Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh A wiadomo kto go pobił? Bo może faktycznie jacyś przyszli inżynierowie i wtedy można zrozumieć dlaczego tak napisał. Jak nie no to Krzysiek odleciał. Bo takie rzeczy się zdarzają czy jest europejsko czy nie.
0
Też się oferuje. Za 1/10 tego co on brał w Londynie.
0
@arasz1819 Widzę że mimo iż minął już dzień dalej nie znalazłeś w tym filmie https://fb.watch/sE_TgP201i/ miejsca "gdzie Bryłka mówi że potrzeba nagle wyjść z UE." Ale tak to jest "jak zostajecie sprowadzeni na ziemię to nagle" cisza.
3
@wojopancer Jeśli oni chcą go wziąć jako zapłatę za wypożyczenie to ja bym w to nie wchodził. Ale jeśli on do nich na rok i Felix do nas na rok to można by się zastanowić. Chociaż i tu miałbym wątpliwości bo czy ten Felix tak dużo pokazał?
Xavi praktycznie nie dał szansy Roque a Lewy młodszy się nie robi i skoro Brazylijczyk już tu jest to powinien dostać szansę (tym bardziej że to nie jest wychowanek za darmo albo transfer za drobne).
Według mnie jak go by teraz gdzieś sprzedali to by była kompromitacja. Płaca za gościa chyba ze 40 baniek. Sprowadzają w styczniu chociaż miał przyjść w lipcu po czym w lipcu oddają no bez jaj.
0
@Sulimo Żeby zrobić gorzej niż Amazon to by trzeba chcieć zrobić gorzej. A i tak nie wiem czy by się udało.
0
@RosjaninBut No cóż. Rodziców się nie wybiera. Ale też nie trzeba iść w ich ślady.
0
@Sulimo Na tym ppe wiecznie są zachwyceni. Także spokojnie.
0
@zadafcb Kara śmierci jak nic. Nie interesuje mnie to że są nieletni. Wystarczająco dorosły żeby zabić to znaczy że żeby zginąć też.
0
@Saviola88 I co? Niezrealizowali? Hahahaha.
1
@Ojciec5tkidzieci Mi on się już zawsze będzie z mundialem kojarzył. Gdyby to strzelił to bym chyba depresji dostał a tak to znów mam przyjemność z oglądania piłki.
0
@Awtameok_Klana Ale to chyba chodzi o żółwie ninja z komiksów a tam były zielone.
0
@Ojciec5tkidzieci No tak mi się właśnie wydawało.
0
@macio_944 @arasz1819
0
@Ojciec5tkidzieci To stare jakieś? Czy po prostu oni tam dalej w maskach chodzą?
1
@arasz1819 Nosz k... "zdanie z tego filmu wyżej gdzie Bryłka mówi" to chyba jasne o który film chodzi (bo jest tylko jeden z Bryłką). Ale masz bo widzę że nawet to zadanie przerasta platformę obywatelską haha.
https://fb.watch/sE_TgP201i/
0
@arasz1819 Weź mi napisz zdanie z tego filmu wyżej gdzie Bryłka mówi że potrzeba nagle wyjść z UE.
0
@arasz1819 I znów gadasz brednie. Znów Ci ktoś coś wmówił a Ty wierzysz. Z Tobą rozmowa to jest praktycznie walenie grochem o ścianę bo jak TVN powiedział to muszą mieć rację.
Tu masz koleżankę z koalicji. Gratuluję dobrze oddanego głosu.
0
@arasz1819 Dobrze że widzisz że "sekta nie zawodzi". Ale to w sumie nic dziwnego że się coś widzi jak się jest w środku.
0
@arasz1819 I co to ma być? Pytanie jest czy Polska się powinna przygotować? I czy ona by głosowała za. Ale nie mówi NATOMIAST WYCHODZIMY. Cały czas konfa mówi że trzeba zrobić referendum. Też bym głosował za.
W pierwszym komentarzu jest "od Bryłki słyszymy, że już wyjście z UE nie jest takie pilne" przygotowanie się i głos za to oznacza że wyjście jest pilne. To jest dopiero "fikołek logiczny".
To że Wam panowie TVN coś wam wmawia to nie znaczy że to jest prawda.
0
@Szreko W Last Epoch nie grałem więc nie wiem. Ale PoE faktycznie gniecie Diablo 3. A PoE 2 rozwali DIV (jeśli nie będzie jakiejś katastrofy). Kim planujesz grać w II? U mnie druid na niedzwiedzia albo wilka jak będzie fajny ale jeszcze go nie pokazali.
17
Pamiętam jak trenował moją Cracovię.
7
@DonMatteo901 Aż niesamowite że to nie jest jakaś przeróbka...
2
Path of Exile.
Tymczasem wleciał nowy film z Path of Exile 2.
Coś mi się wydaje że Diablo (przy całej sympatii) nie ma szans.
1
@norbi77 Na 99% nie. Chociaż grałem dawno i nie pamiętam.
0
@DLFCB Byłyby jaja gdyby przy tym skoku załatwił się tak jak nasz wczoraj.
0
@Aragorn33 Podaj mi link z jej wypowiedzią w stylu że natychmiast trzeba wyjść z UE albo przestań opowiadać brednie. To że Twoja partia już ludziom dawno przerobiła ludziom mózg na wode to nie znaczy że możesz manipulować jak Ci pasuje.
Podejrzewam że link będzie taki sam jak i do tego z prorosyjskim Braunem na który czekamy 5 miesięcy i dalej nie ma.
1
@kuz Nie zapomnij że "Niego" powiedział małą literą.
1
@4drian0 Podejrzewam że te % na PC zwłaszcza to jest fake. Bo jest to pewnie brane z osiągnięć które się nie robiły przy modowanej grze. Ja go zabiłem (tak jak wszykich innych a osiągnięć mam na steam może ze 3.
0
@Sulimo Aresztowali go czy od razu zastrzelili haha? Przecież teraz to się takich rzeczy nie mówi bo jeszcze się kto obrazi.
0
@NeroTFP1 Co to? Spis katastrof?