1

@marcin62 Jak tą grę widzę to mnie śmieszy że Larian przesuwał Baldura żeby nie wychodził w tym samym czasie co Starfield. A portal ppe ocenił ją na 10/10 (Baldurowi dali 9.5).

0

@tristan87 Pomylił pierwszy maja z pierwszym kwietnia?

0

@Anyma Dalej z niego szydzę i cieszy mnie że poszedł w p... gdyby nie głupie zachowanie Urugwajczyka to Dembuś grał by dziś na fifie. Bo PSG praktycznie nie miało sztycha. Ale jest jak jest i mam nadzieję że się Araujo poprawi następnym razem.

0

@Szklaner Każdy jest ruska agentura jak nie chce robić wszystkiego co chcą na zachodzie.

"Bedziemy miec zdrowe pyszne zboze jak na ukrainie wzbogacane o rozne pierwiastki wycofane lata temu" to znaczy że jak sami o sobie będziemy dbać to nie możemy zdecydować że w jedzeniu muszą być jakiś normy? W Norwegii Szwajcarii albo w Wielkiej Brytanii jedzą szajs bo nie są w unii? Nie rozumiem tego.

"bedziemy tak szczesliwy jak brytyjczycy po wyjsciu." Żeby w Polsce było jak na wyspach to by fajnie było.

1

@Kgorecki2500 Z tej okazji należy zacząć debatę czy nam się jeszcze opłaca w uni być. To że opłacało się dołączyć wtedy nikt nie neguje. Ale unia to nie to samo co było wtedy. Wprowadzane są coraz głupsze pomysły wymogi nakazy i inne łady. Czy nie najwyższy czas myśleć o sobie jako o Polsce? I co nam się opłaca? A tym czasem rządzący w Polsce "Polacy" politycy prześcigają się w tym kto lepiej klęczy przed zachodem. Wystarczy wspomnieć kto był za podatkiem europejskim kto się godził na zielony ład a teraz udaje że nie. Czy słynne "po co CPK jak jest lotnisko w Berlinie".

Tym bardziej że teraz będą akurat wybory do tego cyrku i zacznie się ściemnianie że my się będziemy o Polskę martwić a nie o unię a unię trzeba reformować. Prawda jest taka że jak w całej Europie nie dojdą do głosu ludzie którzy nie są bezgranicznie zakochani w UE to będzie dalej to samo albo gorzej.

0

@Muevertigo U nas to przede wszystkim umiejętności nie są na najwyższym poziomie. Chociaż może to jak tu gra wygląda jest winą jak się okazuje muraw albo już słynnego "niedziela siedemnasta" Celebana.

7

Słowa z ekstraklasy skierowane praktycznie do..... Xaviego.


1

Szczerze mówiąc to nam się to nie opłaca. I tak we wszystkim pozamiatane.

0

@draxidox No właśnie tu jest główny problem. W świadomości się utarło że to pisowski projekt i po się spłakało (ale z uśmiechem żeby nie było). A do tego szkopia mówiła że nie jest przekonana a i Ryan też nie bardzo zadowolony wniosek - do zaorania (albo przynajmniej 4 lata a może nawet 8 zanim się rząd zmieni opóźnić).

0

@messi564 Diablo Immortal jest chyba na androida.

2

@michal26 W sumie to co z tego jak nawet powiedzą że chcą i są całym serduszkiem a nawet całym uśmiechem za? Sztuka to jest zrobić a nie mówić . Wszyscy wiemy że oni jak naprawdę nie będą chcieli zrobić to będą "robić" a nie robić. Tu się będzie zgodę na coś wydawało rok. Tam się projekt nie będzie podobał to znowu zejdzie (już coś słyszałem że za dużo lini kolejowej i im nie pasi). Tu znowu się okaże że jakiś robaczek ma norkę i trzeba będzie to zbadać i tak się będzie CPK "budowało".

1

Moja reakcja po wolnym zdziwionym tonem "ty kurwa trafił".

0

@tbas Tylko że w Brazylii on coś grał. I jak wchodzi na te minuty to pare razy coś tam zrobił. Bodaj ma gola albo 2.

Za Tore nie płakałem bo on jak wchodził mnie nie przekonywał.

0

Dał by tego brazola... Nie wiem po co on tu przyszedł w styczniu jak tylko na ławie siedzi.

1

Prosto w bramkarza to można strzelać tydzień i .... z tego.

5

Nie wiem jak my chcemy kogoś zaskoczyć grając tak powoli.

1

Araujo w sumie musi czasem odpuścić i nad tym powinni pracować z nim. Z PSG zawsze do końca i błąd. Zaangażowanie nie jest złe ale też masz bramkarza i nie ma co przesadzać zwłaszcza w polu karnym czy jak już leci sam na sam.

1

Komentator na TSN 1 dobrze powiedział przed chwilą. Valencia jest szczęśliwa z prędkości ataku Barcy. I to jest właśnie problem. Atakujemy tak wolno że aż strach. Wszyscy stoją jakby czekali na zbawienie.

Ps: W obronie też wylewy....

0

Przecież od zawsze można komuś wsadzić nogę między nogi.

0

Nawet Marc czasem musi coś odj....

0

O k.... Zmieńcie go. I tak mecz o w sumie nic szkoda ryzykować.

0

Ale wrzuta... Chociaż i tak trochę toporna gra puki co.

0

Nawet się zaśmiałem haha.

https://ibb.co/yF2MtH0

1

@tomek8756 Wszystko przez gry komputerowe jak to kiedyś gadali na polsacie i tvn. Śmiech na sali kogo oni promują....

0

@Aragorn33 No chyba że Ci chodziło o tych z La Bamby no to tak już chłopy nocami pewnie czytają haha.

0

@Aragorn33 No nie wiem. Dla mnie to na Polsacie jest zawsze jeden i ten sam emerytowany generał. Polko czy jak mu tam jest.

0

@Encore Ale by był kwik gdyby to było w drugą stronę.

1

@Aragorn33 Co ciekawe zawsze są to ci sami "eksperci".

0

@FcPortoFan1999 No gdyby nie ten punkt to by już było gorąco haha.

1

@michaleu Podobno Black Sails na Netflix są ale to dłuższa sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?