Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuZ44 A co to daje tak z ciekawości? Bo w fife nie gram x lat.
0
@marcin62 Dzikiego można nie lubić przez sposób przedstawienia opinii. Ale jak się słucha co mówi a nie jak mówi to trudno się z nim nie zgodzić w wielu kwestiach.
0
@KrychaFCB 35 letnią Irankę zapraszamy do ambasady po papiery albo od biedy na przejście graniczne. A nie przez las. Dziękujemy za współpracę.
21
"Olmo jest jednym z priorytetów projektu Hansiego Flicka" ciekawe czy Flick o tym wie haha.
2
Coś dla starych dziadów jak ja oraz jeszcze starszych haha. Zapowiedziano wczoraj MARVEL vs. CAPCOM Fighting Collection: Arcade Classics. Czyli w skrócie bijatyki z automatów w odświeżonej wersji. Wiele godzin na tym upłynęło... Najpierw na automatach a potem na emulatorach.
0
@barcowy1899 Nie wiem jak ale kiedyś mi się coś takiego obiło o uszy. Więc może faktycznie tak jak mówisz. I dlatego nie powinni zdziwiać. Podejrzewam że Włosi sobie nie łamią języka na Szczęsny czy inny Piątek.
1
@Trojanek23 Ten argument miałby rację byty gdyby innych też komentowali tak jak się powinno wymawiać. Bodaj nawet Ronaldo to się nie mówi Ronaldo ale tu jakoś nie zdziwia.
Moim zdaniem oni po prostu wynajdują koło na nowo nie wiadomo po co. Komu przeszkadza normalne komentowanie?
2
W ataku Portugalii Lią....
0
@michaleu Nie. Rozwala mnie jego pi....
0
Włączyłem mecz na ostatnie 10 minut a komentator mnie rozwalił już dwa razy....
1
@Kamilos84 Tak to jest jak się leków nie weźmie... Tylko dlaczego akurat wtedy do telewizji latają?
0
@Hosh taktyczny bo nie bardzo mam jak teraz zobaczyć.
0
@MichuZ44 Dziś startuje Copa America?
0
@sintesox Dopóki były książki to był mega serial potem już dużo gorzej. Bitwa z nieumarłymi to było nieporozumienie. Całkiem bez ładu i składu. Już pomijam to jak ci na koniach pojechali niczym Rambo... zginęli wszyscy i bardzo dobrze. Bardziej mi chodzi o to jak bodaj Jorah się pojawia na środku pola żeby bohatersko umrzeć ratując Daenerys. A "najlepszym" zagraniem to było zabicie władcy innych przez dziewczynkę (no ok szkoloną w jakimś stopniu ale bez przesady) chłopa się boją wszyscy chyba z 8 sezonów a ona bo zabija praktycznie bez problemu i się chłop ledwo zorientował co się dzieje... CHAOS.
2
@Bobo25 No nie wiem czy lewica to jest wolność ale niech Ci będzie. Przypominam tylko że lewicowe rządy w UE doprowadzają do tego że za chwilę do miasta nie wjedziesz jak masz starego gruchota. Że na swoim polu nie możesz siać jak Ci pasuje. Albo ogrzewać domu jak Ci pasuje.
2
@tristan87 Czesio udaje eksperta a w reprezentacji za wiele nie pokazał. Szkoda że mu jeszcze nie "wyjechał z Fryzjera" bo by się pobili haha.
0
@TaleOfUs W TV można zmienić na angielski? Bo ostatnio szukałem i na tvp sport był tylko Polski.
1
@18|FCB|99 Też nie mogę tego chłopa słuchać.
0
@barteq Raczej szkoda że Griezmannowi dano szansę w Barcelonie.
3
@fart Nie wiem czy ta historia jest prawdziwa. Co nie zmienia faktu że taka jest prawda.
6
Mnie on jakoś specjalnie nie przekonał w tym sezonie. Na pewno nie walczył bym o niego za wszelką cenę. Jeśli AM by chciało jakąś chorą kasę albo warunki wypożyczenia to bym im powiedział nara.
0
Było to do przewidzenia. Ale i tak nie ma takiego szajsu jak za Michniewicza.
0
Reprezentant....
1
Świetnie Karol...
0
Chłop strzela jakby był głodny.
1
@kigani No chyba każdy to widzi. Dlatego ludzie sobie robią z niego jaja.
10
Premier z golem.
2
@PW27 Najlepiej by było gdyby się dało ich wyłączyć albo zmienić na angielski / francuski. Odnoszę wrażenie że w Polsce oni za dużo gadają "ciekawostek" czy "swoich spostrzeżeń" i mnie to denerwuje. A do tego Borek który chce sprawiać wrażenie jakby wiedział wszystko i Podoliński który mówi oczywistości (które widzi z budki komentatorskiej ale jako trener taki mądry nie był) to jest szczyt.
0
@messi33 To i tak lepiej niż ja. Bo mi się wydaje że się może zakręcić 3:0 albo lepiej dla Holandii.
0
@Kgorecki2500 No nie było to złe. Chociaż po Warhammerze ciężko mi się gra w historycznego total wara. Jednak historyczny to tylko ludzie. Możesz ich ubrać w inne mundury ale robią zawsze to samo statystyki mają podobne armie też i teraz to trochę nudne w porównaniu do smoków elfów i całej reszty menażerii.