0

@Volk A to nie czasem Marciniak sędziuje?

0

@FcPortoFan1999 No tak ale widzisz jaką kasą dysponują szejkowie. Mógł by wydać pewnie i 10 razy tyle i by go to nie bolało. Mam wrażenie że bardziej go boli sam fakt porażki niż te pieniądze.

0

@Jackazz A jest w studio Dariusz W?

1

@FcPortoFan1999 Najlepsze jest to że dla nich to i tak drobne.

9

Nic im to nie da. GOAT jest jeden. I wątpię żeby za naszego życia się objawił ktoś kto się zbliży do niego.

0

@esem91 Może o mnie haha ale w sumie "(całkiem znany), który praktycznie nie daje lajków." Ani nie jestem znany a lajków nie daję wcale więc też nie pasuje.

1

@bstryyy No niby tak ale potem jest płacz że nie robią polskiego w grach. No nie dziwne jak gre kupilo 4 Polaków i 70 milionów Argentyńczyków haha.

0

@Kgorecki2500 Hahahahahahaha Czyny a nie słowa. Ludzie przecież idą wybory. Gościu się zorientował że społeczeństwo jest za CPK to przed wyborami zmienia narrację. Dokładnie tak samo było z pieniądzem elektronicznym. Przed wyborami absolutnie nie wywalamy gotówki po wyborach już tak.

0

@Kgorecki2500 Nic dziwnego. Psy są mądrzejsze niż niektórzy ludzie. Takich imigrantów można brać tysiącami.

0

@Saviola88 Baba głosuje za sankcjami na własny kraj bo jej się Kaczafi nie podoba ale załatwiła że ładowarki wszędzie takie same i luz. Jedynka na liscie kasa będzie.

1

@tristan87 Baba w worku śpiewała?

1

@AxelF Wiesz mnie mało obchodzi budżet czy Glapa. Bardziej pytanie dotyczy: Co jest bardziej opłacalne dla zwykłych ludzi. A podejrzewam że w momencie przejścia na euro wypłaty nie "zmieniły by" znaczka a ceny tak znając to jak tu wszystko jest robione. Może i paliwo by nie kosztowało 7 euro ale 3 za litr by mnie nie zdziwiło. Przy wypłacie pewnie z 1000 euro (może z niedużym hakiem).

0

@budel17 No nie wiem czy oni mięli jakieś dobre sytuację u nas. My mięli na 2:0 to poszło w kosmos.

0

@bart_azz 11 na 11 to my wygrywali 1:0. Głupi błąd i nas zmulili.

0

@abram3k Niby tak ale jednak my w 10 grali. Wcześniej nie było dla nic tak różowo.

1

@Who_you_mam Sędzia idealny do przekrętu. Już Newcastle zrobił aż miło.

1

A to my już nie mamy następcy Lewego? Brazylijczyk przyspawany do ławki od pół roku? Coś mi się obiło o uszy że ktoś taki w klubie jest ale może mi się wydaje....

1

@Cvzx Nie no bez jaj. Waluty od tak nie zmienia. Chyba w konstytucji nawet jest wpisane że złotówka jest walutą.

2

@Kgorecki2500 @HighestInTheRoom Dlaczego się chłopaki nie zgadzacie? Przecież kilka lat temu doradzał kredyt we frankach i w sumie fajnie wyszło haha.

0

Zgadzacie się z Rysiem?

0

@KrychaFCB Magiczne nosze. Ciekawe ile by za to chcieli.

1

@Luciano99 I co? Zdałeś?

0

@Kengo Z tego co widzę to tam dużo ludzi było za polityką tego dziada na B. Cou Griz i już na nas nie ma mocnych. Obaj przyszli a co było i co jest wiemy wszyscy.

2

No i fajnie.


2

My to jesteśmy geniusze. Płacić za chłopa masę kasy. Przyspieszać jego przyjacie chociaż początkowo miał być w lipcu. Przyspawać go do ławki na pół roku. A na koniec pewnie wywalić....

1

Też tego "Xavi dał minuty Fermínowi, Cubarsíemu i Lamine Yamalowi, a Vitorowi Roque nie" nie rozumiem. Chyba że chłop jest aż tak słaby. Ale trudno mi w to uwierzyć bo w Brazylii strzelał i u nas jak wchodził to w coś mu wpadło. Koniec sezonu. Wywalił bym Lewego do zdaję się że za następną jego bramkę trzeba będzie zapłacić. A w sumie to już nic od nas nie zależy. Niech młody łapie minuty bo Robert i tak ile? Rok dwa i pewno koniec u nas.

4

@Borneo Teraz to już c... z tego i tak co nie zmienia faktu że sposób w jaki ta sprawa była prowadzona przez rząd i ministerstwo spraw zagranicznych w 2010 to jest skandal. I nikt za to nie odpowiedział.

A to nie była trudna sytuacja bo przypominam że jak na Ukrainie rozwalili holenderski samolot to za chwilę go zabrali a wojna tam jest.

0

@HighestInTheRoom W sumie nawet nie wiadomo co z tego zostało. Prawda jest taka że gdyby to był amerykański to by go zabrali w tydzień albo szybciej i by nie było gadania.

0

@ViscaelBarca2007 O fck ale się chłop zniszczył no chyba że chory.

@Lucyfffer Masakra aż trudno uwierzyć że to nie ma z 10 lat różnicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?