Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale fart. Dobrze że brazol zszedł ale wolałbym Roque.
1
Dali by tego Roque przynajmniej jeden Brazylijczyk by był.
0
Pazernie na piłkę i 3...
0
Ale cudowanie a zagrożenia z wolnych od lat praktycznie zero.
2
3 razy na spalonym.
0
Pare kontuzji i w pomocy nie ma co zmieniać w sumie.
0
Sędzia nie jest zły rozdział 2...
4
Sędzia nie jest zły....
0
Gdzie on kopnął tą piłkę??
0
K... Ale złamana linia.
0
Gdyby szybciej zagwizdał spalonego to żółtej by nie było.
0
Brawo tylko się nie cofać jak jakieś biedaki z ekstraklasy.
1
Brawo młody. Nie słuchaj "ekspertów" tylko im japy zamknij hehe.
1
Nie łatwa sytuacja ale chyba mógł więcej z tego zrobić.
0
@vangoor Wygląda trochę jak Miyagi z Karate Kid.
0
@Kidd Myślę że to też zależy od meczu bo jak był finał mistrzostw świata to było inaczej. Sorry ale jako kibica Barcelony nie podnieca mnie wczesna runda LM no k.... szanujmy się to powinien być obowiązek. A to że ostatnie lata był dramat to już inna sprawa.
2
@MESSIah16 Dembele i Moriba za calkowity brak szacunku do Klubu. Pierwszy był kozak bo myślał że jest cała masa chętnych na niego a potem się zorientował jaka prawda przyszedł z tym swoim agentem i przekonywali jak to on zawsze kochał Barcelone i chciał zostać. A do tego na boisku mnie wkur....
Drugi to podobna sytuacja. Chociaż jemu to chyba sodówa uderzyła do głowy. Kopnął piłkę 3 razy i chciał stawiać warunki BARCELONIE jakby był Messim śmiech na sali i bardzo dobrze że mu tego nie dali. A po latach podejrzewam że sam sobie w brodę pluje widząc ile gra nasza młodzież.
0
Mam nadzieję że to jest nieprawda.
Edit: Znaczy wiem że ma być 5% ale myślałem że na wszystko.
https://x.com/ABNPoland/status/1767473344306147805
0
@Emhyr Jeśli chodzi o same książki to jestem na poziomie Chiny. Jeśli o wszystko no to już ponad Indiami.
1
@Popitek12 wisła Kraków oraz legia Warszawa.
1
@Kidd Szczerze mówiąc mam to samo. Ale to w sumie normalne że jak masz np 13-14 lat i nie wiele do roboty to się bardziej człowiek ekscytował meczem. A teraz po latach masz swoje sprawy i mecz schodzi na dalszy plan.
0
@blakkudium Stawiam na Ibrahima Salaha. Laporta wie że ten z Liverpoolu jest poza naszym zasięgiem ale chcę Salaha i dostanie. To Salah i to Salah nie rozumiem w czym jeden ma być lepszy od drugiego haha.
0
@Emhyr Zapowiedź czego? Będą coś grać?
0
@Kuba_1 Cud że to wpadło bo bym się chyba zastrzelił.... A jakiś dobrze wykonany karny to to nie był.
1
@Kuba_1 Najładniejsze albo puchar świata albo to za copa america bo jest duże. Nie podoba mi się to za Ekstraklasę. Niby orzeł wiadomo bo Polska. Ale jakoś mnie wykonanie nie przekonuje.
0
@kubix05 Ciekawe który rok to było. Ile można było za te 500 milionów zrobić?
1
@partymaker Chyba jednak Tekken. Chociaż z bijatyk to mi się najbardziej SoulCalibur podoba.
1
@TR3YWAY 19 dodałeś z litości czy dlaczego?
1
@bartas97 Moim zdaniem to coraz więcej klubów będzie za superliga. Widzą że UEFA tak zmienia format LM czy LE że i tak będzie to podobne a podział kasy inny bo dziady z uefy swoje chcą zarobić. Przeliczą sobie to i co im wyjdzie tak zrobią bo co za różnica czy gram mecz pod nazwą LM czy sukerliga? Liczy się pieniądz a już nie raz było narzekanie że podział jest o d... rozbić.
0
@D10SLEO Pięknie ich pomuliło.