Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Raczej o Włodzimierza Cz.
Chociaż nie bo to raczej jakiś nowy. Po co informować o czymś co i tak wszyscy wiedzą.
3
@draxidox Tak metro pod każde biuro w każdym mieście..... Masakra co za ludzie. Robią z nich niewolników a oni biją brawo.
1
@PatrychoO To mam odwrotnie. W sumie dłużej grałem tylko w Total Wary przed Warhammerem i gry wojenne jak Medal of Honor. Oczywiście grałem w Mafie czy inne "normalne" gry ale na dłuższą metę wolę kulę ognia niż pistolet haha.
0
@Safrani Głosujecie dalej na socjalistów.
1
@PatrychoO Co kto lubi. Na przykład Total War Warhammer stawiam wyżej niż każdy inny Total War. Jednak fantasy daje różne możliwości. A ludzie to zawsze będą ludzie chociaż zbroje się pomaluje na inny kolor to walczyć będą w ten sam sposób. Czekam też na Space Marine II i będę masakrował xenos aż miło.
Fabuła fantasy może być ciekawa tylko musi być dobra.
1
@Emhyr Nie wierzę że ktoś może się na to nabrać...
1
@Sulimo Ja tam nie widzę nic. Na pierwszy rzut oka. Dopiero na zoom widzę 57 a trzeciej cyfry 4 czy 1 jak koledzy wyżej mówią nie widzę wcale.
Druga sprawa że noszę okulary albo soczewki i to pewnie też wpływa.
1
@HighestInTheRoom Otacza się ludzmi na swoim poziomie.
5
Alves za gwałt dostał coś 4 i wyszedł za dwa tygodnie.... Nic mu nie będzie.
44
W końcu się ktoś odważył to napisać "Domagał się szacunku, właśnie on, osoba, która nikomu go nie daje" i to wystarczy za cały komentarz.
1
@trolownik No fakt gdyby przegrał drugi finał mistrzostw świata to by go gryzło do końca życia. Zwłaszcza że z Francją mięli 2:0 (a dużo tam nie brakło) kilka centymetrów i bym płakał razem z nim...
0
@kamiVeB No to nastepny odpoczynek w okolicy września....
0
Pięknie ich zrobił w c...
0
No nie wiem czy spalony.
0
@Aragorn33 Tusk też niech nie fika bo po nim przyjdą następni (podejrzewam że pis znając społeczeństwo) i nie będzie zmiłuj.
3
Masakra. Szczęście że to było w nocy to może mniej ludzi tym mostem jechało.
2
Tylko frajer na to pójdzie. Za Lewego który jest bliżej niż dalej końca my dali im chyba z 55 baniek. Nie bądźmy frajerami już wystarczy.
1
@AlexDark00 KOLEJNA spełniona obietnica. W takim tempie do kwietnia trzeba będzie wymyślić nowe 100 konkretów. Żeby do maja było co robić.
2
@Arden
- Towarzyszu. Na jaką prowokację?
- Nie martwcie się towarzyszu? Za kilka dni będziecie wiedzieć.
0
@TR3YWAY Nie o kaktusa....
0
@Pedri16Future Ja p.... jak można być takim debilem i zadawać takie pytania...
0
@Cule1234 "Laporta przygotowuje coś „wielkiego” na ten okres pod warunkiem, że klub będzie lepiej sobie radził pod względem ekonomicznym" czyli nie przygotowuje nic haha. Przecież tebas i tak powie że nic się nie da zrobić.
0
@Sulimo Dlaczego zabić? Podejrzewam że w tej wodzie to on jest u siebie.
0
@osa91 Z jednej strony może masz rację ale z drugiej nie jeden przykład w stanach wskazuje na to że można z biedy wyjść. Nikt im nie broni chodzić do szkoły z tego co wyczytałem w USA też jest obowiązek szkolny. Ale dużo ludzi wybiera łatwiejszą drogę np gangi i efekty widać w statystykach.
Druga sprawa państwo im pozwala na za dużo. Jak wyglądały protesty w wykonaniu Afroamerykanów po tym jak umarł ten cały Floyd czy jak mu tam było? W całych Stanach Zjednoczonych były niszczone sklepy tak jakby ich właściciele byli winni. Pod pretekstem protestu "poszli na zakupy" i władza to ignorowała przez długi okres. Do tego stopnia że ludzie wyszli na ulicę z bronią bronić swojego majątku. Nawet był film jak staruszka (czarna babka) opowiadała do kamery że jej rozwalili sklep. Zaczepił jakiś młody to się go zapytała dlaczego się nie weźmie do roboty tylko cały dzień się szwęda z kolegami i uczciwym ludziom niszczą dorobek całego życia?
Niestety jak się chcę wyjść z biedy to do roboty. Ale lepiej jest powiedzieć "nie udaję mi się bo jestem czarny". Kilka lat temu była sprawa że chłop zgłosił na policję że ktoś chodzi w domu jego sąsiada który wyjechał czy coś takiego. Przyjechali chcieli "włamywacza" wylegitymować a on mówi że tam mieszka. Policja naciskała a on na to że "dlatego że jestem czarny to mi nie wierzycie" (skończyło się na tym że to jakiś profesor który faktycznie tam mieszkał i on oraz policjant zostali zaproszeni do Obamy z tego co pamiętam). Ale co by było gdyby się okazało że ściemnia i okradł dom?
Ty mówisz że kolor skóry czy rasa nie może być argumentem. OK. Niech sami przestaną tego argumentu używać. Bo jak widać nawet dobrze wykształceni ludzie go używają.
1
@Danny Gaucho Czyli myślących?
3
@TR3YWAY Oj jaki biedny... Ostatni sprawiedliwy.
0
@osa91 No ciekawe. Ale myślę że na te statystyki i tak wpływa więcej czynników. Gdyby do Polski napchać imigrantów z Afryki to statystyki by wzrosły ktoś się może oburzać ale taka jest prawda. W Stanach oni imigrantami nie są ale mentalność mają w dużym stopniu podobną. Wystarczy zobaczyć na statystyki jaki jest % przestępców danej rasy i stosunku do liczebności. Czy nawet na to jak się zachowują w czasie "protestów". Skoro teraz jest tyle a można obcego zastrzelić to strach pomyśleć co by było bez tej opcji.
I ciekawe jak to działa w praktyce bo to też jest ważne.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem nie oglądam ani sportowego ani zero. Nawet nie wiem czym oni się tam zajmują a gdyby nie to że tu ludzie wrzucają różne rzeczy to bym nie wiedział że istnieje coś takiego.
0
@osa91 A jest w którymś stanie prawo że możesz zastrzelić włamywacza?
2
@FcPortoFan1999 Z jednej strony tak a z drugiej to nie jest "normalny" kanał. Przecież ten gość był znany w Polsce wcześniej. Nie zaczyna od zera tylko ma jakiś fanów. Trochę tak jakby był znany zespół muzyczny i zrobili sobie kanał. Za chwilę będą subskrypcje.