Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 Wiadomo że wszystko robią ruscy agenci.
Ruscy agenci wieszają plakaty ruscy agenci chcą CPK ruscy agenci chcą atomu w Polsce ruscy agenci ostatnio narzekają na tuska bo się popisał w sprawie reparacji na spotkaniu z niemcem wcześniej ruscy agenci się nie chcieli szczepić na covida. Wszędzie tylko i wyłącznie ruscy agenci.
2
@pt9 Johnny Bravo. Cudowna kreskówka która dziś by nie przeszła.
1
@Kapitan hawk Pięknie. Tylko po jakiego grzyba te chmury w sobotę?
8
"Mając 32 lata można wciąż wiele zdziałać w piłce nożnej na najwyższym poziomie" żeby coś zdziałać na najwyższym poziomie trzeba taki prezentować. Z całym szacunkiem SR nigdy nie był na najwyższym poziomie. Wysoki może ale nie najwyższy typowy zmiennik. Tylko zrządzeniem losu jest tyle lat w Klubie i nie wyobrażam go sobie w top 6 angielskiej ligi czy top 3 w innej europejskiej lidze (no chyba że zostanie u nas na rezerwie ale to już od dawna nie ze względów sportowych).
1
@kubix05 2000 moim zdaniem.
0
@Popitek12 Musiałem sprawdzić kto to jest. I pierwsze zdjęcie jakie się pokazuje jest strasznie niekorzystne
(chociaż dalej już lepiej). Nie widziałem żadnego filmu w którym grała bo widzę że dużo Marvela a to nie mój klimat.
0
@Uukasz_93 Podejrzewam że to fake bo raczej aż tak po..... nie są. Chociaż z drugiej strony wcale by mnie to nie zdziwiło.
0
@tomek8756 Tak to się robi.
0
@HypeR Co z tego że Kante wszedł z buta? A ilu się odbiło? Philogene miał w ostatnim sezonie 12 goli i 6 asyst. Czy to jest wystarczająco żeby go do Barcelony brać?
2
@Arden Do tego Cris umie w Fifę bo podobno kiedy Messi podnosił jakieś nic nieznaczące badziewie 18 grudnia w Katarze on weryfikował Argentynę Portugalią strzelając po 5 sztuk.
0
Wypożyczenie albo do widzenia. Mnie on specjalnie nie przekonał dokładnie tak jak drugi João. Wyszło mu kilka meczy ale też w obronie miał wylew nie raz. Jasne inni też ale inni tu już są i nie trzeba za nich płacić.
0
@HypeR Mi się wydaje że gościem z 2 angielskiej nawet na rezerwie to my nic nie zrobimy.
0
@Kgorecki2500 Teraz na steam jest promocja letnia do 11 lipca. Żeby coś polecić to by trzeba znać typ gry po SP a HH 4 to spory rozstrzał.
Ja się zastanawiam nad Anno 1800 ale jak zobaczyłem ilość dlc to zwątpiłem. Mimo promocji wszystko kosztuje 900 ponad a bez dlc to pewnie ta gra jest sporo okrojona.
1
@SirChuck A najlepsze w tym wszystkim jest to że i tak pewnie zarobił któryś milion z kontraktów i za podpisy. A piłkę kopnął przysłowiowe dwa razy prosto....
0
@cracker No i dobrze haha.
0
@BorzyKrzys Czyli niech dadzą 1 euro na głowę i można odtrąbić sukces. Pis to są takie same dziady jak i po. Ale gdzieś na YouTube ktoś powiedział że zrobili raport ile tych pieniędzy powinno mniej więcej być czyli coś więcej wiemy niż wcześniej. A trudno coś odzyskać jak nie wiesz ile i co.
0
@draxidox Polski Imperator.
1
@fur_Deutschland Brawo. Jesli ja sobie kupię za 100 miesięcznie ubezpieczenie ale stwierdze że będę płacił np 70 to mnie wywalą a nie powiedzą ok i dobre jest.
0
Xbox
Ktoś pytał czy działa xbox. Okazuje się że coś się dzieje.
0
@BorzyKrzys Święcicki to jest dno jeśli chodzi o komentowanie meczów.
0
@RosjaninBut Jest interes do zrobienia. Więc trzeba z Polaków zrobić winnych. A osoby które ratowały ludzi muszą zostać zapomniane i tyle.
5
@RosjaninBut No cóż.
0
@macio_944 Mimo że ta gra mnie wcale nie interesuje. To zastanawia mnie jak to będzie działać i jak to faktycznie wygląda.
Jak coś wygląda za dobrze to jest podejrzane szczerze mówiąc. Dokładnie takie same mam obawy odnośnie Space Marine 2 które miałem kupić w preorderze. Na gameplayach wygląda miazga a ostatnio się okazało że nie będzie bety. I to jest czerwona flaga. Bo do premiery 2 miesiące a tu nawet nie ma minimalnych wymagań podanych. Lepiej poczekać aż już wyjdzie to czy tamto bo na trailerach w "sterylnych warunkach" to wszystko będzie wyglądać i działać pięknie.
0
Miały być umowy bodaj z Nike już 3 miesiące temu. Zasada 1 do 1 i co? Dalej marzymy. Przestań marzyć i do dzieła. Trener podobno też go chce (zdaje się był o tym artykuł).
0
Może kosić trawę na nowym stadionie jak już będzie działał.
16
@barcelonaLM Bo płakać to trzeba umieć.
0
@Luciano99 Ciebie już na Reddsa nie stać.
1
K... A tak mogło być fajnie. Ten nie strzelił karnego a drugi się poślizgnął niczym Gerrard. No trudno. Francja może ich pomuli.
0
Ten z 13 we Francji to już żółtą powinien dawno mieć.
0
Wszyscy Belgowie niespełna 600 tysięcy wartości i z grupy wyszli.... Niesamowite.