1

@Xpert77 Zobaczymy co będziemy mówić po naszym pierwszym meczu haha. Chociaż może nie będzie źle.

0

@BorzyKrzys Nie wiem co Ty chcesz od imienia Marta czy Nikola jeśli mówimy o Polsce.

@Hosh Wierność wzrasta razem z wagą w przypadku tej konkretnej Jowity więc to nie jest regułą.

0

@July_6_BcN No ale i tak wiadomo o co chodzi. Ksiądz jest zawszę jeśli mówimy o ślubie kościelnym.

1

@Popitek12 Nie wiem czy można zostać księdzem w 5 lat po gimnazjum żeby ślubu udzielać.

0

Pół godziny czasu w polu karnym...

0

@Aferzysta Szkoda że już z Niemcami w plecy...

0

Nie jest dobrze. Szkopia w natarciu.

0

@AdrianJaniak To jeszcze lepiej haha. No tak co się klips połamał i w dogrywce wygrali. Masakra skleroza.

1

No to co Kroos 3 mecze i buty na kołek.

1

@PaPo Mi się wydawało że Francja ale to było w 2016. Ten czas tak zap... że już się człowiek mota.

1

@Arden Dziękuję dobra duszo.

0

Jest w ogóle jakias ceremonia otwarcia? Bo widzę na tvp sport "eksperci" gadają....

0

@kubinho1032 Mi raczej chodziło o to że ludzie oceniają na podstawie informacji jakie do nich docierają. A wtedy nikt nic nie mówił że szef bbn coś widział. Najlepsze jest to że nawet premier chyba nie wiedział a sprawa jest od marca.

0

@kubinho1032 Napisałem jakiś chłop bo nie wiem kto jest tym szefem i nie jest to tu ważne w tym momencie. Ważne jest to że my nie mieliśmy szansy tego widzieć.

I bardziej mnie zastanawia dlaczego oburzył się Tusk który w przeciwieństwie do nas powinien wszystko wiedzieć skoro wszystko było ok.

1

@Pawel13sz Będzie studio z godzinę a potem pewnie jakaś ceremonia otwarcia i mecz. Żadne cuda.

1

@escarabajo Edmonton bez szans niestety. Jak już będzie 3:0 w serii to po ptakach. Nie dadzą rady wygrać 4 z rzędu.

2

@norbi77 W sumie trochę dziwne że nam zarzucasz wydawanie wyroków mimo iż my czegoś nie widzieli (chociaż nie mamy możliwości tego widzieć bo widział ponoć jakiś chłop z bbn) itd. To mi powiedz może na co się oburzył Tusk że zrugał Kosińska z Kamyszem o czy mówi chłop na początku tego filmu?



Wydał wyrok bez znajomości sprawy? Premier który wie najwięcej? Niemożliwe... No chyba że liczył na poprawe wyniku w wyborach. Ale to przecież też nie jest możliwe żeby Donald wykorzystał tak cynicznie śmierć na granicy... Prawda?

0

@Bilon87 Obawiam się że mogą wygrać szkopy.

2

@norbi77 Jest gdzieś to nagranie? Czy tylko jakiś chłop na X twierdzi że są tacy co widzieli?

0

@Kgorecki2500 @Yakoob Wiadomo że tak ale powiedzmy sobie szczerze że od "upadku" komuny każdy rząd robi z pieniędzmi publicznymi co chce. Jeden bardziej drugi mniej ale jest to ich świnka skarbonka na której się pasą ci co paść się mogą. Tu się coś przepali tu coś skapnie do kieszonki i wszyscy zadowoleni bo nikt za nic nie odpowiada.

0

@Kgorecki2500 W skali państwa to są pewne drobne. Krzywda go nie spotka.

0

@kigani A czasem sam Courtois nie powiedział że mimo iż może zagra w maju nie pojedzie na euro bo wie że po takiej kontuzji nie da rady na takim turnieju? Nie wiem czy na YouTube czegoś takiego nie widziałem w filmie jak chłop opowiadał o wszystkich drużynach.

1

@Kgorecki2500 Ciekawostka. Chyba była gra o powstaniu à la Darkest Dungeon.

1

@PatrychoO Ale może w sumie zagra. Czas szybko leci w Katarze się wydawało że to są jego ostatnie mistrzostwa ale już zleciało 2 lata jeszcze 2 i będą następne. Kto wie OBY. I by były jaja gdyby wygrał drugi raz czego wykluczyć nie można.

1

@Barcanajlepszyteam Ostatnio też słyszałem że jego syn został uznany winnym w jakimś procesie co też na pewno mu nie pomoże.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-06-11/hunter-biden-uznany-za-winnego-jest-reakcja-prezydenta-usa/

1

@July_6_BcN Czyli można by powiedzieć że przez nich "Buca można było zrobić".

0

@Kgorecki2500 Rafał ma trochę niekorzystne nazwisko...

5

@Ojciec5tkidzieci Aż szkoda chłopa. Dobrze że ta kadencja się kończy i niech idzie na emeryturę. On nie ma szans wygrać bo ludzie przecież widzą w jakim jest stanie.

2

@tomek8756 Raczej "i bestia" tylko nie wiem kto haha. Bo piękny na pewno nie.

4

@MesQueUnClub_87 Skoro na 100% wiadomo że z Polski no to Krzysiek odleciał.

Ale to też jest prze.... "Spędzą tam 3 miesiące. Odpowiedzą przed sądem dla nieletnich". Zabili chłopa i sąd dla nieletnich... Śmiech na sali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?