Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 U Ciebie nie ma udawanych idiotów tylko sami prawdziwi.
1
@Sulimo Widzę że chłopaki otwierają nowy biznes. Tylko że znowu jakiś debil robił ogloszenie i zamiast 40 zł dał 400...
2
@PW27 Foka genialna.
2
@FCB_dimiC Gdyby to przegrali to by było chyba największe frajerstwo w historii mistrzostw świata. A na pewno za mojej pamięci bo może w latach wcześniejszych było coś większego ale trudno mi sobie to wyobrazić.
2
@FCB_dimiC Dlaczego? Fart to był że Francuzi do tego meczu wrócili bo bodaj do 78 minuty nie zrobili nawet sztycha.
1
@kubix05 Ale miałem wtedy nerwy. Aż strach pomyśleć że już minęło tyle czasu. Wszystko się zmieniło od tego momentu. Teraz piłkarze dzięki mediom społecznościowym są jak jakieś gwiazdy filmowe. Ale czy to lepiej? Moim zdaniem nie. Dużo bardziej mi się podobało stare pokolenie piłkarzy. Było ich wszędzie mniej ale i tak znałem ich więcej w różnych klubach.
4
@tristan87 Nie wiem czy jak lewica mówi to muszą wszyscy w sali żeby ich było ciężko zrozumieć czy po co?
0
Kończyli by ten cyrk bo żal patrzeć....
Xavi powinien odejść bo sam powiedział że odchodzi i tyle. Po drugie i ważniejsze bo gramy słabo już jest dłuższy okres czasu a my praktycznie nie mamy stylu. Tu musi być trener bez DNA spoza układu że się tak wyrażę. Tylko czy Laporta ma odwagę na coś takiego? Już nie raz było gadane że lubi niemiecką szkołę trenerską. No to dawać i zobaxzymy czy mu wyjdzie jak z Pepem.
1
@maroon Znaczy sorry. To zdanie mnie wprowadziło w błąd "ale to wygląd Luny stanowi problem?" Myślałem że Luna to ta babka co ma Julię grać. Więc wycofuję nie mam problemu z wyglądem Luny na Eurowizji bo jej nie widziałem więc nie będę oceniał.
Natomiast co do "Bo nie pasuje do twoich kanonów urody?" Nie bo nie pasuję do XVI wiecznej włoskiej szlachcianki. Czy dobrze by było gdyby Obame grał biały chłop? Albo historyczny film o królu z Afryki i w roli głównej biały (tak jak Anne Boleyn zrobili czarną )? No nie i tak samo miałbym z tym problem. Ale tego nie zrobi żadna duża firma. Tak samo jak nie zrobią czarnego Stalina czy Hitlera bo zmieniają tylko pozytywnych bohaterów.
1
@maroon W normalnym świecie problem jest w wyglądzie Luny i w chłopie na Eurowizji. Ona nie powinna dostać roli Juli bo pasuje do roli jak pięść do nosa. Niech sobie gra bohaterów do których pasuje i nikt nie będzie miał problemu. Chłopa z Eurowizji nie trzeba chyba tłumaczyć bo normalni ludzie wiedzą że to patologia.
0
@urbipl Ciekawe że jak taki temat to nikt nie komentuje. Ale jak coś na pis albo konfe to wszyscy bojownicy są hahaha.
0
@Amidamaru Nie wiem. Dla mnie zawsze jest Xavi z Iniestą. Oni są jak lewa i prawa połowa mózgu.
0
@tbas @kazbychu No to dobrze czy źle? Skoro niemiaszki u siebie takie coś budują. Ja tu widzę tylko problem że zła firma wygrała przetarg. A nie to że miało być coś robione. A w efekcie nie będzie nic to chyba nie dobrze.
3
Fake news czy znów wychodzi prawdziwa twarz Donka Für Deutschland przede wszystkim?
0
@97ketrab Ale pie.... 215% tylko że ich tu było ze dwóch.... Lepiej nirch podadzą ilość a nie % przybyło.
2
@marcin62 Wolałbym trzeci raz kupić Baldur's Gate 3.
1
Błagam nie róbmy sobie jaj. Chłop trochę stracił formę i z PSG błąd popełnił fakt ale przecież to jest materiał na topowego obrońcę i on JUŻ TU JEST. Za chwilę będziemy szukać obrońcy i przyjdzie jakiś szrot.
Duńczyk to samo gra dobrze. Ma 28 lat więc bardzo dobrze i oni chcą go sprzedawać bo się komuś uwidziało.
Wywalcie Romeu bo się nie sprawdził. Roberto bo już dawno powinien iść. Nawet DeJong bo gra tu x lat i nie daje tego czego się oczekuje w sumie (chociaż może z lepszym trenerem kto wie). A no właśnie przede wszystkim zaczniemy od tego że kolejny rok z Xavim to będzie rok raczej stracony (chciałbym się mylić ale jakie są na to szanse patrząc na to co jest w tym sezonie).
0
@Kozinho. Podobno Sony ma zamknąć to studio co robili jedynkę. Już słuchać jak dzwoni telefon...
3
Dzień spokoju dniem straconym.
0
@marcin62 A nie wiem. Mignął mi tylko trailer. GoT bardzo dobry chociaż też mi się jedna rzecz nie podobała ale jak nie grałeś to nie będę mówił co.
@MeAndSwan To oficjalne jest?
0
Assassin's Creed:
Czarno to widzę....
1
@GeneralXavi Na rachunku zamiast kropek będą uśmiechnięte emotikony i znak wodny z uśmiechniętym Kaczorem Donaldem.
2
@Borneo Każdy kto nie wchodzi w d... Ukrainie i euro socjalistą jest podnóżkiem Putka. Wiemy.
0
@AFA Skąd wiesz że to babka?
6
@Luciano99 25 latek? Coś mi się tu nie dodaje. Druga sprawa że policja nic nie robi w tym kraju... Jakiś element ze znaczkami legii chodzi... Matko to powinni z miejsca aresztować hahaha.
0
@RosjaninBut Grunt to pozytywne nastawienie tego nam nigdy nie braknie.
0
@marcin62 Mi też chodzi o Adama. Skoro napisał taki komentarz i dołączył ten twit z artykułem to raczej znaczy że przeczytał i uwierzył.
0
@marcin62 Przykre jest to że ktoś czyta gazere.pl i wierzy w ich brednie.
24
No cóż miał wiele możliwości i przeszedł do historii ekstraklasy.
https://x.com/rafipruszy/status/1790080675502039174
0
@Bulbulator Ciekawe. Niedługo uczenie się języków będzie bezcelowe (w pewnym stopniu). Tylko by trzeba wyeliminować telefon (w zwykłych słuchawkach coś takiego to by było mega).