Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A już za kilka tygodni kiedy ten sędzia znów będzie sędziował real telewizja klubowa puści filmik "jak nas skrzywdził" odcinek 5132. Niczym "Moda na sukces". Chociaż w sumie u nich to by było bardziej "Sposób na sukces".
0
@wyrek Jak ktoś ma Twitter to niech na c+ im to pokaże.
1
@IronSanHybrid No to nie wiem na jakiej zasadzie na c+ tego nie pokazali....
0
@IronSanHybrid To jest prawda czy jakaś przeróbka? Bo nie wierzę żeby na c+ tego nie pokazali.
2
Wiedziałem w momencie jak Kunde zszedł do środka.... A Cancelo znów to samo.
0
Nie wiem czy nie spalony.
Edit: Na szczęście nie.
1
Mam nadzieję że tu był spalony.... Podaj na pustaka i tyle... LUDZIE.
2
No Lewy dziś raczej słabo.
0
Co to było........
0
Chyba już nie wstanie.
0
Karnego by chcieli.
0
Ten go łapie w pasie i ....
3
@Gibbon_FCB No nie do końca bo z PSG było sam na sam praktycznie a tu nie bardzo. Podobny faul ale całkiem inna sytuacja.
1
Gol line podobno 3 miliony kosztuje...
1
Moim zdaniem wpadło.
0
Cancelo w obronie mnie nie przekonuje strasznie. A Młody no cóż w końcu się pomylił.
0
@przemo1402 A nie wiem jakiś gość z LaLiga. Mówili przed meczem ale nie pamiętam nazwiska.
0
@NeyM Od zawsze tak robią. Nic nowego.
1
48 lat się chłop zwinął masakra.
0
Ale ten stadion wygląda c....
0
@Kinginiesta Na flashscore jest napisane "var - spalony" czyli raczej był.
0
@krol211 Nie mówię czy to dobrze czy źle. Ale mnie zastanawia kto by dał za niego minimum 70 baniek. Moim zdaniem nie pokazuje u nas że jest tyle wart. Według Transfermarkt 212 meczy 17 goli i 21 asyst u nas. Czy to jest jakiś powalające? Biorąc pod uwagę że w obronie raczej mu nie bardzo się chce (ile już razy my się denerwowali bo nie wraca albo coś w tym guście).
2
@Rupert_Haubica To jest najlepszy piłkarz w historii Klubu. W historii piłki nożnej i bardzo fajnie że piszą o tym jak mu idzie.
Przecież nikt Cię nie zmusza żebyś wchodził na ten news. Ba nawet na stronę nie musisz wchodzić. Przeżyjemy.
0
@Kgorecki2500 Gdyby to było referendum to by było niekonstytucyjne.
2
@Kessie Ciekawe komu żeście kasę zajumali na tyle jedzenia...
4
@tbas Co mam zrobić? Oczywiste że dzwonie po policję. Przecież złodziej przyszedł. Tylko dlaczego puka?
0
Czyli wynika z tego że u nas do sprzedania jest każdy kto popełnia błąd. I nie ważne ile miał meczy dobrych. Czyli w sumie cały zespół do odstrzału...
1
@maroon Myślę że konfa by prędzej poparła projekt lewicy jeśli by był realizacją ich programu niż na odwrót. Co zresztą pokazał projekt o kwocie wolnej o ile dobrze pamiętam.
0
@maroon No ja wiem. Ale podejrzewam że na La Bambie była by inna narracja. A nie że "raczej ok" "trzeba o tym gadać" czy coś w tym guście. Powiedzmy sobie szczerze że są tu ludzie którzy do konfy się dop.... o wszystko.
0
@Kgorecki2500 Ale by się tu zleciała ekipa gdyby taki "tłit" dał ktoś z Konfy hehe.