2

@arasz1819 Wiadomo że wszystko robią ruscy agenci.
Ruscy agenci wieszają plakaty ruscy agenci chcą CPK ruscy agenci chcą atomu w Polsce ruscy agenci ostatnio narzekają na tuska bo się popisał w sprawie reparacji na spotkaniu z niemcem wcześniej ruscy agenci się nie chcieli szczepić na covida. Wszędzie tylko i wyłącznie ruscy agenci.

2

@pt9 Johnny Bravo. Cudowna kreskówka która dziś by nie przeszła.

1

@Kapitan hawk Pięknie. Tylko po jakiego grzyba te chmury w sobotę?

8

"Mając 32 lata można wciąż wiele zdziałać w piłce nożnej na najwyższym poziomie" żeby coś zdziałać na najwyższym poziomie trzeba taki prezentować. Z całym szacunkiem SR nigdy nie był na najwyższym poziomie. Wysoki może ale nie najwyższy typowy zmiennik. Tylko zrządzeniem losu jest tyle lat w Klubie i nie wyobrażam go sobie w top 6 angielskiej ligi czy top 3 w innej europejskiej lidze (no chyba że zostanie u nas na rezerwie ale to już od dawna nie ze względów sportowych).

1

@kubix05 2000 moim zdaniem.

0

@Popitek12 Musiałem sprawdzić kto to jest. I pierwsze zdjęcie jakie się pokazuje jest strasznie niekorzystne
(chociaż dalej już lepiej). Nie widziałem żadnego filmu w którym grała bo widzę że dużo Marvela a to nie mój klimat.

0

@Uukasz_93 Podejrzewam że to fake bo raczej aż tak po..... nie są. Chociaż z drugiej strony wcale by mnie to nie zdziwiło.

0

@tomek8756 Tak to się robi.


0

@HypeR Co z tego że Kante wszedł z buta? A ilu się odbiło? Philogene miał w ostatnim sezonie 12 goli i 6 asyst. Czy to jest wystarczająco żeby go do Barcelony brać?

2

@Arden Do tego Cris umie w Fifę bo podobno kiedy Messi podnosił jakieś nic nieznaczące badziewie 18 grudnia w Katarze on weryfikował Argentynę Portugalią strzelając po 5 sztuk.

0

Wypożyczenie albo do widzenia. Mnie on specjalnie nie przekonał dokładnie tak jak drugi João. Wyszło mu kilka meczy ale też w obronie miał wylew nie raz. Jasne inni też ale inni tu już są i nie trzeba za nich płacić.

0

@HypeR Mi się wydaje że gościem z 2 angielskiej nawet na rezerwie to my nic nie zrobimy.

0

@Kgorecki2500 Teraz na steam jest promocja letnia do 11 lipca. Żeby coś polecić to by trzeba znać typ gry po SP a HH 4 to spory rozstrzał.

Ja się zastanawiam nad Anno 1800 ale jak zobaczyłem ilość dlc to zwątpiłem. Mimo promocji wszystko kosztuje 900 ponad a bez dlc to pewnie ta gra jest sporo okrojona.

1

@SirChuck A najlepsze w tym wszystkim jest to że i tak pewnie zarobił któryś milion z kontraktów i za podpisy. A piłkę kopnął przysłowiowe dwa razy prosto....

0

@cracker No i dobrze haha.

0

@BorzyKrzys Czyli niech dadzą 1 euro na głowę i można odtrąbić sukces. Pis to są takie same dziady jak i po. Ale gdzieś na YouTube ktoś powiedział że zrobili raport ile tych pieniędzy powinno mniej więcej być czyli coś więcej wiemy niż wcześniej. A trudno coś odzyskać jak nie wiesz ile i co.

0

@draxidox Polski Imperator.

1

@fur_Deutschland Brawo. Jesli ja sobie kupię za 100 miesięcznie ubezpieczenie ale stwierdze że będę płacił np 70 to mnie wywalą a nie powiedzą ok i dobre jest.

0

Xbox
Ktoś pytał czy działa xbox. Okazuje się że coś się dzieje.


0

@BorzyKrzys Święcicki to jest dno jeśli chodzi o komentowanie meczów.

0

@RosjaninBut Jest interes do zrobienia. Więc trzeba z Polaków zrobić winnych. A osoby które ratowały ludzi muszą zostać zapomniane i tyle.

5

@RosjaninBut No cóż.


0

@macio_944 Mimo że ta gra mnie wcale nie interesuje. To zastanawia mnie jak to będzie działać i jak to faktycznie wygląda.

Jak coś wygląda za dobrze to jest podejrzane szczerze mówiąc. Dokładnie takie same mam obawy odnośnie Space Marine 2 które miałem kupić w preorderze. Na gameplayach wygląda miazga a ostatnio się okazało że nie będzie bety. I to jest czerwona flaga. Bo do premiery 2 miesiące a tu nawet nie ma minimalnych wymagań podanych. Lepiej poczekać aż już wyjdzie to czy tamto bo na trailerach w "sterylnych warunkach" to wszystko będzie wyglądać i działać pięknie.

0

Miały być umowy bodaj z Nike już 3 miesiące temu. Zasada 1 do 1 i co? Dalej marzymy. Przestań marzyć i do dzieła. Trener podobno też go chce (zdaje się był o tym artykuł).

0

Może kosić trawę na nowym stadionie jak już będzie działał.

16

@barcelonaLM Bo płakać to trzeba umieć.

0

@Luciano99 Ciebie już na Reddsa nie stać.

1

K... A tak mogło być fajnie. Ten nie strzelił karnego a drugi się poślizgnął niczym Gerrard. No trudno. Francja może ich pomuli.

0

Ten z 13 we Francji to już żółtą powinien dawno mieć.

0

Wszyscy Belgowie niespełna 600 tysięcy wartości i z grupy wyszli.... Niesamowite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?