Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Mimo że ta gra mnie wcale nie interesuje. To zastanawia mnie jak to będzie działać i jak to faktycznie wygląda.
Jak coś wygląda za dobrze to jest podejrzane szczerze mówiąc. Dokładnie takie same mam obawy odnośnie Space Marine 2 które miałem kupić w preorderze. Na gameplayach wygląda miazga a ostatnio się okazało że nie będzie bety. I to jest czerwona flaga. Bo do premiery 2 miesiące a tu nawet nie ma minimalnych wymagań podanych. Lepiej poczekać aż już wyjdzie to czy tamto bo na trailerach w "sterylnych warunkach" to wszystko będzie wyglądać i działać pięknie.
0
Miały być umowy bodaj z Nike już 3 miesiące temu. Zasada 1 do 1 i co? Dalej marzymy. Przestań marzyć i do dzieła. Trener podobno też go chce (zdaje się był o tym artykuł).
0
Może kosić trawę na nowym stadionie jak już będzie działał.
16
@barcelonaLM Bo płakać to trzeba umieć.
0
@Luciano99 Ciebie już na Reddsa nie stać.
1
K... A tak mogło być fajnie. Ten nie strzelił karnego a drugi się poślizgnął niczym Gerrard. No trudno. Francja może ich pomuli.
0
Ten z 13 we Francji to już żółtą powinien dawno mieć.
0
Wszyscy Belgowie niespełna 600 tysięcy wartości i z grupy wyszli.... Niesamowite.
0
@Keson A tak z ciekawości co takiego zrobił ludziom?
1
Bawio się w PL.
https://www.instagram.com/p/C8326Luo40h/?igsh=aG55eGJneTUzN3J4&img_index=3
0
@bartas97 Ja mu nie zarzucałem że to robił w kierunku ławki. Bo nawet nie wiem gdzie te ławki są. Zachowanie frajerskie i tyle.
0
@bartas97 Ja takie gesty bardziej odbieram jako gest w stronę kibiców. Co to ma za znacznie gdzie jest ławka rezerwowych?
0
@MichuZ44 Babka nie powinna być zdziwiona że jak zostanie osobą publiczną to trafi na zj.... w internecie. Nic nowego.
Druga sprawa że jak ona została miss Rzeszowa to znaczy że tam muszą być straszne paszczaki.
0
@Ojciec5tkidzieci "Pobieranie pensji przez półtora roku od klubu który ledwo wiąże koniec z końcem zasłaniając się zasadami że umów należy dotrzymywać." Co? Czyli jak ktoś mi daje w firmie umowę ale prezes powie " słuchaj ciężko mi w tym roku" to mam mu powiedzieć " spoko stary nie martw się nie musisz mi płacić" no chyba kogoś pogięło.
2
@Lament Czyli "Barcelona kontratakuje".
1
Wiadomo że to wszystko żarty.
1
@Pawel13sz To jest ten nasz cel na to okienko?
4
@Borneo Ale Makaron co mu chciał sprzedać lotniskowce to Ci nie przeszkadza. Prawda jest taka że cała "elita" UE tylko czeka żeby wrócić do handlu z ruskimi. Ja stawiam że w MAX 2 lata po wojnie już wszystko będzie hulać (chociaż myślę że szybciej ale że się tak wyrażę z ostrożności procesowej napisałem 2 lata).
2
@Borneo W czym jest niebezpieczna prawica na dziś? W tym że planują zakazać ogrzewać domy jak komu pasuje? Albo jeździć czym komu pasuje? A może tym że chcieli sprzedawać statki ruskim mimo iż było embargo parę lat temu? Czy w tym że kazali ludziom się szczepić nie wiadomo czym praktycznie bez badań i teraz wychodzi na to że sceptycy mieli rację (już 5 stanów pozwało firmy farmaceutyczne w związku z tym że ściemniali)?
A nie to wszystko LEWICA.
1
@blakkudium Jak my faktycznie chcemy budować na gościach z Championship to czarno to widzę. Ale podejrzewam że to są i tak tylko plotki.
7
@arasz1819 "Znając już historię. Zakładam, że znasz" to wiesz że Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników wygrała wybory demokratycznie.
0
@Kgorecki2500 U mnie tak napi.... od godziny że aż strach.
10
@Borneo Ciekawe kiedy w encyklopedii będzie taka definicja "Proputinowski polityk" - polityk z opcji z którą się nie zgadzamy.
5
@Borneo Zwłaszcza że ostatnie dwie światowe zrobili socjalisci.
1
No cóż. Dzięki za gola z PSG i akcję z realem. Wieczny rezerwowy bo konkurencję miał najlepszą na świecie w swoim czasie. Może i drogi nie jest ale nawet jak wchodził w ostatnim sezonie to błędy robił. To samo może dawać chłopak ze szkółki ale na kimś ze szkółki można zarobić.
2
@Luciano99 Belgia z Francją 3 gole minimum? To już prędzej faktycznie Słowenia siądzie.
0
Widać że chce na siłę strzelić bramkę.
0
Po co komu Makembe jak tu jest tańszy chłop. Tylko go Lapcio brać musi a nie czekać na cuda.
0
Widzę na flashscore że nasze skrzydła z asystami hehe.
0
@Gall_Anonim Już nie ale mam tam rodzine.