5

@Criss18Barca Czyli program śniadaniowy o chorobach psychicznych?

0

Anglicy są w stanie wygrać 4:0 żeby Chorwatów uratować? Oczywiście że tak. Chłopaki Southgata pokażą klasę i Chorwacja wchodzi hahahaha.

1

@macio_944 Tak ale tylko dzieci ze związków gdzie biologiczny chłop z biologicznym chłopem (lub babka z babka) zachodzi w ciążę w innym wypadku nie.

0

@Encore Skoro i tak nie mamy szans to może by go tak parę razy kopnąć albo w nos z łokcia. Idzie do Realu to niech Robert powie kolegą z kadry co i jak. Makembe z kontraktem i wykluczony z gry na sezon hahaha przynajmniej był by pożytek z tego meczu.

0

@Kessie Też się dołączę do życzeń

https://ibb.co/Ybr53ZP

0

@Tasde No widzę "czemu to zrobili" bo ktos zmądrzał. Dokładnie tak samo jak i z tymi porozumieniami paryskimi oraz tym całym WHO które i tak nic nie dają. Bo po pierwsze klimat i tak się zmienia i nawet gdyby USA i Europa zniknęły będzie się zmieniał. A to jak działa WHO pokazał covid. A teraz tylko wychodzi jak robili wszystkim wodę z mózgu odnośnie szczepionek i choroby jako takiej.

0

@Tasde To dlaczego USA indie Chiny czy Rosja nie podpisały tej konwencji? Skoro miny są i tak nie potrzebne z tego co napisałeś.

0

@Kgorecki2500 Strach pomyśleć co by się w Polsce działo gdyby teraz coś się zaczęło... Teraz tylko jakieś aktywiszcza jedyne co potrafią to farbą oblewać posągi. Ale tak to jest dobre czasy tworzą słabych ludzi. Dodajmy do tego komunistyczne pranie mózgu przez 50 lat oraz brak prawdziwej elity i aż strach się bać.

Za chwilę będzie rocznica powstania i jeden z drugim tłumok w telewizji będzie opowiadał brednie że to był błąd że się nie opłacało bo cena była za wysoka. Dobrze się mówi jak można siedzieć na d... w studio i nikt mi krzywdy nie zrobi. Tylko że jeden z drugim może siedzieć i mówić po polsku bo kiedyś komuś zależało na Polsce na tyle żeby walczyć chociaż nie było praktycznie szans. Dobrze wiedzieli co się stanie jak ruscy zajmą stolicę i liczyli że sojusznicy pomogą jak to ktoś napisał "powstanie wstrząśnie sumieniem świata" no i nie wstrząsnęło. A teraz nasze rządy (wszystkie) zamiast się zająć Polską dalej się opierają na "sojusznikach" i obyśmy się nie musieli przekonać co oni są warci.

0

@Kgorecki2500 Serii tak powiedział Zdradek?

2

@Sulimo Mi się wydaje że faul. Ale pomysł ciekawy.

0

@Encore I po co nam był ten ćwierćfinał?

0

@Nazio_87 Kalisz jeszcze żyje?

0

@Nazio_87 Sprzątasz u Żakow?

0

@MesQueUnClub96 Oby haha jak mamy wygrać tryplet to dla mnie może na skrzydle nawet Józek spod sklepu grać tylko wygrajmy.

0

@Kgorecki2500 Kraje na których można zarobić ustawiając je w roli kolaborantów z nazistami - Polska. I masz odpowiedź.

1

@kanver_ Klauzulę ma na niskim poziomie jak na dzisiejsze czasy. Nie powiedział bym że to jest "mission impossible".

2

"Chce go sam trener" i to jest odpowiedź. Powinni starać się pozyskać tych których chce trener. Podejrzewam że on przedstawił listę na daną pozycję kilku chłopa gdyby się nie dało ściągnąć pierwszego.

Żeby nie było sytuacji że trener chcę piłkarza A a nie dostaję nawet B czy C. tylko powiedzmy K bo agenta ma fajnego czy inny dyrektor go lubi.

0

@tristan87 No to dawaj chłopie do trzech razy sztuka. Spełniaj marzenia w końcu się uda.

0

Nam wyszedł 1 turniej w 40 lat albo lepiej. Jesteśmy przeciętni żeby nie powiedzieć słabi i tyle. Lewy Szczęsny i Zieliński skończą to nawet nie będzie jednego chłopa którego można uznać za gwiazdę (Lewy) albo znaczącego (Szczęsny Zieliński) w skali światowej.

0

@Kgorecki2500 Następny leków nie wziął i ma wizję mocarstwa europejskiego. No cóż doktor zrobi zastrzyk i do łóżka tylko pamiętać o pasach bo jeszcze chłop spadnie.

0

Grosicki na ratunek.

0

Brawo. Tylko żeby się nie podniecać bo to wygrać trzeba.

1

Co innego to by pewnie wsadził...

0

Gładkie 3:0 i wychodzimy z trzeciego.

1

Cena spadła o 5 milionów.

0

Williams już zrobił niż nasz lewy skrzydłowy w całym sezonie haha

0

Faktycznie tam sobie ktoś jaja robi z tego Klubu.

1

@JohnA To jest właśnie sztuka robienia tak żeby nic nie zrobić ale jednak coś było zrobione hahaha.

0

Co tam kwota wolna 60 tysięcy co tam paliwo po 5 zł. Ważne jest to. I nie mówcie że tylko krytykuję jak coś robią dobrze to potrafię to przyznać SUKCES RZĄDU jak nic.


0

@AFA I co? Udało się czy poległ na polu chwały?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?