Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Peciak Bardzo dobrze że się w końcu zrobiło ciepło. Szkoda że taka temperatura nie jest częściej. Nie rozumiem jak ktoś może woleć jak jest zimno i szaro albo leje.
5
@tristan87 X lat temu była taka sama sytuacja z Lechem bodajże i ich wpuścili. Więc dobrze że ci też pojadą.
0
Jak się komuś chcę coś zrobić to raczej się robi a nie informuje o tym. Co nie zmienia faktu że uważać trzeba zwłaszcza na takich wydarzeniach.
1
@Lionel_Messi10 Raczej Leomidas.
0
@Khajio Ciekawe na jakiej podstawie ona to wyliczyła. Biorąc pod uwagę że będą grać ludzie którzy się nawet nie urodzili. Takie samo pieprzenie jak to kiedy naukowiec mówi "za miliard lat coś się stanie" no to fajnie że się stanie ale nikt z żyjących obecnie tego nie zweryfikuje i można mówić wszystko.
Ja mówię że od roku 2104 przez 200 lat nie będzie innego zwycięscy niż Barcelona. I jest to tak samo prawdopodobne jak te "wyliczenia".
1
@bartekvisca Czyli po raz kolejny "gratulujemy wyborcą" BRAWO.
0
@Fizzy Womack @malicinho Z tego co wyczytałem w szeroko pojętym internecie. To właśnie ludzie polecają ten Whirlpool jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Beko to takie 50/50 zależy gdzie się patrzy.
1
Pytanie.
Ktoś robi z RTV / AGD i mógłby coś doradzić? Ogólnie potrzebuję wszystkiego do kuchni (lodówka zmywarka okap wiadomo). Jakie marki są najlepsze? W jakich sklepach szukać? Żeby coś porządnego wyrwać za rozsądną cenę.
1
@Emhyr Woleli nie ryzykować haha.
0
@Bobo25 Czy jest się z czego cieszyć to się jeszcze okaże. Tym bardziej że alternatywa też wesoła nie jest.
0
@bartekvisca Bo w Polsce na wszystkim Cię skubią ile mogą. Akcyza oraz inne podatko daniny na Kaczora i Donalda robią swoje.
1
@Pedri16Future Do tych tak. Całkowicie mam na te wybory wywalone.
@FcPortoFan1999 Patriota to Mel Gibson biegnący z flagą Stanów Zjednoczonych.
0
@July_6_BcN Zmęczony życiem chłop jest.
1
Wyjdziesz z Realu ale Real z ciebie nie.
1
Pięknie debilny wślizg w polu karnym...
0
@Bobo25 Już dawno to było wiadome:
0
Może by tak poczekać do końca sezonu. Zobaczyć kto będzie trenerem i co powie. To nie jest piłkarz o którego się będą zabijać więc jest czas.
0
@Rl9k1nG Z tego co widzę to jest ponad 800 ludzi to i tak nie jest słabo.
7
@NeKenI Ogólnie to podobno cisza wyborcza więc może dlatego.
0
@NeKenI Nie usunąłem tylko edytowałem. Bo mnie forma niezadowoliła haha. Czasem jak przeczytam to np jakieś słowo jest za dużo razy i mnie to denerwuje.
1
@NeKenI Ładne ma oczy i bardzo fajny kolor.
PS: Co to znaczy "wypłaty nie dostałeś znów czy jak"? Przecież żeby nie dostać znowu to kiedyś trzeba było dostać....
1
@Ojciec5tkidzieci Wie kogo orać może i się tego trzyma. Bo zdaje sobie sprawę że inaczej będzie z nim "brzydka sprawa" i tyle z orania.
1
@Mixtape Yamal trafia na pustą i kto wie.
3
@NeroTFP1 Sam się podniósł czy go karetka zawiozła? Bo strasznie to wygląda....
0
@tomek8756 Jej decyzja. Wplywa fizycznie tylko na nią i niech sobie robi co chce nikomu nic do tego.
1
Wszystko jest kwestią ceny. Sam wie że nie gra dużo bo non stop ma kontuzję. Ale jeśli mimo to będzie chciał jakąś mega podwyżkę to powinni mu powiedzieć "do widzenia". Już tu jeden taki był co więcej siedział na L4 niż grał i to za dobrą kasę.
0
@David_Beckham Jakieś średniowieczne czy że się tak wyrażę świeża sprawa?
0
@tristan87 Marni piłkarze ściągnięci za Probierza wygrali puchar i superpuchar Polski czyli pierwsze sukcesy od bodajże 1948 roku. I nie było walki o utrzymanie. A teraz jest ile 4 punkty nad spadkową?
0
@tristan87 Najwyższy czas. Widać że nowy prezes coś robi od wewnątrz. Ale jak spadnieny z ligi to wszystko będzie na nic. A z Zielinskim nic nie grają i to nie od tej rundy. Jak można u siebie z ostatnią drużyna mieć 30% posiadanie piłki w pierwszej połowie? Szkoda słów.
2
@IronSanHybrid Piękne.