuły są pisane po to żeby się doczepić wyśmiać lub coś promować (tak jak np ostatnimi czasy masa artykułów była o tzw seks workerkach czy c... wiw co). Ludzie przecież to jest nie prawda.... Czy wy naprawdę myślicie że ktoś poszedł do onetu i mówi "przeleciałem córusie za mamusie". Artykuł tylko po to żeby wyśmiać wierzących katolików a jak damy zdjęcie z krzyżem i tytuł dobry to się kliki zgodza o nic innego nie chodzi.

0

@Jakchcesz Z niego taki Maradona jak ze mnie kierowca F1. A Jules powinien zawsze grać na boku bo w środku jak gra to często mam zawał haha.

2

@Arden Mi to wygląda na to że mu powiedzieli "słuchaj chłopie dobry jesteś ale jak będzie za ciebie dobra kasa to nara bo sytuacja jest jaka jest" przecież ani Laporta ani Deco nie powiedzą tego wprost. Wiadomo że będą gadać "ten i ten jest nietykalny" a na koniec w skarbcu kasa musi być i tyle.

2

Co oni pierdolą.... Dużo lepszy jest trener co w całym meczu wymaga niż taki co nie robi nic. Potrzeba kogoś takiego żeby miał podejście Xaviego ale większe doświadczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?