Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Mi też chodzi o Adama. Skoro napisał taki komentarz i dołączył ten twit z artykułem to raczej znaczy że przeczytał i uwierzył.
0
@marcin62 Przykre jest to że ktoś czyta gazere.pl i wierzy w ich brednie.
24
No cóż miał wiele możliwości i przeszedł do historii ekstraklasy.
https://x.com/rafipruszy/status/1790080675502039174
0
@Bulbulator Ciekawe. Niedługo uczenie się języków będzie bezcelowe (w pewnym stopniu). Tylko by trzeba wyeliminować telefon (w zwykłych słuchawkach coś takiego to by było mega).
2
@chavez Krew z nosa mi leciała przy zapaleniu płuc. Ciekawe że tylko na leżąco a jak siadałem to przestawała (ale nie zalecam sprawdzać czy to działa bo pieron wie jaki może być efekt).
6
@Misiaczek09 Ambasador już dawno powinien być w Izraelu i czekamy na jakiegoś normalnego. A ten dalej swoje.
0
@tbas Bo tu jest tak że jak ktoś młody wejdzie to wyjdzie jak go wyniosą. Pedri Balde Fati nawet trochę Gavi. Teraz Yamal Cubarsi będzie tak samo podejrzewam. Ale tak jest jak młodzi muszą ciągnąć wózek.
1
@Romario87 A to o tym akurat słyszałem. Podobno jakoś w okolicach II światowej do ziemi wleciał jakiś amerykański pilot (nazwisko chyba na B). A potem mu kazali siedzieć cicho.
PS: @BorzyKrzys Nie żaden rząd tylko Skaveni kierują wszystkim co się tu dzieje.
0
@bari_94 Myślę że na Laporta + Deco out jest z 1% szans nawet jak będzie miejsce 3.
0
@marcin62 Przydało by się bo 2 dobra i w sumie chronologicznie zdaję się jest wcześniej niż 1 więc fajnie by było zagrać pierwszy raz.
2
200 milionów i wysyłajcie wielbłąda.
0
@Sawik_10 I zwykle grają w 14.
0
@marcin62 Za chwilę usunie i napisze że włam na konto miała haha. I się sprawa wyjaśni.
0
@Emhyr Nie bardzo. Tylko Barcelone Cracovię i czasem angielską haha. Wychowanek którego nie ma chyba z 5 lat a ma 21 no sorry ale aż tak to tego nie śledzę.
0
@Emhyr Bardziej mi chodziło o to kto to jest bo jak nie gra w Hiszpanii Polsce lub Anglii i nie jest absolutnym topem to go nie znam z twarzy. Ale nie ważne wyszukałem zdjęcie i wychodzi że chłop jest na wypożyczeniu z PSG i wart 80 baniek. Czyli bez dużych szans.
0
@Emhyr Kto to jest? Następny cienki ale bardzo chce? Czy jakiś lepsza szarża?
0
@tristan87 Chyba ich boli że w lewicy praktycznie same paszczaki haha. A tu babka ładna i jeszcze z tego co się wypowiada wydaje się że ma olej w głowie.
0
@Kgorecki2500 W takich sytuacjach zawsze mówię "może szkoda że to nieprawda".
7
Porównując jego do dzisiejszych. To nawet nie jest przepaść. To jest czarna dziura....
0
@Popitek12 Jaki masz problem? Zerwij z dziewczyną i nie będziesz musiał rozmawiać z nikim. A poza tym ona na 100% zasługuje na więcej.
2
@JimMorrisonFCB Potem w historii wygrane 14 LM z tego uczciwie ze 3.
13
@Kgorecki2500 Prędzej by nasi umiłowani przywódcy zmoczyli mundury niż się zdecydowali na taką samowolkę. Jak Braun zgasił świeczki to na baczność zapalali.
Jesli nie będzie bezpośredniego rozkazu z Waszyngtonu to nie ma szans.
0
@PatrychoO Chłop zniszczył sobie karierę ale jeszcze o tym nie wie.
0
@tristan87 Nie no teraz to już pójdzie. W przyszłym sezonie 6 pucharów jak za Pepa.
3
Gdyby Xavi nie opowiadał głupot na konferencjach jego odbiór był by całkiem inny.
My przegrywamy z Girona czy z Realem a on mówi że my byli lepsi w każdym z tych meczów. Rozumiem nawet czerwone kartki bo emocje w meczu ok niech będzie. Ale opowiadanie farmazonów mnie denerwuje. Też czasem wypadało by żeby skrytykował zespół. Może nie chcę tego robić publicznie OK ale mam wrażenie że on tego nawet nie robi prywatnie bo zawszę jest jakieś wytłumaczenie. "Byliśmy lepsi" "sędzia" "trawa" albo "zupa była za słona" od dawna nie było nic w stylu "gramy słabo" "za wolno" " plan był zły". Ale tu nawet zarząd patrzy przez różowe okulary. Teraz będzie 3 miesiące pi... o transferach kogo my nie chcemy kupić a na koniec c... z tego będzie. Ale może to i lepiej bo jak mają być transfery na poziomie Romeu czy Alonso albo Roque gdzie dajemy za chłopa chyba ze 40 milionów po czym siedzi non stop na ławce to lepiej nie robić nic i zbierać pieniądze żeby móc wiecznie przedłużać z Roberto....
0
@MesQueUnClub96 Dziś (a w zasadzie jutro) o 3:30 jest Dallas Stars vs Colorado Avalanche.
3
@Kgorecki2500 Do tego pierwszy a jak trzeba coś zrobić to już nie.
Na ten moment to PO - Partia obiboków. 100 konkretów nie ma. CPK zaorane. Służby nie działają. Ministry nawalone chodzą. Ale najważniejsze że zaorać potrafi pisowca. I się ludzie cieszą tak jakby im to życie ratowało....
13
Mnie zastanawia dlaczego to nie jest w muzeum klubowym....
6
@blakkudium Jesli ktoś przegrał z ekipą gdzie jest Marcos Alonso i Oriol Romeu to tylko pokazuje poziom zespołu albo jak im się chcę trenować haha.
0
Czyżby Marciniak się znowu popisał?
https://ibb.co/p12XpYM