1

@Lionel_Messi10 No nie wiem czy takie piękne. Jak na C64 po kasetach się szukało gier. I napis found który zawsze dawał do myślenia jak to się u mnie żartowało bo pieron wie co znalazł. To już wolę dziś. Chociaż było kilka dobrych gier to fakt.

0

@FcPortoFan1999 Raczej właśnie ten 1 punkt może być kluczowy dla Cracovii.

10

Proponuję żeby piłkarze się wymienili roczną wypłatą z piłkarkami bo dziweczyny grają to niech mają. Może by się chłopaki wzięli za gre bo ostatnie lata w Europie to pasmo kompromitacji.

1

No takie coś walnąć na ścianę to by było zaj......

https://www.instagram.com/reel/C55xd8Ly8lv/?igsh=NXZna2NwZmVvZTFh

2

@Safrani Uwierz mi że czytałem. I sportowo nie ma nikogo kto by miał podjazd do Leo. Instytucjonalne to wiadomo że nie był najważniejszy ale tak to najważniejszy był twórca bo bez niego nie było by nikogo innego.

3

@Safrani "A i w Barcelonie byli ludzie, którzy bardziej się przysłużyli temu klubowi, niż Messi." Ciekawe kto....

2

@Kubsoleon Demoralizujące dla społeczeństwa jest to co ktoś ze sobą robi jeśli robi to bez przymusu i z własnej woli?

Jeśli nikt by nikogo do niczego nie zmuszał to nie widzę problemu.

0

@MichalZZZ Oby tak. Haha najlepiej by było gdyby przegrali ale nie mam aż takiej wiary w Podbeskidzie.

0

@MichalZZZ Oby po przerwie się to zmieniło.

0

@HighestInTheRoom Ciekawe ile była cena ropy jak tfusk mówił że może zrobić 5.19 na już? I ile jest teraz w porównaniu.

0

@tristan87 Przecież jak się z kimś nie zgadzasz to nie znaczy że nie możesz od niego brać kasy. No chyba że według Ciebie tam powinni iść tylko euroentuzjaści żeby mówić że wszystko jest super fajnie i dokręcać śrubę ile wlezie.

0

@sila101 No Drwal ma rację. Ja oglądałem chłopa po angielsku (ale nie pamiętam nicku) i on powiedział kluczowe zdanie że aktywiści się nie interesują daną marką oni widzą że coś jest męskie i chcą to " ulepszyć " ich nie obchodzi że coś działa od 40 lat i ludzie to lubią. Oni zmienią coś co ludzie lubią i pójdą dalej.
Bo gdyby znali uniwersum Warhammera to by wiedzieli że są armie gdzie sa TYLKO KOBIETY.

Na przykład Siostry Bitwy - "The Adepta Sororitas, also known as the Sisters of Battle, are an elite sisterhood of warriors raised from infancy to adore and worship the Emperor of Mankind".

Albo Siostry Ciszy (bodaj takie jest tłumaczenie) - "The Sisters of Silence, also known as the "Silent Sisterhood," were once the militant arm of the Adeptus Astra Telepathica and were referred to internally within the records of the Adeptus Terra as the Departmento Investigates. They are an all-female order of Imperial Witch Hunters and soulless psychic Nulls tasked with hunting down renegade psykers and other psychic threats across the galaxy".

To odpowiada trochę na to co napisał kolega @nwchades. W Warhammerze "brotherhood" to jest braterstwo w ścisłym znaczeniu tak samo jak i "sisterhood". I koniec tematu. Ale nie musi przyjść jakiś.... z kasą (bo chyba nikt nie ma wątpliwości o co tu chodzi i dlaczego różne marki są "ulepszane") i wszystko roz....

0

@karci0 To jest śmieszne "lub podstępem" bo co to jest podstęp w takiej sprawie? Chłop powie "chodź będzie fajnie" a ona uzna za chwilę że fajnie nie było i to można podciągnąć pod podstęp. Nikt ich nie zmuszał więc są frajerkami lub w mózgu siano jak mu uwierzyły w garnek złota i tyle. Nie wina chłopa że one naiwne.

