0

@macio_944 Mimo że ta gra mnie wcale nie interesuje. To zastanawia mnie jak to będzie działać i jak to faktycznie wygląda.

Jak coś wygląda za dobrze to jest podejrzane szczerze mówiąc. Dokładnie takie same mam obawy odnośnie Space Marine 2 które miałem kupić w preorderze. Na gameplayach wygląda miazga a ostatnio się okazało że nie będzie bety. I to jest czerwona flaga. Bo do premiery 2 miesiące a tu nawet nie ma minimalnych wymagań podanych. Lepiej poczekać aż już wyjdzie to czy tamto bo na trailerach w "sterylnych warunkach" to wszystko będzie wyglądać i działać pięknie.

0

Miały być umowy bodaj z Nike już 3 miesiące temu. Zasada 1 do 1 i co? Dalej marzymy. Przestań marzyć i do dzieła. Trener podobno też go chce (zdaje się był o tym artykuł).

0

Może kosić trawę na nowym stadionie jak już będzie działał.

16

@barcelonaLM Bo płakać to trzeba umieć.

0

@Luciano99 Ciebie już na Reddsa nie stać.

1

K... A tak mogło być fajnie. Ten nie strzelił karnego a drugi się poślizgnął niczym Gerrard. No trudno. Francja może ich pomuli.

0

Ten z 13 we Francji to już żółtą powinien dawno mieć.

0

Wszyscy Belgowie niespełna 600 tysięcy wartości i z grupy wyszli.... Niesamowite.

0

@Keson A tak z ciekawości co takiego zrobił ludziom?

0

@bartas97 Ja mu nie zarzucałem że to robił w kierunku ławki. Bo nawet nie wiem gdzie te ławki są. Zachowanie frajerskie i tyle.

0

@bartas97 Ja takie gesty bardziej odbieram jako gest w stronę kibiców. Co to ma za znacznie gdzie jest ławka rezerwowych?

0

@MichuZ44 Babka nie powinna być zdziwiona że jak zostanie osobą publiczną to trafi na zj.... w internecie. Nic nowego.

Druga sprawa że jak ona została miss Rzeszowa to znaczy że tam muszą być straszne paszczaki.

0

@Ojciec5tkidzieci "Pobieranie pensji przez półtora roku od klubu który ledwo wiąże koniec z końcem zasłaniając się zasadami że umów należy dotrzymywać." Co? Czyli jak ktoś mi daje w firmie umowę ale prezes powie " słuchaj ciężko mi w tym roku" to mam mu powiedzieć " spoko stary nie martw się nie musisz mi płacić" no chyba kogoś pogięło.

2

@Lament Czyli "Barcelona kontratakuje".

1

Wiadomo że to wszystko żarty.

1

@Pawel13sz To jest ten nasz cel na to okienko?

4

@Borneo Ale Makaron co mu chciał sprzedać lotniskowce to Ci nie przeszkadza. Prawda jest taka że cała "elita" UE tylko czeka żeby wrócić do handlu z ruskimi. Ja stawiam że w MAX 2 lata po wojnie już wszystko będzie hulać (chociaż myślę że szybciej ale że się tak wyrażę z ostrożności procesowej napisałem 2 lata).

2

@Borneo W czym jest niebezpieczna prawica na dziś? W tym że planują zakazać ogrzewać domy jak komu pasuje? Albo jeździć czym komu pasuje? A może tym że chcieli sprzedawać statki ruskim mimo iż było embargo parę lat temu? Czy w tym że kazali ludziom się szczepić nie wiadomo czym praktycznie bez badań i teraz wychodzi na to że sceptycy mieli rację (już 5 stanów pozwało firmy farmaceutyczne w związku z tym że ściemniali)?

A nie to wszystko LEWICA.

1

@blakkudium Jak my faktycznie chcemy budować na gościach z Championship to czarno to widzę. Ale podejrzewam że to są i tak tylko plotki.

7

@arasz1819 "Znając już historię. Zakładam, że znasz" to wiesz że Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników wygrała wybory demokratycznie.

0

@Kgorecki2500 U mnie tak napi.... od godziny że aż strach.

10

@Borneo Ciekawe kiedy w encyklopedii będzie taka definicja "Proputinowski polityk" - polityk z opcji z którą się nie zgadzamy.

5

@Borneo Zwłaszcza że ostatnie dwie światowe zrobili socjalisci.

1

No cóż. Dzięki za gola z PSG i akcję z realem. Wieczny rezerwowy bo konkurencję miał najlepszą na świecie w swoim czasie. Może i drogi nie jest ale nawet jak wchodził w ostatnim sezonie to błędy robił. To samo może dawać chłopak ze szkółki ale na kimś ze szkółki można zarobić.

2

@Luciano99 Belgia z Francją 3 gole minimum? To już prędzej faktycznie Słowenia siądzie.

0

Widać że chce na siłę strzelić bramkę.

0

Po co komu Makembe jak tu jest tańszy chłop. Tylko go Lapcio brać musi a nie czekać na cuda.

0

Widzę na flashscore że nasze skrzydła z asystami hehe.

0

@Gall_Anonim Już nie ale mam tam rodzine.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?