0

A już za kilka tygodni kiedy ten sędzia znów będzie sędziował real telewizja klubowa puści filmik "jak nas skrzywdził" odcinek 5132. Niczym "Moda na sukces". Chociaż w sumie u nich to by było bardziej "Sposób na sukces".

0

@wyrek Jak ktoś ma Twitter to niech na c+ im to pokaże.

1

@IronSanHybrid No to nie wiem na jakiej zasadzie na c+ tego nie pokazali....

0

@IronSanHybrid To jest prawda czy jakaś przeróbka? Bo nie wierzę żeby na c+ tego nie pokazali.

2

Wiedziałem w momencie jak Kunde zszedł do środka.... A Cancelo znów to samo.

0

Nie wiem czy nie spalony.

Edit: Na szczęście nie.

1

Mam nadzieję że tu był spalony.... Podaj na pustaka i tyle... LUDZIE.

2

No Lewy dziś raczej słabo.

0

Co to było........

0

Chyba już nie wstanie.

0

Karnego by chcieli.

0

Ten go łapie w pasie i ....

3

@Gibbon_FCB No nie do końca bo z PSG było sam na sam praktycznie a tu nie bardzo. Podobny faul ale całkiem inna sytuacja.

1

Gol line podobno 3 miliony kosztuje...

1

Moim zdaniem wpadło.

0

Cancelo w obronie mnie nie przekonuje strasznie. A Młody no cóż w końcu się pomylił.

0

@przemo1402 A nie wiem jakiś gość z LaLiga. Mówili przed meczem ale nie pamiętam nazwiska.

0

@NeyM Od zawsze tak robią. Nic nowego.

1

48 lat się chłop zwinął masakra.

0

Ale ten stadion wygląda c....

0

@Kinginiesta Na flashscore jest napisane "var - spalony" czyli raczej był.

0

@krol211 Nie mówię czy to dobrze czy źle. Ale mnie zastanawia kto by dał za niego minimum 70 baniek. Moim zdaniem nie pokazuje u nas że jest tyle wart. Według Transfermarkt 212 meczy 17 goli i 21 asyst u nas. Czy to jest jakiś powalające? Biorąc pod uwagę że w obronie raczej mu nie bardzo się chce (ile już razy my się denerwowali bo nie wraca albo coś w tym guście).

2

@Rupert_Haubica To jest najlepszy piłkarz w historii Klubu. W historii piłki nożnej i bardzo fajnie że piszą o tym jak mu idzie.

Przecież nikt Cię nie zmusza żebyś wchodził na ten news. Ba nawet na stronę nie musisz wchodzić. Przeżyjemy.

0

@Kgorecki2500 Gdyby to było referendum to by było niekonstytucyjne.

2

@Kessie Ciekawe komu żeście kasę zajumali na tyle jedzenia...

4

@tbas Co mam zrobić? Oczywiste że dzwonie po policję. Przecież złodziej przyszedł. Tylko dlaczego puka?

0

Czyli wynika z tego że u nas do sprzedania jest każdy kto popełnia błąd. I nie ważne ile miał meczy dobrych. Czyli w sumie cały zespół do odstrzału...

1

@maroon Myślę że konfa by prędzej poparła projekt lewicy jeśli by był realizacją ich programu niż na odwrót. Co zresztą pokazał projekt o kwocie wolnej o ile dobrze pamiętam.

0

@maroon No ja wiem. Ale podejrzewam że na La Bambie była by inna narracja. A nie że "raczej ok" "trzeba o tym gadać" czy coś w tym guście. Powiedzmy sobie szczerze że są tu ludzie którzy do konfy się dop.... o wszystko.

0

@Kgorecki2500 Ale by się tu zleciała ekipa gdyby taki "tłit" dał ktoś z Konfy hehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?