2

Warhammer 40K

Od zawsze to jest prawie 40 lat space marine to byli tylko mężczyźni gdyż wg lore proces transformacji w SM zdolne było przetrwać mniej niż 1% populacji. Są to ludzie najbardziej wytrzymali fizycznie i poniekąd psychicznie. A teraz Games Workshop (właściciel marki) wyjeżdża z tekstem że w szeregach Adeptus Custodes czyli osobistej straży Imperatora (można powiedzieć w skrócie że to są SM do potęgi jest ich tylko 10 tysięcy). zawsze były kobiety. Tylko szkoda że w książkach czy podręcznikach do gry w rządnej edtycji nie ma o tym ani słowa.
Nawet więcej sami Custodes "mówią" nie raz o sobie jako "braterstwo". Lub "dziesięć tysięcy moich braci".

I to nawet nie chodzi o to że są kobiety. Bo jak chcą wprowadzić kobiety to ok. Tylko jak to zostało zrobione. Przez robienie ludziom wody z mózgu. A przecież kiedy zmienili rozmiar figurek SM fajnie ubrali to w lore.

Nie ma się co dziwić reakcji fanów i spadkiem na giełdzie o kilka %.

No cóż. Można by powiedzieć jest źle a będzie jeszcze gorzej. Zabrali się za kolejną markę którą lubie.... Ciężkie czasy.



Sorry bo długi wpis ale się z Wami chciałem podzielić tym co mi leży na wątrobie.

0

@Borneo Masz rację że "Polska jest objęta obowiązkiem przystąpienia do strefy euro" ale z tego co wiem nie zadeklarowała do kiedy ma to zrobić. Więc możemy przystąpić w roku np 2222. Albo lepiej 3333 bo jak mawiali starożytni Rzymianie "omne trinum perfectum - wszystko co potrójne jest doskonałe" jak euro będzie do tego czasu to możemy śmiało przystąpić.

0

@Arden No i co? Zamknęli go? Bo jeśli od nich nic nie wyłudził to nie widzę problemu. Jak ktoś jest naiwny to jego problem a nie wymiaru sprawiedliwości.

0

@Kgorecki2500 Jij że wojna. Trzeba kraść bo zlodziejsto w ("klasie polityczniej") we krwi.

0

@Dari0G Generalnym gubernatorem został.

1

@T^L Przecież ja go nie wyznaje żeby we wszystko wierzyć? Nie mówię że wszystkie jego pomysły mi się podobają. Ale swoje racje ma.

0

@mordini123 Dobry był tam taki chłop co się bodaj nazywał Storm. Miał taki "finisher" że kopał w głowę. Jemu kibicowałem z facetów. Z dziewczyn no to tylko i wyłącznie Taryn Terrell.

0

@mordini123 A nie wiem bo to oglądałem tylko chwilę jak było zdaję się na orange TNA.

3

@Lionel_Messi10 Może zapłacił a nie pokazane.

0

@Borneo Żeby się ruski wykrwawił to raczej by trzeba kibicować za remisem. Niech się biją i 20 lat. Wtedy jesteśmy najbezpieczniejsi gospodarczo i militarnie.

3

@mordini123 "Hajto fauluje" hahahaha.

0

@Borneo Już jadą... Po co my są w NATO jak nas od wojny z ruskiem dzieli tylko Ukraina?

Prawda jest taka że jak politycy uznają że szara masa ma ginąć to będzie wojna. Nie mamy na to wpływu. Poza tym że możemy nie głosować na płaczka co będzie "wgniatał Putina w ziemię".

15

@DonMatteo901 To są ludzie z największym poparciem w kraju. GRATULACJE dla wyborców.

0

@Borneo A Ty wiesz czy nie ukry? Nie wiem kto to jest i mam to serdecznie gdzieś. Dla mnie jedni i drudzy są siebie warci. Ukry jak coś chcą to wyciągają łapę i dawaj a jak coś nie tak jak chcą to oburzeni a potem nawet dziękuję nie będzie. A ruski no to wiadomo ruski ten sam sort co i szkopy. Polacy się powinni o Polskę martwić a nie o wszystko w koło.

2

@JohnnySilverhand Duża część jego poglądów się z moimi zgadza. W latach 90 gdyby go słuchali Polska byłaby lepsza. W bodaj 91 proponował żeby wprowadzić zakaz uchwalania budżetu z deficytem i uchwałę lustracyjną to go wyśmiali. No to mamy co mamy.

0

@Gall Może niemiecki najemnik. W końcu ma wytatuowane ich ulubione symbole.

0

@HarveySpecter Jedni warci drugich. Ani ruscy ani ukry nas nie lubią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?