0

@Borneo "tusk na oewno więcej może zrobić dla Polski" pytanie czy chce. Bo jakoś nie widać.

3

@Luciano99 600 tysięcy chyba z monopoly...

0

@4drian0 Nie ma na PC więc nic z tego. Ale dobrze bo konkurencja dla EA się przyda. Goście od 2k też coś robią podobno.

5

Ma rację. Co my możemy z tym zrobić kogo oni biorą? Nic. Zajmijmy się sobą żeby być coraz lepszym i eliminować błędy zarówno w grze jak i zarządzaniu Klubem.

0

@revolution33 Widzisz Siara, zarżnąłeś kurę znoszącą złote jaja.
- Słyszałeś Wąski, urżnąłeś kurze złote jaja.

9

Szkoda chłopa. Siara to był mistrz a nie to co dziś jakiś Karolaki czy inne Muchy.


1

@Kgorecki2500 Imperator kontynentu.

0

@Terapuls W reprezentacji unii też by pewnie znalazł różnych ciekawych ludzi gdyby ktoś się interesował tego typu "gwiazdami".

0

@Kengo Racja. Ale myślę że Leo gdzie się nie pojawi tam będą tłumy. To jest najważniejsze w promowaniu klubu.

0

@karolszymek Coś mi się wydaje że licznik jest kręcony haha.

0

@jacobFCB Przykre ale musi zginąć Polski żołnierz i wtedy dopiero co niektórzy przejrzą na oczy.

1

@Faro Moim zdaniem najgorsze co my robili to było wydawanie nasy kasy na Griza Cou i Komara.
Komar - chłop po jednym sezonie w BVB za bodaj 150 baniek a do tego robił cyrk żeby tylko tu przyjść to powinno pokazać jakie ma podejście jak mu coś nie pasi.
Griz - 120 milionów na pozycje Messiego. To samo praktycznie było z Cou tylko jeszcze "lepiej" bo ponad 130 milionów....

1

@HighestInTheRoom Fajne by było ale. Ani Kimmicha ani Nico nie ma i może być ciężko żeby byli.

0

@4drian0 Licze że będzie coś z PoE 2 i Space Marine 2. Chociaż nie wiem czy w ogóle mają być.

0

@tristan87 Zakład psychiatryczny już na horyzoncie.

0

@Kgorecki2500 Czy jest w stanie to się jeszcze okaże jak będzie po wyborach. Ciekawe co wtedy będą gadać.

0

@Xirrus Lepiej niech jada do parlamentu europejskiego bo za chwilę wybory to sobie chłopaki zarobią.

0

No niech mu dobrze idzie bo talent (albo farta) pokazywał. Mam nadzieję że fizycznie drużyna będzie top i wsyscy na tym skorzystają. Zawsze lepiej jak ktoś ze szkółki wchodzi bo nie trzeba płacić milionów na tym chorym rynku gdzie za byle grajka chcą 50 baniek.

0

@Kgorecki2500 Jak co prawdę napisał.

1

Fakt faktem że jeśli na zostać to tylko w momencie kiedy wszyscy inni będą zarejestrowani. Nie powinno być opcji że on będzie zarejestrowany a kogoś innego nie damy rady. Miał parę momentów i dzięki mu za to. Ale nigdy nie był więcej niż uzupełnieniem składu. A w tym momencie taką funkcję może pełnić ktoś z drugiej drużyny i będzie pewnie z 10 razy tańszy i z szansą że "zatrybi".

0

@misterio Takie to nie problem znaleźć (wystarczy śledzić co on mówi i już można na każdy dzień mieć nową rocznice). Znajdz taką żeby realnie wpływała na to że w Polsce się lepiej żyje i była spełniona.

0

@Kgorecki2500 Niektóre widać nie mają prawa do myślenia. Ale obawiam się że tego żadne ustawy rozporządzenia nakazy czy rozkazy nie zmienią.

0

@AlexDark00 Niekoniecznie w sumie.

1

@AlexDark00 Innymi słowy czarno-biały.

0

@tomek8756 Incognito.

0

@supraomnes1 No chyba jednak nie " osiągnął równie tyle co on". 2 medale mistrzostw świata u Leo to jest jednak dużo więcej.

0

@JohnnySilverhand Ostatnio nasze DNA polega na klepaniu podań bez sensu i praktyczne całkowitym zakazie strzałów z dystansu. Nie wiem czy na tym opiera się dziś piłka.

0

To jest ciekawe "Z kolei otoczenie Faye uważa, że jego cykl w Barçy Atlétic dobiegł końca" o tym to chyba nie "otoczenie" decyduje. O tym co się dzieje jak otoczenie wchodzi na głowę to już powinni wiedzieć na przykładzie Moriby. Będzie dobry to dostanie szansę i tyle. A nie otoczenie będzie decydować kto ma być w pierwszej drużynie.

1

@PatrychoO Co to znowu za afera?

0

@Adriatique To nie można napisać np jakiegoś upoważnienia jak kiedyś np do odebrania dowodu? Upoważnianiam tego i tego do uzyskania informacji o moim stanie zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?